A4 b5 1.9 TDI vs A6 C6 2.7 TDI

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

lapek85

A4 b5 1.9 TDI vs A6 C6 2.7 TDI

Post autor: lapek85 » wt maja 25, 2010 13:22

Dobra teraz moja kolej, zawsze z ironią podchodziłem do większości killi w tym dziale, ale…
przyszedł czas na mnie :chytry:

trasa, proste odcinki koło kilometra parę zakrętów, wiocha i znowu proste itd.
Jadę sobie swoją A4 b5 1.9 TDI (178KM@375Nm) koło 110km/h i dogania mnie A6 C6, xenon wali w lusterka :D , najechał na dupę, przejeżdżamy zakręty i wiedze koleś kierunek i na lewo to ja but do dna i A6 ku mojemu ździwieniu ciągle z tyłu na lewym, nie przesunęła się do przodu ani o mm, a nawet lekko w tyle zostaje, patrzę na licznik prawie 180km/h :D i hamowanie zakręty, ponownie prosta i 2-ga próba A6 dalej z tyłu zostaje, tylko tym razem do ok. 200km/h i ostre hamowanie bo śmietnik stał we wsi na 70km/h wyjazd z wioski i 3-cia próba A6, tym razem zdrowo ponad 200, jak zerknąłem to było prawie 220km/h.
Dojechaliśmy do wioski z rondem, zjeżdżam spokojnie z ronda i koleś momentalnie mnie wyprzedził, pewnie zdesperowany był, a na jego klapie 2.7 TDI :hmm:

Także ten kill jest najlepsza rekomendacją dla moich dokonać z seryjnym silnikiem 90KM TDI :okej:


pozdro



Awatar użytkownika
GoF
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: śr paź 10, 2007 11:22
Lokalizacja: Kraków

Post autor: GoF » wt maja 25, 2010 15:51

lapek85 pisze:wiedze koleś kierunek i na lewo to ja but do dna
:panna:



Mezaja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 04, 2009 23:56
Lokalizacja: ŁDZ

Re: A4 b5 1.9 TDI vs A6 C6 2.7 TDI

Post autor: Mezaja » wt maja 25, 2010 19:54

lapek85 pisze:
zjeżdżam spokojnie z ronda i koleś momentalnie mnie wyprzedził, pewnie zdesperowany był, a na jego klapie 2.7 TDI :hmm:


pozdro
raczej *#cenzura#* i wcale mu się nie dziwie.. miałeś szczęście że nie postanowił wytłumaczyć Ci co to znaczy kultura na drodze :grrr: bo rozumiem, że to nie była dwupasmówka tylko jeden pas a gość po prostu chciał wyprzedzać.

Przypomina mi się pewna sytuacja którą opowiadał mi znajomy. Jechał spokojnie swoim autem, na drodze pojawiła się Audi lecz jej tempo było mocno powolne, więc postanowił ją wyprzedzić lecz Audi za każdą próbą dodawało gazu i z wyprzedzania nici.. W końcu na którymś ze skrzyżowań Audi zjechało a w środku siedziałą panna i głupio się uśmiechała..



Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: xxxGlaDxxx » wt maja 25, 2010 20:05

powiem jedno, to nie było mądre i tak sie nie sprawdza możliwości swojego auta... 220 nawet na autostradzie to lekko mówiąc głupota...



Awatar użytkownika
ewaldino
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 208
Rejestracja: śr paź 29, 2008 20:02
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: ewaldino » wt maja 25, 2010 20:17

xxxGlaDxxx pisze:220 nawet na autostradzie to lekko mówiąc głupota...
Dlaczego tak uważasz?? zależy czym sie jedzie, jeśli lecisz w maire dobrą furą to po pierwsze nmie czuć tego, wyhamujesz takim autem szybciej niz innym padłem ze 120km/h, gdzies trzeba poszaleć, jeśli ktoś sobie robi auto na 178ps to nie po to żeby jezdzić 60km/h. Ale fakt faktem taks ie nie robi, jesli juz Cię zaczął wyprzedzać trzeba było go puścić i dopiero wtedy brac się za niego.


Mój AFN-
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=307069

lapek85

Post autor: lapek85 » wt maja 25, 2010 20:24

kurde jakbym zgadł

wątek ze swoją audi musiałem usunąć, bo ciągle negatywne opinie, bo walona, bo silnik się wysra itd

to mi daję jednoznaczną opinie o większości ludzi na tym forum, jesteście zadufani w swoich golfach
jak ktoś ma coś innego niż golf to krytyka na maxa, nie liczy się jak jeździ co robi itp.

większość postów w tym dziale opisuje dużo bardziej zbajerowane i niebezpieczne jazdy i jakoś się nikt nie czepia, tylko, łał……. Golf górą


ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ O USUNIĘCIE MOJEGO KONTA/PROFILU Z FORUM!!!



Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: xxxGlaDxxx » wt maja 25, 2010 20:43

pozdrawiamy pana z Passata i zyczymy gumowych drzew i ust z pełnym uzębieniem po następnych takich akcjach :helm:

P.S ja nawet nie zauwazylem jakim autem usunięty kolega jechał, po prostu wyraziłem swoje zdanie że to co zrobił to czysty kretynizm



Awatar użytkownika
GoF
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: śr paź 10, 2007 11:22
Lokalizacja: Kraków

Post autor: GoF » wt maja 25, 2010 21:19

Już parę razy miałem mokro przez idiotów i debili (nie mówię tego o autorze tematu tylko o niemile poznanych "kierowcach") jak przy wyprzedzaniu autka, który na niezabudowanym toczył się 70-80km/h widzę, że przyspiesza a ja na lewym pasie idę na czołówkę z autem z naprzeciwka. To nie wiadomo czy ładować się w rów czy spychać z drogi gościa którego wyprzedzałem.
Jechałeś wolno to jedz tak dalej skoro Ci to nie przesadzało i pozwól jechać szybciej innym a chcesz się poganiać to zrób to po ludzku, daj się wyprzedzić a później goń gościa i wyprzedź jak tylko starczy Ci pary w autku. I nie ważne czym się jedzie byle jechać z głową.

Ps. nie do końca się zgodzę, że śmigać bezpiecznie ponad 200 na autostradzie mogą tylko dobre fury. Jak podbije gdzieś na zakręcie przy 220km/h to nawet się nie zareaguje a kierowca radowy może zdąży się przeżegnać i to w wypasionej furze. Jako przykład ostatnie dni po ulewnych deszczach gdzie na odcinku obwodnicy Krakowa (ekspresówka) na wodzie płynącej po jezdni popłynęło kilka samochodów, szczególnie że to nie były cinquecento a autka pokroju passatów, superbów czy A4/A6. Wystarczyła prędkość ponad 140-150km/h a porozwalane barierki oddzielające pasy dopiero w ostatni piątek naprawili. Co by nie było golfy czy to III czy IV nie są super furkami a te kręcone już na pewno nie są przystosowane do takich prędkości. Szczególnie na naszych pięknych drogach, gdzie zdarza się, że na autostradzie są problemy z prostą jazdą bo tak rzuca.



Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Post autor: S7TDI » śr maja 26, 2010 00:20

Jak ja bym miał te 178KM to też bym kolesia w nowym A6 nie puścił. Tacy to tylko wyprzedzają żeby wyprzedzić, bo myślą, że są lepsi. Już tyle razy miałem taką sytuację, że jedzie kolumna parunastu aut, powiedzmy te 80km/h i wiadomo, że jak wyprzedzi się jedno auto to nic to nie da, ale takie cwaniaki będą się cisnęły na chama wyprzedzając po jednym aucie i wciskając się na chama przed nie wymuszając hamowanie. Dla mnie to bezsens i nie lubię wpuszczać ich przed siebie. Jak myśli, że jest tak zarąbisty to niech wyprzedzi wszystkich na raz. I zawsze w takich sytuacjach biorą udział auta z wyższej półki.


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

Mezaja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 04, 2009 23:56
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Mezaja » śr maja 26, 2010 00:32

S7TDI pisze:Jak ja bym miał te 178KM to też bym kolesia w nowym A6 nie puścił. Tacy to tylko wyprzedzają żeby wyprzedzić, bo myślą, że są lepsi. Już tyle razy miałem taką sytuację, że jedzie kolumna parunastu aut, powiedzmy te 80km/h i wiadomo, że jak wyprzedzi się jedno auto to nic to nie da, ale takie cwaniaki będą się cisnęły na chama wyprzedzając po jednym aucie i wciskając się na chama przed nie wymuszając hamowanie. Dla mnie to bezsens i nie lubię wpuszczać ich przed siebie. Jak myśli, że jest tak zarąbisty to niech wyprzedzi wszystkich na raz. I zawsze w takich sytuacjach biorą udział auta z wyższej półki.
W takich momentach uświadczam się żeby dalej wozić w bagażniku kij bejsbollowy.. Komu oni dziś dają prawka :panna:



Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: xxxGlaDxxx » śr maja 26, 2010 08:59

Chyba ktoś tu ma problemy ze sobą ? Od kiedy w trasie sie wyprzedza żeby udowodnić komuś że jest się lepszym :green_fuck: ? eh ludzie ludzie, chyba sprawy łóżkowe was trapią :helm:



Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Post autor: S7TDI » śr maja 26, 2010 10:03

Tak, tak, Wam się pewnie nigdy nie zdarza przekroczyć 50km/h w zabudowanym, wyprzedzić na ciągłej traktor, a auta modzicie, chipujecie po to żeby się bezpieczniej wyprzedzało...


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: xxxGlaDxxx » śr maja 26, 2010 10:15

Bezpieczniej wyprzedzało owszem, ale nie po to żeby komuś coś udowadniać, w taki sposób to możesz sie zapisać na judo albo boks i udowodnić komuś że zrobisz z niego wiatrak, albo naklepiesz mu po ryju :helm:



Awatar użytkownika
GoF
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: śr paź 10, 2007 11:22
Lokalizacja: Kraków

Post autor: GoF » śr maja 26, 2010 10:30

S7TDI pisze:Tak, tak, Wam się pewnie nigdy nie zdarza przekroczyć 50km/h w zabudowanym, wyprzedzić na ciągłej traktor, a auta modzicie, chipujecie po to żeby się bezpieczniej wyprzedzało...
Skoro tak to jak będziesz mnie kiedyś wyprzedzał to daj znać to zacznę przyspieszać, bo przecież wyprzedzając mnie robisz z siebie cwaniaka, który chce coś sobie udowodnić i pokazać innym jak się jeździ wyprzedzając na chama.
Każdy może robić na drodze co chce do czasu, gdy tylko jego to dotyczy. Chcesz to rozpędź się do 200 i przywal w drzewo. Naprawdę się nie obrażę ale w sytuacji, gdy głupim zachowaniem i czystą złośliwością narażamy czyjeś życie to już nie ma tak prosto i takich ludzi powinno się odstrzelić dla dobra ogółu.
Nikt nie jest idealny i zdarzyło się parę razy, że się człowiek przeliczył na drodze ale nie było to robione z premedytacją.



Zablokowany

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości