MK IV 1.9 TDI [90] vs MK IV 1.9 TDI [90]

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
kenzy17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 499
Rejestracja: pn lip 20, 2009 22:59
Lokalizacja: Rzeszów

MK IV 1.9 TDI [90] vs MK IV 1.9 TDI [90]

Post autor: kenzy17 » wt maja 11, 2010 22:51

Gadam sobie z kumplem na ulicy partyzantów parking za agora , Patrzę stoi typeczek zielone MK IV za chwilę podjeżdża srebrna borka :grin: gadam z kumplem kończę rozmowę odpalam gofra patrzę zileone MK IV wyjeżdża z parkingu akurat jechał w moja stronę .. Na przeciwko agory on mi zjechał na prawy pas ja na lewy wyrównaliśmy się jedziemy chwile równo patrzę w jego stronę on w moja uśmiech palec do przodu i Go :grin: było na równi prędkośc ok 100-110 km/h zwolniłem bo studzienka była i on wyrwał poźniej jechałem za nim zjechaliśmy na parking koło parku zapytałem co ma podmaska okazało się że to samo co ja poszła dziękówka i właśnie jestem w domciu :)) :pub:
Ostatnio zmieniony wt maja 11, 2010 22:54 przez kenzy17, łącznie zmieniany 1 raz.


Moje MK IV
viewtopic.php?t=281804" onclick="window.open(this.href);return false;
-1- Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania ...
-2- Proste są dla szybkich samochodów - Zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae ...

Awatar użytkownika
hijacker4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 324
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 10:30
Lokalizacja: Sokółka i całe woj. podlaskie

Post autor: hijacker4 » czw maja 13, 2010 19:04

Równy kill;) tylko nie pałuj kolego autka po odpaleniu odrazu :bigok:



Awatar użytkownika
kenzy17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 499
Rejestracja: pn lip 20, 2009 22:59
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: kenzy17 » czw maja 13, 2010 19:34

hijacker4 pisze:Równy kill;) tylko nie pałuj kolego autka po odpaleniu odrazu :bigok:
nie robię tego silnik był w miarę ciepły :grin: nigdy nie daję mu ognia jak jest zimny :bajer:


Moje MK IV
viewtopic.php?t=281804" onclick="window.open(this.href);return false;
-1- Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania ...
-2- Proste są dla szybkich samochodów - Zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości