mk3 2.0 vs Passat b5 1.8 vs Passat b6 kombi

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
nike89
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 20, 2010 15:52
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

mk3 2.0 vs Passat b5 1.8 vs Passat b6 kombi

Post autor: nike89 » śr sty 05, 2011 13:44

a wiec przyszla sobie niedziela .. wypad do tesciow i sie zaczelo moj tesc ma sobie paska 1.8 b5 no i sie napina ze mnie to niby objedzie no i wkoncu sie wkurzylem i mowie no to zobaczymy wiec wyskoczylismy na pewna fajna droge ze tak powiem i rura . a wiec start i odrazu pewnie wyszlem na prowadzenie (wiem waga paska)pozniej dwojka i spokojnie sie oddalam .. 3 decha passacik lekko sie zbliza ale juz do konca spokojne prowadzenie wygrana ok calej dlugosci .. pozniej powtorzylismy to jeszcze raz i podobnie od zera lekkie moje prowadzenie pozniej passat lekko sie zbliza i przy 3 do dechy passat odpada :) i powiem tak zagiecie tescia wymadrzajacego sie - BEZCENNE :satan: .. wiem ze passat wazy wiecej ale z killa i tak jestem zadowolony ;)

pozniej stalo sie cos jeszce ciekawszego otoz wracam sobie do rybnika spokojnie i na dodatkowym pasie na swiatlach podjezdza passat b6 w kombi facet sie na mnie patrzy i usmiecha mysle sobie co to jakas "parowa"czy co hehe bo na tym pasie co stal tylko na lewo mozna jechac no ale ok wiec sobie spokojnie czekam na zielone patrze w tym czasie kolo z passka wjezdza przedemnie no wiec sie wkur.. :grrr: i mowie co za chamstwo w panstwie ! no to zielone zjezdza na prawo w strone obwodnicy no to ja tez w prawo i rura na drodze pusto wiec podjechalem mu pod zderzak i czekam bo z nad przeciwka auto jedzie chwile pozniej w oczy rzuca mi sie napis 2.0 tdi , wyskakuje na drugi pas i rura podjezdzam go ale brakuje mi juz miejsca zeby go wyprzedzic wiec lekko hamuje i zjezdzam za niego potem pojechal w swoja strone ja w swoja ale musze stwierdzic ze gdybym mial wiecej miejsca to moglby widziec moj zadek ale kto wie co by bylo no coz moze w przyszlosci sie z takim jeszcze sprawdze . pozdrawiam


mój mkIII : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=414525

Awatar użytkownika
marczello23
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: czw lis 18, 2010 01:04

mk3 2.0 vs Passat b5 1.8 vs Passat b6 kombi

Post autor: marczello23 » pt sty 07, 2011 21:53

Co do teścia to spokojnie miałeś przewagę :) dobrze tak cwaniakowi, a jeśli chodzi o B6 to zapewne 2.0 TDI 140 km, o powiem Ci, że na pewno idzie to znacznie lepiej niż ten Passat teścia :hmm: Sam kiedyś brałem się z takim i praktycznie łeb w łeb do 170 bo później już odpuściłem a mam mk3 AFN 110 km


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=395700" onclick="window.open(this.href);return false; (mój srebrny parch)

Awatar użytkownika
nike89
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 20, 2010 15:52
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

mk3 2.0 vs Passat b5 1.8 vs Passat b6 kombi

Post autor: nike89 » pt sty 07, 2011 22:36

marczello23, dzieki dokladnie ;) a no mowie ci dobrze to juz zasuwa ale naprawde szlismy leb w leb tak samo jak ty piszesz ale braklo mi drogi i sam niewiem czy bym go odjechal bylo by ciezko;) pozdro


mój mkIII : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=414525

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości