Jetta A2 RV vs Mercedes W124 230CE

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
Prej
Żaneta Driver
Żaneta Driver
Posty: 305
Rejestracja: wt gru 08, 2009 11:16
Lokalizacja: Szczecin

Jetta A2 RV vs Mercedes W124 230CE

Post autor: Prej » pn maja 31, 2010 23:09

Jechałem sobie Aleją Ku Słońcu pod górkę w kierunku świateł, gdy nagle na drogę wyjechał bardzo, ale to bardzo groźnie wyglądający Mietek 230 Coupe. Wszystkie szyby czorne, z tyłu rura od CO, alufelgi oczywiście idealnie dopasowane do modelu, a w środku młodzieniec w charakterystycznej dla pewnej subkultury czapeczce z daszkiem. Co by go słońce nie raziło w ten deszczowy dzień.

Jetta toczyła się powoli po lewym pasie, jakoś koło 50 km/h. Przed nami gdzieś z 300 metrów do świateł, droga wolna.

Młodzieniec z Mietka oczywiście nie mógł znieść zniewagi jaką jest poruszanie się po prawym pasie, w związku z czym wczisnął prawy pedał w dechę, a Mietek wydał z siebie zatrważający ryk bojowy.
Moja Żaneta, zaintrygowana zaproszeniem do zabawy grzecznie zredukowała i bezwstydnie zaprezentowała koledze ze Stuttgartu na co stać 105 amerykanckich koników w niepozornej obudowie.
Na światłach, czyli jakieś 300 metrów dalej, mietkowy młodzieniec bacznie oglądał forumową wlepę koloru czerwonego umieszczoną pod lewą lampą na jakże to zgrabnej dupci Żanety.
Podsumowanie: Mietek narobił dużo hałasu, lecz niestety został dwie długości za Żanetą.

Jak dla mnie kill zaliczony. Różnica wagowa zrobiła swoje. :green_fuck:
Ostatnio zmieniony pn maja 31, 2010 23:25 przez Prej, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » wt cze 01, 2010 12:03

Prej pisze:amerykanckich koników
elegancko. US wersja to jest to :)

Ile te 230 coupe mogą mieć kucyków? :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Prej
Żaneta Driver
Żaneta Driver
Posty: 305
Rejestracja: wt gru 08, 2009 11:16
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Prej » wt cze 01, 2010 12:54

truckman pisze:elegancko. US wersja to jest to :)
Ano... :bigok:

Ile te 230 coupe mogą mieć kucyków? :)
Google mówią że 136 ps.



Awatar użytkownika
reprobate7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 23:43
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: reprobate7 » śr lip 14, 2010 23:41

Masa Jetty ok 1000kg, Mercedesa 1350kg i raczej to byl automat. W manualu taki Mercedes powinien byc godnym przeciwnikiem, chociaz v-max po stronie Merca :-). Gratuluje killa, ale nie zmienia to faktu, ze wygodniejszy dupowoz :D



Awatar użytkownika
Prej
Żaneta Driver
Żaneta Driver
Posty: 305
Rejestracja: wt gru 08, 2009 11:16
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Prej » czw lip 15, 2010 17:15

reprobate7 pisze:Masa Jetty ok 1000kg, Mercedesa 1350kg i raczej to byl automat.
Też tak myślę.

Gratuluje killa, ale nie zmienia to faktu, ze wygodniejszy dupowoz :D
Ja tam na wygodę w mojej Żanecie nie narzekam. ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości