Pierszy poważny kill nowym autem

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Pierszy poważny kill nowym autem

Post autor: chosen » sob sty 15, 2011 03:43

to ja moze napisze cos od siebie. Jesli chodzi o quattro. ganialem sie swego czasu moim mk2 ABF ze skrzynia 2y z s3 210 km z rolki. WYnik taki ze od 60 do 180 leb w łeb, takze jednak troche quattro i waga zrobiła Swoje.

Potem jeszcze mialem okazje z A4 quattro zrobionym mniej więcej wlansie na 200-210 km, i wynik taki sam.


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
dcsp52
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: ndz lip 26, 2009 14:01
Lokalizacja: SC

Pierszy poważny kill nowym autem

Post autor: dcsp52 » sob sty 15, 2011 15:39

o i dobry przyklad ale trzeba zwrocic uwage że roznica wagi w mk2 i s3 to wiecej niz u mnie :) s3 jakeis 1500 jak dobrze doposzone to nawet wiecej a mk2 :) ?? :)

chosen daj mi info na prv co to za skrzynia 2y jesli mozesz ??


dead slow but still forward

Awatar użytkownika
interno
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: wt maja 15, 2007 12:18
Lokalizacja: CW/GD
Kontakt:

Pierszy poważny kill nowym autem

Post autor: interno » ndz sty 23, 2011 11:29

Koledzy to może was trochę pogodzę - mam A3 w 5drzwiach 1.8T (nieco ponad 180KM) i Quattro. Przy strzale z 4x4 nie ma nikt szans i to nie ważne czy sucho czy mokro na drodzę, odjade każemu (pomijam inne 4x4 :P) ale fakt waga robi swoje. I nie chodzi tutaj o haldexa i most, który w sumie wazą ok 80kg ale oto w jaki sposób wyposażone jest audi, ile ma wygłuszeń, dodatków, skóry klima navi itd, wszystkie wmocnienia ...
Moje auto waży 1380kg ( tak A3 tyle waży) i jak strzele z haldexa to klękajcie narody, ale jak już jedzie to jaj nie urywa. Ja kile wygrywam sstartami a nie stosunkiem mocy do masy i taka smutna prawda.


Wydechy do każdego auta robione na zamówienie - profesjonalne podejście MTG (Płock)
Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania (Płock)
VW Golf MK3-> Audi A3-> VW Touareg

Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Pierszy poważny kill nowym autem

Post autor: Cinek » pn sty 24, 2011 10:33

interno pisze:Koledzy to może was trochę pogodzę - mam A3 w 5drzwiach 1.8T (nieco ponad 180KM) i Quattro. Przy strzale z 4x4 nie ma nikt szans i to nie ważne czy sucho czy mokro na drodzę, odjade każemu (pomijam inne 4x4 :P) ale fakt waga robi swoje. I nie chodzi tutaj o haldexa i most, który w sumie wazą ok 80kg ale oto w jaki sposób wyposażone jest audi, ile ma wygłuszeń, dodatków, skóry klima navi itd, wszystkie wmocnienia ...
Moje auto waży 1380kg ( tak A3 tyle waży) i jak strzele z haldexa to klękajcie narody, ale jak już jedzie to jaj nie urywa. Ja kile wygrywam sstartami a nie stosunkiem mocy do masy i taka smutna prawda.
zagalopowałeś sie mocno, tak mi sie wydaje
z s3 potrzebowałem połowy ćwiartki, żeby go dojść a potem w drugiej połowie lekko licząc ze 2 długości dla mnie. więc twoje 180 KM Q nie położy mnie na kolana. na mokrym mogłoby być różnie, ale też nie wydaje mi sie żebyś tak bardzo był niedościgniony


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

kafargdansk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: pn lut 26, 2007 21:51
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Re: Pierszy poważny kill nowym autem

Post autor: kafargdansk » pn sty 24, 2011 17:12

Miałem ostatnio killa z audi A8 wiedziałem że pujde na pożarcie ale sprubowałem z rolek 2-bieg 30km/h 3 klaksony i but na 2- troche wysunołem sie do przodu wpięcie 3 audi już z przodu pomaleńku ucieka 4-audi ucieka pomału, mrugnoł awaryjnymi i skrecił w prawo :) dodam że było sucho a kolega miał 4,2 TDI :)


Piwo

yiabol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: sob cze 20, 2009 12:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pierszy poważny kill nowym autem

Post autor: yiabol » pn sty 24, 2011 18:27

interno pisze:Koledzy to może was trochę pogodzę - mam A3 w 5drzwiach 1.8T (nieco ponad 180KM) i Quattro. Przy strzale z 4x4 nie ma nikt szans i to nie ważne czy sucho czy mokro na drodzę, odjade każemu (pomijam inne 4x4 :P) ale fakt waga robi swoje. I nie chodzi tutaj o haldexa i most, który w sumie wazą ok 80kg ale oto w jaki sposób wyposażone jest audi, ile ma wygłuszeń, dodatków, skóry klima navi itd, wszystkie wmocnienia ...
Moje auto waży 1380kg ( tak A3 tyle waży) i jak strzele z haldexa to klękajcie narody, ale jak już jedzie to jaj nie urywa. Ja kile wygrywam sstartami a nie stosunkiem mocy do masy i taka smutna prawda.
heh, bez przesady! Nie rób jakiegoś potwora z A3 bo nie wiadomo co sobie koledzy pomyślą.
haldex tylko przeszkadza w seryjnym a3 - tyle co pomoże na starcie o tyle przeszkadza powyżej 100km/h!

Stań lepiej z jakąś alfą 147 GTA to wtedy zmienisz zdanie.
kafargdansk pisze:Miałem ostatnio killa z audi A8 wiedziałem że pujde na pożarcie ale sprubowałem z rolek 2-bieg 30km/h 3 klaksony i but na 2- troche wysunołem sie do przodu wpięcie 3 audi już z przodu pomaleńku ucieka 4-audi ucieka pomału, mrugnoł awaryjnymi i skrecił w prawo :) dodam że było sucho a kolega miał 4,2 TDI :)
Startowałem z takim A8 z kreski. Do 140 łeb w łeb, było ciekawie nie powiem.
W katalogu ma dużo mniej niż realnie = 6,9 sek/100kmh



Awatar użytkownika
interno
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: wt maja 15, 2007 12:18
Lokalizacja: CW/GD
Kontakt:

Pierszy poważny kill nowym autem

Post autor: interno » pn sty 24, 2011 20:22

Nie wiem Panowie gdzie w mojej wypowiedzi wyczytaliście że moje auto jest do ścignione. Powiedziałem że nie macie szans NA STARCIE i tutaj nie będziecie sie sprzeczać, a dalej napisałem że jak już jedzie to jaj nie urywa.
I zgodzę się z każdym kto powie, że FWD o może mnie wyprzedzić po przekroczeniu iluś tam km/h bo pomimo że haldex nie ma tak dużych strat na napędzie jak stałe quattro to i tak je ma. Ale nie zaprzeczycie też że ze startu nie ma mocnych (mówie o ośkach) i tym kille wygrywam.
Ganiałem sie ze 143km w Toyocie Celice 6N i dochodził mnie gosc, ale nie doszedł. Podobnie ok 110Km honda (chyba 3gen).
Jak to mój kolega powiedział - moje auto nie jedzie, ale fajnie startuje :)


Wydechy do każdego auta robione na zamówienie - profesjonalne podejście MTG (Płock)
Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania (Płock)
VW Golf MK3-> Audi A3-> VW Touareg

Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Pierszy poważny kill nowym autem

Post autor: Cinek » wt sty 25, 2011 00:16

interno pisze:Ale nie zaprzeczycie też że ze startu nie ma mocnych (mówie o ośkach) i tym kille wygrywam.
Ganiałem sie ze 143km w Toyocie Celice 6N i dochodził mnie gosc, ale nie doszedł. Podobnie ok 110Km honda (chyba 3gen).
Jak to mój kolega powiedział - moje auto nie jedzie, ale fajnie startuje :)
ganiasz sie ze słabszymi autami majac na dodatek quattro i wygrywasz - gratuluje killi :bigok:


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

Awatar użytkownika
interno
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: wt maja 15, 2007 12:18
Lokalizacja: CW/GD
Kontakt:

Pierszy poważny kill nowym autem

Post autor: interno » wt sty 25, 2011 09:04

Bo nic mocniejszego sie nie chce trafić, nie ma mocniejszych aut wsród znajomych a nie latam po mieście w poszukiwaniu wrażeń.


Wydechy do każdego auta robione na zamówienie - profesjonalne podejście MTG (Płock)
Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania (Płock)
VW Golf MK3-> Audi A3-> VW Touareg

Awatar użytkownika
fasd
TDI++ 190PS
TDI++ 190PS
Posty: 606
Rejestracja: śr lip 19, 2006 00:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Pierszy poważny kill nowym autem

Post autor: fasd » pn lut 07, 2011 22:04

kolega miał swego czasu a3 kupione od rob555 zrobione na 240 ps tylko ze napęd jedną ośkę ale powiem ci dobrze zbierało a nawet bardzo przyjemnie :) kolego kafar a moze pochwal sie jak my sie na grunwaldzie cieliśmy :P jednak masa robi swoje co ? :P:P:P:P :ass: :ass: :ass: :ass: :ass:


viewtopic.php?f=89&t=241036 MOJ DUPVWóZ
SPRZEDAM ALU SANTA MONICA ORYGINAŁ WIECEJ PW
WIOSNA 2011
PIERWSZY NA POMORZU i PRAWDOPODOBNIE w PL MK IV 2.0 TDI 8V
Lato 2012 ????

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości