Audi 80 B4 Avant TDI vs. BMW, Golf 4 i Mazda 323F

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
klekocix
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: sob lut 17, 2007 23:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Audi 80 B4 Avant TDI vs. BMW, Golf 4 i Mazda 323F

Post autor: klekocix » śr wrz 15, 2010 11:35

Kilka killów i ja dołożę do kolekcji :)

Moje auto to Audi 80 B4 Avant na wtryskach 210 i chipie. Do tego krótka skrzynia ( z benzyniaka niestety, niski V-max ale lepsze przyspieszenie).

Pojedynek z BMW E36 (320 na naklejce z tyłu), rocznik ok. 1992. On sam, wielki pan, szyby w dół, muza na maxa.
Miejsce pojedynku Warszawa - Bitwy Warszawskiej - Rondo Zesłańców Syberyjskich - Prymasa 1000lecia.
Bitwy Warszawskiej jest ulicą 3 pasmową, następnie jest 3-pasmowe rondo i dalej z 3 pasów robi się 2 na Prymasa 1000lecia.
Koleś na lewym, kończącym się zaraz pasie, ja na środkowym, na prawym jakiś dostawczak.
Ja z teściem na pokładzie.

Światło zielone, ja troszkę zaspałem, gościu z BMW wyskoczył pierwszy o długość maski. Na 2 biegu był już równo ze mną, na 3 był o 3/4 auta za mną i musiał hamować bo mu się pas skończył. Teść całą drogę nie odzywał się do mnie ani słowem, a gdy dojechaliśmy już na miejsce wysiadł i zapytał: "czemu tak szybko ruszyłeś tam na światłach?" :helm:

Drugi kill to Warszawa, ul. Powstańców Śląskich, skrzyżowanie z Wrocławską w kierunku Radiowej.
Ja na prawym, na lewym Golf 4 TDI z czerwonym DI.
Na zielonym teraz nie zaspałem, jedynka - równo, 2 - Golf odjeżdża mi o długość maski, 3 - doganiam Golfa i zaczynam wyprzedzać, 4- jestem z przodu o długość maski. Następnie hamowanie i rozjechanie się na boki, pozdrowienie kciukami w górę. :bigok:

Kill z rolki na ul. Prymasa 1000-lecia. Przeciwnik - Mazda 323F (ta z podnoszonymi światłami). On sam i ja sam. Środek nocy więc samochodów żadnych, Prymasa akurat była remontowana i zamknięty w pewnym miejscu jeden pas z dwóch. Gościu jechał ok. 80 lewym pasem, ja ok. 90 prawym i chciałem przed niego wjechać przed tym remontowanym miejscem. Gdy dojechałem do jego połowy gościu nagle zrobił redukcję i gaz w podłogę. Ja również redukcja z 5 na 4 i ogień. Naprawdę tuż przed tym remontowanym początkiem pasa na długość metr - może dwa byłem przed nim i wjechałem przed niego. Mogło skończyć się kiepsko, wiem, ale mnie człowiek zdenerwował do granic.
Ja jak tylko dojechałem do domu, stanąłem przy samochodzie i poczekałem aż adrenalina ze mnie zejdzie, bo taki byłem nabuzowany.

Niby kill ale i przestroga - nie róbcie tego co ja - sam też już więcej czegoś takiego nie wykonam... :crazy:



Awatar użytkownika
jarekkoval
Forum Master
Forum Master
Posty: 1694
Rejestracja: pt lut 13, 2009 18:36
Lokalizacja: Żarnów (EOP)
Kontakt:

Audi 80 B4 Avant TDI vs. BMW, Golf 4 i Mazda 323F

Post autor: jarekkoval » śr wrz 15, 2010 17:52

no drugi kill troche glupi
mogles sie roz*ebac



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości