Passat B5 kombi AFN vs Mazda 3

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

wozekGTD
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob lip 08, 2006 19:58
Lokalizacja: Szczecin

Passat B5 kombi AFN vs Mazda 3

Post autor: wozekGTD » pn wrz 06, 2010 19:54

Powrot ze sklepu, ja w passacie, na prawym pasie ustawiła sie mazda 3 ta produkowana od 2003. Ja w vw sam, w mazdzie jakis ziomek, zona i chyba dziecko z tylu :panna: . Jedynka u mnie start z wolnych obrotow mazda chyba tez ale odrazu dal jej w palnik i ja za nim, na jedynce bylem na wysokosci tylnych drzwi, na mojej dwojce dolozyl jeszcze tak ze zostalem gdzies na wysokosci tylnego slupka ale czekalem az ten ciezki traktor zacznie jechac na trojce, przy 4500 zmiana na upragniony bieg( w koncu wyskoczylo magiczne 70 na liczniku :rotfl: ) i gnojowoz zaczal przechodzic mazde, pod koniec mojej trojki sytuacja sie odwrocila i to on jechal na moim tylnym slupku- calkiem niezle mi sie wydaje). Na czworce pociagnalem troche ale nie wiem co tam u mazdziny ale chyba jeszcze dobilem troszke bo wjechala za mnie przed nastepnymi swiatlami. Nie mam pojecia co to za silnik tam siedzial ale sadze raczej ze benzyna bo dobrze ciagnela na pierwszych biegach. Dodam, ze u mnie w silnik seria tylko chip zrobiony z tego co pamietam 31X Nm i 13X KM. Fajnie ze wygralem ale wyscig odbywal sie w bullet time chyba, jednak lepiej bmw do scigow wyciagnac niz dziadka taty :hehe:


Focus RS mk3 Nitrous Blue

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości