Golf IV AHF 134 km vs BMW 5 E60 kombi

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
Tom3czek17
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 15:10
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Kontakt:

Golf IV AHF 134 km vs BMW 5 E60 kombi

Post autor: Tom3czek17 » pt sty 21, 2011 01:41

Witam, sytuacja która opisuję miała miejsce w sobote a wiec już pare dni temu, z dziewczyną i z kumplem postanowiliśmy wieczorem wybrać się do KFC na mieszka I w Szczecinie, od rana miałem jakieś ciśnienie na szybką jazdę ale zapierdzielać przez miasto bez celu nie ma sensu aż tu nagle wieczorem w drodze do KFC na światłach przy ulicy dąbrowskiego ( koło budynku ornamentu ) staneło koło nas piękne BMW E60 kombi. W środku 2 młode kobiety a więc wyścigu sie raczej nie spodziewałem, mimo tu ruszyłem dość dynamicznie, nagle lewym pasem wyprzedza nas BMW miałem wbitą 2 więc gaz do oporu i jedziemy..na początku odlęgłość pomiędzy mną a BMW wynosiła 2 długości jednak cały czas ją zmiejszałem, przy prędkości około 110 już siedziałem na dupie BMW jednak nie byłem w stanie jej wyprzedzić..prędkość 150 km/h hamowanie zbliżamy się do świateł przy ulicy mieszka I ( koło media markt ) bmw jedzie równolegle po lewym pasie, jeszcze nie zdążyliśmy sie zatrzymać a już zapaliło się zielone, Pani za kierownica BMW uśmiecha sie do nas i wystawia kciuk do góry poczym sugeruje żebym docisnoł jednak niezadowolenie mojej dziewczyny ze styly mojej jazdy było bardziej donośne niż dżwięk mojego tdi więc postanowiłem odpuścić. Pani z bmw wyprzędziła nas poczym dwukrotnie podziękowałą awaryjnymi pełna kulturka :bigok: Nie wiem co siedziało pod maską BMW ale podejrzewam że było to 520D 177 km lub też 163 km :D



Awatar użytkownika
Hz
cS 1.6 STEAM...
cS 1.6 STEAM...
Posty: 1122
Rejestracja: pt cze 01, 2007 17:25
Lokalizacja: SL !
Kontakt:

Golf IV AHF 134 km vs BMW 5 E60 kombi

Post autor: Hz » sob sty 22, 2011 08:02

Tom3czek17, te kobiety gdyby nie one ( oczywiście na miejscu pasażera ) dalej by się działo ale i tak i tak grat za killa, a te panie z Betki aby ładne ??:) :bajer:


5.03.2012-17.08.2013 Było moje teraz ma innego właściela
Obrazek
Passat B5FL AVF+ By Hz!

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości