Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

FrankHorrigan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pn sie 09, 2010 00:12
Lokalizacja: WSC

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: FrankHorrigan » ndz paź 10, 2010 04:21

To będzie krótka historyjka o tym jak wracałem z Lublina przez Puławy i Radom do domu :) O mały włos nie skończyła się utratą ukochanego Gofra...
Przeczytajcie całość, najlepszy KILL z Toledo. :grin:

Wyjechałem około 19:00. Kieruję się od Majdanka w stronę dworca PKS a następnie po znakach na warszawę. Na przedostatnich światłach przed wyjechaniem z LU zatrzymałem się za srebrnym Oplem Vectra C. Chwilowa myśl czy to aby nie policja... nieee ciemne szyby, prawie czarne :) więc ruszam: 1 opór, wyprzedzam vectrę, przy 6,5 tys - drugi bieg, 110km/h - trzeci bieg, gaz do oporu. Vectra jakieś 2, 3 długości za mną, podłużny uskok na jezdni więc delikatnie hebel, na chwilę straciłem przyczepność ( ten uskok był wyższy niż mi się w pierwszej chwili wydawało) by po chwili delikatnie przytrzeć podwoziem asfalt. znowu gaz do oporu i 2 sekundy później znajomy dźwięk sprawił że spojrzałem w lusterko... Niebieskie światełka... pobocze... skrócony przebieg rozmowy:
Policjant1: Dzień dobry aspirant bla bla bla... dokumenty... do radiowozu... bla bla bla, a szybki to mogą być takie ciemne?, zapali pan światła mijania.. "cmok cmok" hmmmm.... bla bla bla. Prosze do radiowozu po Pan zmarznie.
Ja Dzień dobry
Policjant2: Powód kontroli znany?
Ja oczywiście, przekroczyłem prędkość i chyba nawet wiem o ile...
P2 tak to o ile...?
Ja O 10 km/h? to chyba będą ze 2 punkty karne :)
P1 ha ha, tak pan dawał że aż iskry za panem leciały
Ja ta leciały...
P2 zaraz panu pokażemy
I tu cofa pan policjant film i kometuje:
P1 tu skrzyżowanie, 70, pan wystrzelił jak z procy, tu troszkę hamuje, 110,1 km/h średnia na 100 metrach, i proszę - w tym momencie patrzę jak na wspomnianym wcześniej uskoku mój ukochany biedny Gofer tak przytarł dupą o asfalt że aż jasno od iskier się rozbiło na tym filmie. Poważnie mówię wyglądało jak na filmie po prostu kozak. jestem z siebie dumny :helm:
Ja Zgra mi pan ten film na pendrive'a?
P2 A po co?
Ja Zamieszczę na forum i się kolegom pochwalę, szczególnie momentem jak wskrzeszam ogień. :rotfl:
P1 i P2 bla bla bla 6 pkt, 300 zł
Ja no tak punkty to punkty ale stówkę mniej dajcie. Wiecie że w kraju dużo się pracuje, mało zarabia teraz jeszcze OC do zapłaty 1200 zł to stówka robi różnicę, please man.
P2 bla bla bla odmowa przyjęcia, sąd Grocki, nie zmienię decyzji bla bla bla
To zaczynam bajere
Ja Panie policjancie, daj stówkę mniej bo na dobrą sprawę to jak bym się nie zatrzymał to za cholerę byście mnie nie dogonili.
P2 taaa, jest pan pewien
Ja no a jak? ile ten wasz złom ma do "setki" 6,2? mój ma niecałe 5.
P1 a nie 2 przypadkiem?
Ja no kurde nie wierzy mi! tam siedzi 283 kuce (o jee dobra ściema nie jest zła) Ile ta rozlatująca się Vectra poleci na V maxa? 250? Ja swojego bujam na 4 biegu do 260 i zamykam w ten sposób szafę hehe
bla bla bla bla bla
dzwoni telefon, żona Ja - tak kochanie? , gdzie jestem? w korku stoję.
P1 i P2 ha ha ha
pomijam resztę ale trochę się pośmiałem :) Jeszcze 7 pkt mi zostało - do marca 2011

Wracając z powrotem na Majdanek po klucze od domu których zapomniałem zabrać spotkałem poprzedniego właściciela Golfa. Porusza się teraz Toledo z 2001 roku 1.9 TDI kombinowanego na 150KM:

Ruszamy z pod McDonalda - na dojazdową do głównej, on pierwszy, ja zanim, jedynka - lekko palę kapcia żeby rozgrzać opony, dwójka
Toledo wyleciało na główną (trzypasmowa w LU), puszczam auto z lewej i na dwójce do oporu, odcina, trójka, cały czas lewym pasem 170km/h, odcina, czwórka, Toledo coraz bliżej. Toledo ze środkowego na lewy, zajechał mi drogę jakieś 3 metry przed maską, delikatny hebel i znowu do oporu, toledo z powrotem na środkowym pasie. jestem w połowie toledo, czerwone światło, heble, stajemy równolegle na światłach, szyby w dół
Ja i jak?
T kurde wyprzedziłbyś mnie
Ja jeszcze raz do następnych świateł?
T OK

Pomarańczowe, zielone, lekko zapiszczały opony, a golfer płynnie wkręca się na obroty, tuż przed odciną - dwójka, odcina i trójka, Toledo prawie całą długość z tyłu, odcina i czwórka przy około 190 km/h i O ZGROZO UWAGA!!! jakiś totalny cep czymś bordowym w kombi wleciał z jakieś bocznej na jezdnię. Zajechał najpierw drogę wolno jadącemu na prawym pasie, przejechał prawie w poprzek środkowy i ustawił się na lewym przede mną, sekundy nie wiem może trzy, cztery, może dwie. HEBLE na MAKSA, PISK, redukcja do 3 (ABS oczywiście wyłączony) tuz tuż przed bordowym cepem odpuściłem hamulec i gwałtowny ruch kierownicą w prawo, koleina że bochen chleba schowasz, lekko wyrzuciło mnie do góry i postawiło bokiem, redukcja 2 gaz do oporu, odcina, kontra, drugim bokiem, znowu kontra, cały czas odcina, znowu bokiem, kontra delikatna, prosto, trójka, gaz do oporu, myśl w głowie: trzeba stąd spier****ć, machnąłem Toledo niech jedzie za mną, parking pod statoil, kolega z Toledo wysiada zapala szybko papierosa i gada: O ja pier***, o kur**, juz myślałem że koniec, że przyp***lisz, o kur**, ale mi się nogi trzęsą, już dziś się nie ścigamy

Zareagowałem śmiechem, stwierdziłem że było zajefajnie, że jestem głupi bo zamiast się wystraszyć to nakręciło to mnie jeszcze bardziej żeby się pościgać. Po chwili siedzenia w aucie - muzyka Pink Floyd - album "The Wall" :smoke: przyszły kolejne mysli: musze wykupić AC i ubezpieczenie na wypadek śmierci, Bóg czuwa na demną, lepiej będzie jak przepisowo wrócę do domu - w końcu mam ponad 230 km.
Jakiś czas później
Wjechałem do Radomia. stoję na światłach lewy pas, na prawym BMW e 36 serii5, benzyna na pewno. Zielone ruszam, jedynka, 5 tys obrotów - dwójka, słyszę że BMW dało po garach i wysunęło się na pół długości, no to do oporu gaz, 100km/h i trójka, heble bo czerwone światło, Później już spokojnie, widać że BMW lekko zmarszczone. 3km na wlot na S7, zielone światło i długa, jedynka, odcina- dwójka, równo z BMW, odcina - trójka BMW na długość z tyłu, odcina - czwórka 180, 190, 200, piątka, gaz do oporu BMW z tyłu dość sporo zmieniła pas z prawego na lewy, jedzie za mną i powoli zostaje w tyle, nagle ze stacji benzynowej na prawy pas wyjechał samochód, około 10 metrów przed nim zorientowałem się że to niebieski Opel Astra z napisem POLICJA, nie miał podświetlonego napisu na kogutach, Minąłem go z prędkością około 220 km/h. Padał cały czas w podłodze, w lusterku BMW już nie widać i tylko patrzę czy nie zamrugały niebieskie światełka...
Podsumowanie:
Uważam że kill z Toledo i BMW w pełni udany. nie wiem co to było za dokładnie BMW ale koleś pozostał rozczarowany. Toledo było hamowane na 150 KM i dostawało po dupie. jestem zadowolony tym bardziej że to mój pierwszy opisany kill. Może trzeba by poszperać w nagraniach z monitoringu i da rade odszukać jak Gofr jedzie bokiem przez skrzyzowanie hehe :okej:


VR6 już jest ---> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=348929" onclick="window.open(this.href);return false;
za 5 lat przymiarka do MK5 R32

Darcyn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 721
Rejestracja: czw cze 22, 2006 17:57
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: Darcyn » ndz paź 10, 2010 11:57

zmądrzejesz kiedyś? czy musisz się zabić?
Ostatnio zmieniony ndz paź 10, 2010 12:50 przez Darcyn, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: bongo » ndz paź 10, 2010 12:35

I dzięki takim kolesiom istnieje opinia że golfami jezdzi buractwo :crazy:



FrankHorrigan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pn sie 09, 2010 00:12
Lokalizacja: WSC

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: FrankHorrigan » ndz paź 10, 2010 13:08

Darcyn, muszę się zgodzić że to nie było mądre jeśli chodzi o akcję z Toledo, taka prędkość na drodze gdzie inni się poruszają to masakra i zgadzam się że muszę się ogarnąć zanim siebie lub co gorsza kogoś zabiję. Najgorsze jest to że takie ekstremalne sytuacje na drodze nakręcają mnie jeszcze bardziej i trudno nad tym zapanować. Ale muszę przyznać że do i po akcji z BMW jechałem max 120. Poziom adrenaliny został uzupełniony i nie potrzeba było więcej wrażeń.
natomiast ty bongo, masz coś do mnie? buractwo to jeździ golfem jak kupi go za 3 tys, przyciemni sobie szyby folią za 2 złote i założy tragicznie pierdzący wydech mugena, a to że czasem szybko pojadę jak jest duży ruch to może świadczyć co najwyżej o mojej nieodpowiedzialności to wszystko. Natomiast jak wyzywasz innych od buraków to zdaje mi się że właśnie Ciebie tak kiedyś nazywali więc odp*** się ode mnie i nie ubliżaj :pub:


VR6 już jest ---> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=348929" onclick="window.open(this.href);return false;
za 5 lat przymiarka do MK5 R32

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: bongo » ndz paź 10, 2010 13:37

Kulturą osobistą i słownictwem jak najbardziej potwierdzasz moje wcześniejsze spostrzeżenia :crazy:
FrankHorrigan pisze:Jeszcze 7 pkt mi zostało - do marca 2011
miejmy nadzieję że znacznie szybciej zabiorą ci prawko,zanim kogoś zabijesz na drodze :bajer:
Z ciekawości zajrzałem do twojego tematu,VR któremu uciekło 40 koni? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Nie ma to jak się dowartościować.Dobrze że zdjąłeś choć tego badluka,bo to dopiero był tjuning za dwa złote :panna:



Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: stolniczkow » ndz paź 10, 2010 14:14

Generalnie to ja bym się wstydził opisywać takie kille jaki Ty właśnie opisałeś... Głupota totalna. Czym tu się chwalisz? Że podczas jednego wyjazdu upalasz kilka razy auto i powodujesz zagrożenie? Że mogłeś się zabić a co gorsza kogoś innego? bongo, dobrze to określił, buractwo i tyle.


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
BENITO
Forum Master
Forum Master
Posty: 1459
Rejestracja: śr mar 07, 2007 23:47
Lokalizacja: Wałbrzych Edgeworthstown IE
Kontakt:

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: BENITO » ndz paź 10, 2010 14:31

Mam nadzieję ze nie masz dużej rodziny, ale zważ na to że inni mogą mieć, jakby w takim toledo wyjechała rodzina z dziećmi, wybaczył byś sobie? :bajer:


Powrót do korzeni, GTD to jest to.

Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

Re: Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: stolniczkow » ndz paź 10, 2010 14:41

BENITO pisze:Mam nadzieję ze nie masz dużej rodziny, ale zważ na to że inni mogą mieć, jakby w takim toledo wyjechała rodzina z dziećmi, wybaczył byś sobie? :bajer:
E no co Ty, w tym bordowym kombi jechał burak co nie potrafi śmigać bokiem po skrzyżowaniach... FrankHorrigan by to ogarnął....
Ostatnio zmieniony ndz paź 10, 2010 14:42 przez stolniczkow, łącznie zmieniany 1 raz.


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
AD6
Forum Master
Forum Master
Posty: 1047
Rejestracja: pn paź 16, 2006 20:00
Lokalizacja: Śląsk SC
Kontakt:

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: AD6 » ndz paź 10, 2010 14:41

Wyobraźnia cię ponosi co tu dużo mówić :panna:


VAG-CZEWA.PL Admin



MK4 VR6 4x4 AQP
:dol:
Obrazek

mk4 VR6 4motion AQP, Toledo II VR5 AGZ, bo świat kręci sie za szybko żeby jeździć wolno

Awatar użytkownika
arturkw
Kwi@tek
Kwi@tek
Posty: 1186
Rejestracja: śr sty 28, 2009 11:39
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: arturkw » ndz paź 10, 2010 14:42

i po
FrankHorrigan pisze:zielone światło i długa, jedynka, odcina- dwójka, równo z BMW, odcina - trójka BMW na długość z tyłu, odcina - czwórka 180, 190, 200, piątka, gaz do oporu
i sie dziwic ze VR tak traci moc i nie mozna kupic zdrowego egzemplarza który trzyma serie hehe :)


1.9 TD boost pin,KW,1,2bar,smoked front
viewtopic.php?f=88&t=217777" onclick="window.open(this.href);return false;

obecny KwiatkoVWóz
1.9 TDI 1Z+ 216,BBS RS,FMIC,FK,Raid HP
viewtopic.php?f=88&t=378323" onclick="window.open(this.href);return false;

Vagowanie,odczyt,kasowanie błędów

Awatar użytkownika
arturkw
Kwi@tek
Kwi@tek
Posty: 1186
Rejestracja: śr sty 28, 2009 11:39
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: arturkw » ndz paź 10, 2010 14:45

a pozatym jak shamowales go na 134 konie hehe to ten kill z toledo cos naciagany.


1.9 TD boost pin,KW,1,2bar,smoked front
viewtopic.php?f=88&t=217777" onclick="window.open(this.href);return false;

obecny KwiatkoVWóz
1.9 TDI 1Z+ 216,BBS RS,FMIC,FK,Raid HP
viewtopic.php?f=88&t=378323" onclick="window.open(this.href);return false;

Vagowanie,odczyt,kasowanie błędów

Awatar użytkownika
AD6
Forum Master
Forum Master
Posty: 1047
Rejestracja: pn paź 16, 2006 20:00
Lokalizacja: Śląsk SC
Kontakt:

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: AD6 » ndz paź 10, 2010 14:59

cały ten opis naciągany


VAG-CZEWA.PL Admin



MK4 VR6 4x4 AQP
:dol:
Obrazek

mk4 VR6 4motion AQP, Toledo II VR5 AGZ, bo świat kręci sie za szybko żeby jeździć wolno

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: bongo » ndz paź 10, 2010 15:11

A może w dirta grał? :blush:



Awatar użytkownika
arturkw
Kwi@tek
Kwi@tek
Posty: 1186
Rejestracja: śr sty 28, 2009 11:39
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: arturkw » ndz paź 10, 2010 15:17

FrankHorrigan pisze:BMW e 36 serii5
e36 to seria 3, seria 5 to bylo e34 albo e39


1.9 TD boost pin,KW,1,2bar,smoked front
viewtopic.php?f=88&t=217777" onclick="window.open(this.href);return false;

obecny KwiatkoVWóz
1.9 TDI 1Z+ 216,BBS RS,FMIC,FK,Raid HP
viewtopic.php?f=88&t=378323" onclick="window.open(this.href);return false;

Vagowanie,odczyt,kasowanie błędów

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości