Golf R - mk6, DSG, 2.0TSI+, 297KM, 370Nm vs. BMW 535i 2008

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
silent killer
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: pn paź 12, 2009 20:10
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: silent killer » czw maja 27, 2010 08:13

Szanowny kolega Darcyn zawsze pojawia sie jak jest opis skillowanego BMW
Pamietam jak opisalem kiedys killa an BMW - tez sie pojawil :grin: (wówczas powyższa zasadę zauważył inny forumowicz :bajer: ) Napisał mi ze wogóle niepotrzebinie opisałem killa na bmw ---> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... t=#3365456 str.1 .
Pozdrawiam :pub:

zlos :rotfl: :okej:
Ostatnio zmieniony czw maja 27, 2010 08:21 przez silent killer, łącznie zmieniany 5 razy.


TDI The Devil Inside
TDI POWER

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Post autor: zlos » czw maja 27, 2010 08:15

silent killer pisze:Szanowny kolega Darcyn zawsze pojawia sie jak jest opis skillowanego BMW
dlatego dopisałem ps nr 4 na 10 sekund przed Twoim postem ;)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
silent killer
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: pn paź 12, 2009 20:10
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: silent killer » czw maja 27, 2010 08:22

zlos zauważałem - z tym łańcuchem to pojechałeś po bandzie :grin:

Ps. Jak kolega Darcyn bedzie w Koszalinie to zapraszam na :kufel: :pub:
Przy okazji pokillujemy bmw :bajer:
Ostatnio zmieniony czw maja 27, 2010 10:10 przez silent killer, łącznie zmieniany 3 razy.


TDI The Devil Inside
TDI POWER

Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Post autor: S7TDI » czw maja 27, 2010 08:50

xxxGlaDxxx i silent killer - no jednak miałem rację. Wasza opinia zależy od tego kto killuje. Tutaj jakoś się nie wymądrzacie, że przy takich prędkościach odstęp 1 metra to trochę za mało i odczuwacie podniecenie tym killem. OK, nic się złego nie stało, ale na pewno było bardziej niebezpiecznie niż w temacie z A4 i A6...


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

Awatar użytkownika
silent killer
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: pn paź 12, 2009 20:10
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: silent killer » czw maja 27, 2010 10:01

S7TDI Ty wciąż nic nie rozumiesz . Gdyby zlos napisał że celowo przyspieszał jak BMW go wyprzedzało- zjeżdżając na przeciwny pas ruchu, to napisł bym ze jest idiotą i debilem drogowym. Zrozum ze to co Ty robisz* to jest utrudnianie jazdy innemu użytkownikowi drogi.

* (dla niewtajemniczonych) S7TDI na drodze 1 pasmowej - gdy ktoś go próbuje wyprzedzić (zjeżdżając na przeciwny pas ruchu) to S7TDI wówczas zaczyna przyspieszać - tym samym uniemożliwiając/znacznie wydłużając, dokonanie manewru wyprzedzania.
Ostatnio zmieniony czw maja 27, 2010 10:06 przez silent killer, łącznie zmieniany 1 raz.


TDI The Devil Inside
TDI POWER

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Post autor: zlos » czw maja 27, 2010 10:30

S7TDI pisze:Tutaj jakoś się nie wymądrzacie, że przy takich prędkościach odstęp 1 metra to trochę za mało i odczuwacie podniecenie tym killem.
Masz absolutną rację, że nie zachowałem podstawowych zasad bezpieczeństwa, jechaliśmy dużo za blisko i więcej niż dużo za szybko. Wytłumaczenie z mojej strony jest jedno: zjawisko road rage...

Jest to jednak problem wszystkich killów, które mają miejsce na drogach publicznych. Kill legalny to kill na torze.

Jednak nawet unurzany po kokardki w adrenalinie nie utrudniałbym nikomu manewrowania na drodze, a już szczególnie nie dusiłbym go na lewym pasie. Nie twierdzę, że jesteś tym złym, piszę jedynie, że ja tak bym nie postąpił.

pozdrawiam :bajer:


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: xxxGlaDxxx » czw maja 27, 2010 10:30

ja sie nie podniecam, powiedziałem że nie mądrze jest jeździć po autostradzie 260km/h, tak samo w tamtym temacie powiedzialem ze niezbyt madre jest przyspieszanie jak ktos cie wyprzedza...

[ Dodano: 27 Maj 2010 10:34 ]
nie mówie że jestem idealny, jechałem mazdą 6 na A4 220km/h i uważam że to naprawde gruba przesada o conajmniej 40km/h, a co dopiero 260 :helm: no ale przyjmijmy że punkt opłat( :bigok:) i autostrada były w niemczech



Awatar użytkownika
GoF
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: śr paź 10, 2007 11:22
Lokalizacja: Kraków

Post autor: GoF » czw maja 27, 2010 10:37

S7TDI pisze:no jednak miałem rację. Wasza opinia zależy od tego kto killuje. Tutaj jakoś się nie wymądrzacie, że przy takich prędkościach odstęp 1 metra to trochę za mało i odczuwacie podniecenie tym killem. OK, nic się złego nie stało, ale na pewno było bardziej niebezpiecznie niż w temacie z A4 i A6...
Zwróć uwagę, że w tamtym temacie nikt nie pisał o drodze i prędkości jakie były rozwijane a przyspieszaniu podczas wyprzedzania (manewr uważany za jeden z najniebezpieczniejszych).
Odnośnie tego, że w tym temacie na pewno było bardziej niebezpiecznie... tak, na pewno nie było to bezpieczne i to chyba każdy normalny człowiek stwierdzi ale jak tak chcesz porównywać to zwróć uwagę, że tutaj prędkość 250-260km/h była rozwijana na autostradzie (mimo wszystko lekkie przegięcie) a w tamtym temacie widzę coś w stylu.. kawałek prostej 180km/h zakręty, prosta, jakas wiocha z fotoradarem, za nim prosta i 220km/h... po zwykłej jedno pasmowej drodze... tak to na pewno było bezpieczniejsze niż na autostradzie.
Powtórzę jeszcze raz... nikt się o prędkość czy miejsce spotkania nie czepiał i nie czepia tylko o samo wyprzedzanie.

Gratki za killa a za niebezpieczną jazdę zlos posiedzi godzinę na karnym jeżyku :helm:

Ps. tak poważnie to we wszystkim trzeba zachować umiar i zdrowy rozsądek bo nie warto się (lub kogoś) zabić tylko żeby tylko coś udowodnić.



johnson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wt gru 16, 2008 01:11
Lokalizacja: Wroclaw/Wawa

Post autor: johnson » czw maja 27, 2010 10:52

z 335i pewnie nie byloby juz tak latwo, to byloby bardziej miarodajne, ciekawe jaki vmax ma takie 535 bez ogranicznika



Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Post autor: zlos » czw maja 27, 2010 10:55

johnson pisze:z 335i pewnie nie byloby juz tak latwo
z 550i też nie byłoby łatwo...

jest całe mnóstwo aut, z którymi nie byłoby mi łatwo i sporo z nich należy do tutejszych forumowiczów :) a kilku VAGowiczów ma takie fury, że z trudem zauważyłbym jak mnie wyprzedzają (np. taki Daniel). Ergo: dywagacje i gdybologia :)

[ Dodano: 27 Maj 2010 11:19 ]
GoF pisze:Gratki za killa a za niebezpieczną jazdę zlos posiedzi godzinę na karnym jeżyku :helm:
siadłem.

sami popatrzcie, co narobiłem:

Obrazek
Ostatnio zmieniony czw maja 27, 2010 11:21 przez zlos, łącznie zmieniany 1 raz.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Post autor: S7TDI » czw maja 27, 2010 11:53

silent killer pisze:S7TDI Ty wciąż nic nie rozumiesz . Gdyby zlos napisał że celowo przyspieszał jak BMW go wyprzedzało- zjeżdżając na przeciwny pas ruchu, to napisł bym ze jest idiotą i debilem drogowym. Zrozum ze to co Ty robisz* to jest utrudnianie jazdy innemu użytkownikowi drogi.

* (dla niewtajemniczonych) S7TDI na drodze 1 pasmowej - gdy ktoś go próbuje wyprzedzić (zjeżdżając na przeciwny pas ruchu) to S7TDI wówczas zaczyna przyspieszać - tym samym uniemożliwiając/znacznie wydłużając, dokonanie manewru wyprzedzania.
:O No to już sorry, ale przesadziłeś, bo z Twojej wypowiedzi wynika, że robię tak zawsze:/ Fajnie, że też jesteś fanem TDI i jeździsz Golfem moich marzeń (ARL), ale nie pisz kłamstw i nie oczerniaj mnie...



Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Post autor: zlos » czw maja 27, 2010 12:11

S7TDI pisze:
silent killer pisze:S7TDI Ty wciąż nic nie rozumiesz . Gdyby zlos napisał że celowo przyspieszał jak BMW go wyprzedzało- zjeżdżając na przeciwny pas ruchu, to napisł bym ze jest idiotą i debilem drogowym. Zrozum ze to co Ty robisz* to jest utrudnianie jazdy innemu użytkownikowi drogi.

* (dla niewtajemniczonych) S7TDI na drodze 1 pasmowej - gdy ktoś go próbuje wyprzedzić (zjeżdżając na przeciwny pas ruchu) to S7TDI wówczas zaczyna przyspieszać - tym samym uniemożliwiając/znacznie wydłużając, dokonanie manewru wyprzedzania.
:O No to już sorry, ale przesadziłeś, bo z Twojej wypowiedzi wynika, że robię tak zawsze:/ Fajnie, że też jesteś fanem TDI i jeździsz Golfem moich marzeń (ARL), ale nie pisz kłamstw i nie oczerniaj mnie...
Panowie, każdemu się zdarza pojechać nie tak i napisać coś, co druga strona może opacznie zrozumieć. Dajcie sobie po piątce i nie ciągnijcie tematu do momentu, aż moderator przyjdzie i pozamiata :)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Darcyn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 721
Rejestracja: czw cze 22, 2006 17:57
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Darcyn » czw maja 27, 2010 12:25

zlos, szczerze ci gratuluje tych 5,2 i zazdroszcze.
opis pryszczatego smarkacza któremu tatuś dał auto. pamiętasz filmik z przejazdu STI po wałbrzychu? trzymaj poziom.
poza tym jak bierzesz na pokład jakichś ludzi to pamiętaj że odpowiadasz za ich życie.

silent killer, pisałeś głupoty

yiabol, pokaz co masz bo to co piszesz jest idiotyczne



Awatar użytkownika
silent killer
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: pn paź 12, 2009 20:10
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: silent killer » czw maja 27, 2010 12:39

S7TDI pisze:
silent killer pisze:S7TDI Ty wciąż nic nie rozumiesz . Gdyby zlos napisał że celowo przyspieszał jak BMW go wyprzedzało- zjeżdżając na przeciwny pas ruchu, to napisł bym ze jest idiotą i debilem drogowym. Zrozum ze to co Ty robisz* to jest utrudnianie jazdy innemu użytkownikowi drogi.

* (dla niewtajemniczonych) S7TDI na drodze 1 pasmowej - gdy ktoś go próbuje wyprzedzić (zjeżdżając na przeciwny pas ruchu) to S7TDI wówczas zaczyna przyspieszać - tym samym uniemożliwiając/znacznie wydłużając, dokonanie manewru wyprzedzania.
:O No to już sorry, ale przesadziłeś, bo z Twojej wypowiedzi wynika, że robię tak zawsze:/ Fajnie, że też jesteś fanem TDI i jeździsz Golfem moich marzeń (ARL), ale nie pisz kłamstw i nie oczerniaj mnie...
S7TDI w którym miejscu napisałem ze to robisz to zawsze ? - to twoja nadinterpretacja
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0 -z twoich wypowiedzi wynika ze nie była to "jednorazowa akcja" - i ze generalnie popierasz takie zachowania.
Sam zobacz jak niemal wszyscy zareagowali -skrytykowali Ciebie za takie zachowania na drodzie. Ja nie oczerniam Cie (a na pewno nigdy nie miałem zamiaru kogo kolwiek tu oczerniać :pub: ).

Ps. Kolego Darcyn czy mógł byś rozjaśnić mi na czym polegało pisanie głupot ?

[ Dodano: 27 Maj 2010 12:51 ]
Darcyn pisze:zlos, (...)
opis pryszczatego smarkacza któremu tatuś dał auto. pamiętasz filmik z przejazdu STI po wałbrzychu? trzymaj poziom.
Widze ze się grubo robi na forum :crazy:
zlos i po co Ci był ten kill na bmw ?? Przez Ciebie chłopaki z bmw teraz być moze wylądowali u psychologa i musieli zainwestować w jeszcze większe łańcuchy + złota farbka :grin:
Ostatnio zmieniony czw maja 27, 2010 12:52 przez silent killer, łącznie zmieniany 2 razy.


TDI The Devil Inside
TDI POWER

Zablokowany

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości