MK5 gti + vs Nissan 350z

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
AD6
Forum Master
Forum Master
Posty: 1047
Rejestracja: pn paź 16, 2006 20:00
Lokalizacja: Śląsk SC
Kontakt:

MK5 gti + vs Nissan 350z

Post autor: AD6 » ndz sty 30, 2011 18:55

szkoda że nie jestem modem na tym forum bo już byś miał warna za kulturę i obrażanie innych


VAG-CZEWA.PL Admin



MK4 VR6 4x4 AQP
:dol:
Obrazek

mk4 VR6 4motion AQP, Toledo II VR5 AGZ, bo świat kręci sie za szybko żeby jeździć wolno

Awatar użytkownika
kwadrat
Forum Master
Forum Master
Posty: 1470
Rejestracja: śr sty 17, 2007 19:36
Lokalizacja: SC CzęstochoVWa
Auto: 2x Golf
Silnik: 2x +

MK5 gti + vs Nissan 350z

Post autor: kwadrat » ndz sty 30, 2011 23:18

Raptus1984 pisze:ta pokarał ale niech stanie ori z ori:D
Sam nie wiesz co piszesz za bardzo. Na ulicach można spotkać różne auta te ori i te mniej ori. Mówisz coś w stylu "gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem". I troszkę więcej kultury kolego


Mein grün GT(i) produziert in Wolfsburg
ObrazekObrazek
Golf II GTi 2.0 jest, Polo 9n 1.4 TDI było, Golf Plus II 2.0 TDI+ jest

Awatar użytkownika
ledman
pssst
pssst
Posty: 1402
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 22:53

MK5 gti + vs Nissan 350z

Post autor: ledman » ndz sty 30, 2011 23:55

No Maciek :okej: grats :bigok:

byś kurna odwiedził starego koleżkę, a nie ;)

:pub: :pub:



Awatar użytkownika
Piaseczeq
Music Man
Music Man
Posty: 326
Rejestracja: śr maja 20, 2009 13:55
Lokalizacja: KrakóVW
Kontakt:

MK5 gti + vs Nissan 350z

Post autor: Piaseczeq » pn sty 31, 2011 00:12

Raptus1984 strasznie agresywny jesteś do wielu ludzi. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia, a wszystkich do w koło nazywasz pajacami :glupek:
Boli cię to że Majiic skillował japońca ? Do 350Z też jest dużo kitów tuningowych. Też można podnieść moc, poza tym nie czarujmy się ile osób dziś jeździ seryjnym samochodem, w dobie programów i innych bajerów. Zaczynasz swoim zachowaniem przypominać "Hondziarzy" on też mają wielki problem jak ktoś objedzie hondę. (oczywiście nie obrażając właścicieli Hondy,bo nie wszyscy tacy są)


"Dodatkowa moc czyni cię szybszym na prostych, obniżenie wagi czyni cię szybszym wszędzie..."

Awatar użytkownika
Raptus1984
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 875
Rejestracja: pt mar 05, 2010 12:28
Lokalizacja: malbork

MK5 gti + vs Nissan 350z

Post autor: Raptus1984 » pn sty 31, 2011 08:57

ja juz pisałem i powtórzę VW nigdy nie miał sportowych auto i nie będzie miał!japończyki sa 100lat przed nami ze wszystkim,już podawałem przykład,a to ze na tym forum nie można mieć swojego zdania to nie moja wina,śmieszy mnie trochę takie killowanie wyścigi Dawida z goliatem heh,miej ori furę z taka sama mocą i wtedy stawaj ,takie moje zdanie to co japonczyk miał w 1990r VW :bigok: dopiero prawie teraz ma



Awatar użytkownika
Piaseczeq
Music Man
Music Man
Posty: 326
Rejestracja: śr maja 20, 2009 13:55
Lokalizacja: KrakóVW
Kontakt:

MK5 gti + vs Nissan 350z

Post autor: Piaseczeq » pn sty 31, 2011 09:47

Raptus1984 pisze:ja juz pisałem i powtórzę VW nigdy nie miał sportowych auto i nie będzie miał!japończyki sa 100lat przed nami ze wszystkim,już podawałem przykład,a to ze na tym forum nie można mieć swojego zdania to nie moja wina,śmieszy mnie trochę takie killowanie wyścigi Dawida z goliatem heh,miej ori furę z taka sama mocą i wtedy stawaj ,takie moje zdanie to co japonczyk miał w 1990r VW dopiero prawie teraz ma
Każdy może mieć swoje zdanie, tylko jak ktoś wyraża inne niż twoje to go nazywasz pajacem. Jak się okazało Nissan miał więcej koni niż Golf Majiic'a a jednak dostał baty. Wychodzi na to że "sportowy" wóz nie jest wcale taki sportowy.... :bigok: tylko to nie dopracowane gó*no


"Dodatkowa moc czyni cię szybszym na prostych, obniżenie wagi czyni cię szybszym wszędzie..."

Awatar użytkownika
Raptus1984
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 875
Rejestracja: pt mar 05, 2010 12:28
Lokalizacja: malbork

MK5 gti + vs Nissan 350z

Post autor: Raptus1984 » pn sty 31, 2011 09:54

twierdzisz ze japonczyk jest nie dopracowany :rotfl: pokaz mi vw który jest dopracowany,ma skrętna oś z tyłu itd,żaden tego nie ma,a co do pajaców jak ktos do mnie pisze dziecko neo to jak bys go nazwał,zresztą sprawa warna już poruszona także albo koleś tez go dostaje albo mi go cofają,bo niestety na forum jest równo uprawnienie a nie podział kolega obcy nie panie ..... :ass:



Awatar użytkownika
sadzyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 254
Rejestracja: wt maja 23, 2006 16:39
Lokalizacja: szydłovwiec
Kontakt:

MK5 gti + vs Nissan 350z

Post autor: sadzyk » pn sty 31, 2011 10:23

hehe czasem to az milo poczytac bo sie mozna pośmiac:) spotrowa fura z wiekszą mocą dostaje od golfika, prosta sprawa, wygral ten lepszy nie mocniejszy, ale fan japońca zawsze musi miec jeszcze cos do powiedzenienia i nie potrafi przyjac do wiadomosci ze jednak w tym starciu japonia dostala baty:)


Dej mu Sywek!! EE ni ma czym...
Tjunink musi byc!!!!
aaaale urwał!!!! musialo cos byc!!

Awatar użytkownika
Raptus1984
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 875
Rejestracja: pt mar 05, 2010 12:28
Lokalizacja: malbork

MK5 gti + vs Nissan 350z

Post autor: Raptus1984 » pn sty 31, 2011 10:54

niech będzie twoja racja bo kierownik nie ogarnia auta heh miałem i vw i bmw i japonce i stwierdzam fakt ze japonce maja najlepsze silniki:P



Awatar użytkownika
sadzyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 254
Rejestracja: wt maja 23, 2006 16:39
Lokalizacja: szydłovwiec
Kontakt:

MK5 gti + vs Nissan 350z

Post autor: sadzyk » pn sty 31, 2011 11:07

bo nie liczy sie samo auto, moze miec nawet 1000ps ale samo z miejsca nie ruszy:) wydaje mi sie ze ktos kupuja tego typu autko ma jakaa zajawke i jakies pojęcie i raczej cos tam powinien ogarniac... kupują zajebi...ste auto mozna byc kozakiem, ale jak wiadomo na kazdego kozaka znajdzie sie prawdziwek taki jak wyzej wspomniany golfik :okej:


Dej mu Sywek!! EE ni ma czym...
Tjunink musi byc!!!!
aaaale urwał!!!! musialo cos byc!!

Awatar użytkownika
michael511
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 12, 2010 23:41
Lokalizacja: Jelenia Góra

MK5 gti + vs Nissan 350z

Post autor: michael511 » pn sty 31, 2011 11:31

Raptus1984 pisze:miej ori furę z taka sama mocą i wtedy stawaj
Ta, to kierownik Nissana miał niby otworzyć szybę i zapytać jaka moc w Golfie? Słabszy Golf objechał Nissana, więc jak widać nie taki supersportowy ten Nissan jak twierdzisz. Jeszcze piszesz gdzieś, że niemcownia nie robi dobrych sportowych aut i są lata świetlne za japońcami. Idąc tym tropem to Nissan będzie bardziej sportowy niż Audi czy Porsche, no, ale każdy ma swoją teorię...


"Nieważne kto ma rację, ważne kto ma restaurację"

Awatar użytkownika
Raptus1984
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 875
Rejestracja: pt mar 05, 2010 12:28
Lokalizacja: malbork

MK5 gti + vs Nissan 350z

Post autor: Raptus1984 » pn sty 31, 2011 11:34

pisze konkretnie o vw



kris
-
-
Posty: 826
Rejestracja: czw sie 14, 2008 21:35
Lokalizacja: Gdańsk

MK5 gti + vs Nissan 350z

Post autor: kris » pn sty 31, 2011 13:06

Raptus1984 pisze:pisze konkretnie o vw
Bo Vw jest właścicielem kilku dobrych marek więc rynek aut sportowych mogą pozwolić sobie na oddanie np Porsche przy którym Nissan się nie umywa. Nie porównuj kompakta do 350z bo to auta z innych światów. VW nie produkuje takich aut bo od tego ma inne firmy którą mają dużo wyższy prestiż niż ta Twoja japan maszyna albo vw. Po prostu prowadzą mądrzejszą politykę sprzedaży i tyle ;)
Ładnie Ci się Maciek ten fahrenhaicik odpycha :bigok: Gratuluję wygranej :food:


Patrz w lusterka! Nieoznakowane radiowozy są wszędzie

Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

MK5 gti + vs Nissan 350z

Post autor: Yuri » pn sty 31, 2011 13:18

Raptus1984 pisze:śmieszy mnie trochę takie killowanie wyścigi Dawida z goliatem heh,miej ori furę z taka sama mocą i wtedy stawaj ,takie moje zdanie
Człowieku kogo to obchodzi czy jest ori czy nie ori? Po to są tunerzy, żeby dłubać w autach. Liczy się efekt końcowy, a nie, że ten jest seryjny, a tamten dłubany, a tamten jeszcze ma żagiel na dachu. I który to niby Dawid, a który Goliat? :rotfl:
Raptus1984 pisze:ja juz pisałem i powtórzę VW nigdy nie miał sportowych auto i nie będzie miał!
Amerykę odkryłeś :rotfl:. Jedynym, który tu cokolwiek pisze o sportowych autach VW jesteś Ty. Już Ci kolega wyżej napisał, że od sportu to w koncernie jest Porsche i ew. Audi. Najlepsze jest to, że na takiego "super sportowca" jak 350Z wystarczy ot zwykły niemiecki Hothatch. I tu jest właśnie cały fun :bajer:.
Raptus1984 pisze:o co japonczyk miał w 1990r VW :bigok: dopiero prawie teraz ma
Kolejne fantastyczne odkrycie. Nie myślałeś, żeby pracować w Discovery Channel? Tylko kolejny raz zapytam: i co z tego? Nie rozumiesz, że ta japońska technika wyprzedzająca całe lata świetlne niemiecką, marsjańską i zapewne każdą inną ( :rotfl: ) dla niektórych nie ma znaczenia? Są ludzie, którzy dalej będą woleli iść do salonu czy na giełdę po Golfa, a nie Corollę czy Civica.
Raptus1984 pisze:zresztą sprawa warna już poruszona także albo koleś tez go dostaje albo mi go cofają,bo niestety na forum jest równo uprawnienie a nie podział kolega obcy nie panie ..... :ass:
Z tego co wiem, to forum jest własnością prywatną i jakiekolwiek równouprawnienie jest ewentualnie dobrą wolą forumowej administracji. Ale to już nie mój cyrk i nie moje małpy.



Zablokowany

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości