Sroka abf vs. a4 avant 1,8T

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Sroka abf vs. a4 avant 1,8T

Post autor: herbiasty » czw lut 10, 2011 11:57

Ostatnio jako ze bede wykonywał wydech wybralem sie do sasiedniego miasta po kwasa.
Jadac sobie spokojnie zobaczylem w lusterku granatowe audi A4 podjezdzajace podemnie, jako ze droga dosc zmeczona zimą zrobilem mu miejsce i mnie wyprzedzil lecac do przodu. Widzałem go pozniej pod statoil w Jarosławiu.
Pozałatwiałem wszystkie sprawy i wracam do spokojnie z dziewczyną Przemyśla, za radymnem 4ro pasmowka, wyprzedzam ciienkola i od tylu podjezdza mnie renault master, grzecznie zrobilem miejsce, master mnie mija a za nim ta audica wyprzedza mnie dosc szybko, koles na mnie patrzy i gaz!! Mialem jakies 70-80km/h na 5 biegu :grin: Niewiele myśląc redukcja do 3 i podloga.. mial wtedy juz z 2-3 dlugsci przewagi bo byl rozpedzony, pod koniec 3go biegu juz nadrobilem z 2 dlugosci wiec bedę go ciał prawym, migacz na prawo i 4 mi nie weszła ze 2 razy :/ (w tym czasnie juz dobry opier*** złapałem od mojej uklochanej) w koncu zapialem 4, znow nadrobilem to co stracilem przez te 3-4 sekundy i juz zrownalem sie do jego tylnego zderzaka.
Niestyety przed sobą zobaczyłem autobus stojący na prawym pasie jakies 300m przed nami, nie chcialem ryzykowac wiec lekko hebel, schowalem sie za audi i z 4 go dalej podgonilem pod zderzak.. pod koniec 4 juz go tylko podjezdzalem i odpuszczalem.. jednak moja dziewczyna prawie sie popłakała i odpusciłem a audi poleciało przed siebie :(
Myślę, ze gdybym 4 pociagnal do konca zdążył bym go przeb tym autobusem wyprzedzic ale przy dosc duzych predkosciach ciezko ocenia sie sytucje a pozniej w domu po takim manewrze bym przez tydzien zycia nie mial....
Tak wiec kill dla audi. ale mysle ze bylo tam 150KM bo zbyt latwo go podjechalem ze 180 powiniem isc niemal leb w leb...
Ogólnie raczej na zimowkach nie podganiam ale słonecznie, sucho, ciepło i 2 pasy w jednym kierunku wiec mnie podkusiło..


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

yiabol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: sob cze 20, 2009 12:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sroka abf vs. a4 avant 1,8T

Post autor: yiabol » czw lut 10, 2011 20:02

weź bo Ci żona na zawał zejdzie :P



Awatar użytkownika
Piaseczeq
Music Man
Music Man
Posty: 326
Rejestracja: śr maja 20, 2009 13:55
Lokalizacja: KrakóVW
Kontakt:

Sroka abf vs. a4 avant 1,8T

Post autor: Piaseczeq » czw lut 10, 2011 20:08

no powiem ci Herbiasty że chciałbym z twoim Sciro stanąć na kresce. Może kiedyś się uda. Gratki za podjeżdżanie :bigok:


"Dodatkowa moc czyni cię szybszym na prostych, obniżenie wagi czyni cię szybszym wszędzie..."

Awatar użytkownika
AD6
Forum Master
Forum Master
Posty: 1047
Rejestracja: pn paź 16, 2006 20:00
Lokalizacja: Śląsk SC
Kontakt:

Sroka abf vs. a4 avant 1,8T

Post autor: AD6 » czw lut 10, 2011 22:25

ach ten ABF :-)


VAG-CZEWA.PL Admin



MK4 VR6 4x4 AQP
:dol:
Obrazek

mk4 VR6 4motion AQP, Toledo II VR5 AGZ, bo świat kręci sie za szybko żeby jeździć wolno

Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Sroka abf vs. a4 avant 1,8T

Post autor: herbiasty » sob lut 12, 2011 12:05

Piaseczeq, moze na jakims zlocie uda sie sprawdzic :)


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości