Golf IV AHF vs Mitsubishi Galant VII

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

wertopser
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: śr cze 20, 2007 09:17
Lokalizacja: okolice Zamościa
Kontakt:

Golf IV AHF vs Mitsubishi Galant VII

Post autor: wertopser » ndz sie 22, 2010 22:19

moj pierwszy prawdziwy kill :] wracajac do domu stanalem na swiatlach obok ladnego bialego galancika. nie mam pojecia co mial za motorek ale z tego co patrzylem najmniejszy silnik ma 116KM a ja 110KM. jedynka galant pol dlugosci przede mna, dwojka wyprzedzam galanta i zaczynam sie oddalac, trojka juz ok 2dlugosci za mna czwarty bieg i ciagle sie odalam :] nie wiem iel taki galancik wazy ale widzialem ze w samochodzie bylo 4 ( z keirowca ) osoby u mnie 2 ( ze mna ). moj golfik seria ale zdrowy swierzo po czyszczeniu turbiny i wymianie przeplywomierza :)



Awatar użytkownika
masa1988
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 149
Rejestracja: pn sty 15, 2007 12:05
Lokalizacja: Czę100chowa
Auto: Golf mkIV GTI 1.8t i Bora variant 2.0 8v LPG
Silnik: AUQ

mk3 afn+ vs mitasubishi galant

Post autor: masa1988 » czw sie 26, 2010 12:33

witam ostatnio jadac do domu, jechał przedemna galant z tych nowszych, nic wiecej nie wiem, mysle ze cos koło 2.0.
Podjechałem sobie spokojnie na drugi pas pod swiatła nie zamierzajac sie z nimi scigac. ale pasazer tego mitasubishi patrzył sie na mnie jak bym mu co najmniej matke zabił. Zielone koles wystartował jak by mu sie spieszyło gdzies, ja spokojnie na 1 ale sprowokował mnie ten pasazer wiec szybko zapiołem 2 i zrównałem sie z nim po czym zapiołem 3 i wysunołem sie na prowadzenie 1dł dla mnie :) Pstryknołem awary i pojechałem prosto, koles zawrócił poszukac chyba słabszej ofiary.
Nie wiem czy to mozna zaliczyc do kila ale koles zachowywał sie jak by miał co najmniej ze 200kucy wiec mu pokazałem :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości