taki myk. scirocco 2,0 16V ABF vs. cayenne xD

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

taki myk. scirocco 2,0 16V ABF vs. cayenne xD

Post autor: herbiasty » śr sie 18, 2010 12:32

Wracam sobie okolo 21 do domu z dziwewczyna z zakupow.. jedno auto przedemna i dwa za mna. do domu mi sostalo jakies 350-400m prostej. pan przedemna (opel astra) skrecal pod dom wiec zwolnilem do 40km/h (4bieg) i powoli przyspieszam, nagle widze jak goscia za mna zaczyna cos wyprzedzac (xenony, dosc wysokie , nie wiedzialem co to) mysle- "pewnie bedzie chcial i mnie dziabnac bo sie rozpedza",
przepinka na 2 i do oporu, Xenon wyprzedzil auto zam mna i dalej lewy pas ale gosc zaraz zmiarkowal ze cos nie tak i na prawy, schowal sie za mna (dystans powoli zaczal sie miedzy nami zwiekszac) jednak po wpieciu 3 biegu zauwazylem ze jedziemy tak samo.. lekki zonk.. i mysle, no ciekawe co to ze tak sie trzyma.. 4 bieg i dalej podloga, dystans bez zmian. , jednak zaraz wrzucilem migacza bo mialem zjezdzac z drogi. jak zjezdzalem to tylko widzialem jak kierowca i pasazer w (dopiero teraz zobaczylem) Cayenne. odwracaja glowe i niemal sie zatrzymuja z niezlym zdziwieniem na twarzy :D :helm:
Fakt kill zaden, ale mina goscia i paszera w stylu "jakim cudem ten shit za prae tysi nie dal sie wyprzedzic!!" :ass:
Dobrze tylko ze bylo sucho bo na 2 i 3 biegu nie mam przyczepnosci jak jest wilgotno.. tak to penie by mnie tylko dmuchnal..

tak w ogole nie wiem co on tam mial bo jechal za mna a pozniej to go tylko bokiem widzialem a byl juz polmrok i wolalem na mine faceta patrzec :grin:


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
zonda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 343
Rejestracja: wt cze 10, 2008 15:26
Lokalizacja: BI

taki myk. scirocco 2,0 16V ABF vs. cayenne xD

Post autor: zonda » śr sie 18, 2010 13:17

No, kill żaden, choć historyjka fajnie opowiedziana :D Pozdrawiam!



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości