ARl+ vs VECTRA OPC

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

bubahuba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw lis 26, 2009 22:36
Lokalizacja: Małopolska

ARl+ vs VECTRA OPC

Post autor: bubahuba » ndz sty 16, 2011 11:21

Wczoraj na wjezdzie na autostrade ( niemiecką :P ) miałem starcie z błękitna Vectrą OPC na dużych felach. Nie wiem jaka posiadał moc ale może mieć 2,8V6 250 lub 280km. U mnie w Toledo siedzi ARL (185KM;395NM).
Jechałem za passatem B4 ok 80km/h na lewym pasie. Prawy byl wolny ale chcialem jechac zgodnie z przepisami i nie wyprzedzalem prawym. Nagle w lusterku migaja mi ksenony. Patrze i widze Vectre. Pomyslem ze to moze byc policja wiec grzecznie na prawy zjechalem i czekam jak mnie wyprzedza. Widze ze za kierownica jakis koles kolo 30. Pomyslamej jede sam i moze sprawdze jak mi samochod chodzi :) Koles czai sie za pasatem ale nagle na prawy i wyprzedza prawym wiec ja za nim :) mam jeszcze ok 2km do wjazdu na autrostrade i prosta droge. Wyskakuje na lewy on na prawym i jedziemy ok 100km/h. Koles pokazuje palcem po przodu i odlacza od 3 do 1. Wiec wiem juz o co chodzi :) Mam 4 zapiętą. I ogień idziemy łeb w łeb do ok 180. Później już jak włozywlem 6 bieg to raczej nie mialem szans. Widzialem jak sie oddala i gdy mialem 230 byl pare dlu z przodu. dokladnie nie wiem ale odskoczyl dosyc dobrze. W sumie jestem zadowolony. podziekowal awaryjnymi ja dlugimi i polecial dalej :)



Awatar użytkownika
paja
Forum Master
Forum Master
Posty: 1256
Rejestracja: pn sty 08, 2007 13:00
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

ARl+ vs VECTRA OPC

Post autor: paja » pn sty 17, 2011 02:37

bubahuba, kto z 4 na 6 wrzuca ;)


Obrazek

bubahuba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw lis 26, 2009 22:36
Lokalizacja: Małopolska

Re: ARl+ vs VECTRA OPC

Post autor: bubahuba » pn sty 17, 2011 12:44

W miedzyczsie byla 5 oczywiscie. nie pisalem tego bo myslalem ze to oczywiste :) tak czy siak 6 bieg juz w dupe... :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości