Golf IV 1.8T VS SLS AMG

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

fatboyslim
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: pt sty 30, 2009 10:53
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Golf IV 1.8T VS SLS AMG

Post autor: fatboyslim » czw kwie 07, 2011 23:33

Może to nie kill ale warte słowa..
Zjazd z ronda but w podłoge przejście przez zakręt i tu nagle czerwone. No to grzecznie na prawy pas i spokojny dojazd do świateł. Na prawym pasie pojawia sie SLS. Odrazu szybka w dół,Pan w SLS również i wymiana zadań na temat jego auta. padły tylko słowa z mojej strony żeby miły Pan pokazał co to autko potrafi.

Zielone Pan but w podloge i odrazu pare długości przedemną. Dzwięk silnika jak i przyspieszenie porażające aż serce zaczyna szybciej bić.
Na nastepnych swiatłach przygazówka i ogień z wydechu podziękowanie przez szybke i każdy w swoją strone.


Kupie:
- Zderzak US tył...

Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Golf IV 1.8T VS SLS AMG

Post autor: overrange » pt kwie 08, 2011 09:14

Miły Pan musiał być, że z Tobą porozmawiał i nie potraktował Cie z góry jak co nie które pawie z lepszych aut. Musiało to fajnie wyglądać jak przy nim "stałeś w miejscu"... Swoją drogą wchodząc tutaj myślałem, że bedzie jakieś kolorowanie jak większość postów w tym dziale ale jak widać są jeszcze ludzie, którzy nie wstydzą się przyznać :bigok:



Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Golf IV 1.8T VS SLS AMG

Post autor: xxxGlaDxxx » pt kwie 08, 2011 14:18

Też ostatnio pod Castoramą we Wrocławiu stał najnowszy SLS, jak zobaczyłem kto do niego wsiada to myślałem że zemdleję. Mały, na oko 55 letni korpulentny pan o aparycji szczura z łysinką i dużym brzuchem (na sam jego wygląd powiedziałbym, że jeździ góra Audi 80 B3) :helm: No, ale jak odpalił to delikatnie sobie gulgało i później na wylotówce na Warszawe dał w palnik to tak jakby burza przechodziła, cud miód :bigok: Wspaniale, że ludzi stać na takie auta, bo przynajmniej mamy okazje je popodziwiać.



Awatar użytkownika
Piaseczeq
Music Man
Music Man
Posty: 326
Rejestracja: śr maja 20, 2009 13:55
Lokalizacja: KrakóVW
Kontakt:

Golf IV 1.8T VS SLS AMG

Post autor: Piaseczeq » pt kwie 08, 2011 19:18

no tylko najczęściej ci ludzie właśnie kupują takie samochody za "nasze" pieniądze...


"Dodatkowa moc czyni cię szybszym na prostych, obniżenie wagi czyni cię szybszym wszędzie..."

saliczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 315
Rejestracja: śr mar 04, 2009 01:22
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Golf IV 1.8T VS SLS AMG

Post autor: saliczek » pt kwie 08, 2011 22:08

Piaseczeq pisze:no tylko najczęściej ci ludzie właśnie kupują takie samochody za "nasze" pieniądze...
jeżeli masz na myśli budzetówkę , to moim zdaniem się grubo mylisz

takie autko mógł w/w Pan dostać jako auto służbowe a prywatnej/międzynarodowej firmie a nie jakiś urzędas z zusu



mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

Golf IV 1.8T VS SLS AMG

Post autor: mikew_86 » pt kwie 08, 2011 22:29

Takie auto mógł kupić ktoś posiadający własną dobrze prosperującą firmę, tym bardziej biorąc pod uwagę wyżej opisany wygląd trudno spodziewać się, że pracuje u kogoś. Jakiś czas temu widziałem zapuszczonego grubawego gościa, po 50, z brodą, w spodenkach w palmy i sandałach, generalnie wyglądał jak spod monopolowego, a wsiadał do Cayenne Turbo. Ludzie tak zarabiający rzadko wyglądają normalnie, albo to krawaciarze, albo wręcz przeciwnie, osiągnęli jakiś poziom i mają w d... to jak wyglądają, ot taki luzak.



Awatar użytkownika
jurgeen
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 131
Rejestracja: sob sty 24, 2009 17:40
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Golf IV 1.8T VS SLS AMG

Post autor: jurgeen » pn kwie 11, 2011 17:50

xxxGlaDxxx pisze:Też ostatnio pod Castoramą we Wrocławiu stał najnowszy SLS, jak zobaczyłem kto do niego wsiada to myślałem że zemdleję. Mały, na oko 55 letni korpulentny pan o aparycji szczura z łysinką i dużym brzuchem (na sam jego wygląd powiedziałbym, że jeździ góra Audi 80 B3)
To chyba możliwe. Dziwniejsze by było, jakby wsiadł do niego 18latek. :kac:



Septua
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob sty 29, 2011 21:07

Golf IV 1.8T VS SLS AMG

Post autor: Septua » pn kwie 11, 2011 18:26

U mnie w mieści SLS (i nie tylko) jeździ 17 latek.
Syn jednego z najbogatszych polaków, na prawku z UK :kac:



Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Golf IV 1.8T VS SLS AMG

Post autor: xxxGlaDxxx » pn kwie 11, 2011 18:31

jurgeen pisze:
xxxGlaDxxx pisze:Też ostatnio pod Castoramą we Wrocławiu stał najnowszy SLS, jak zobaczyłem kto do niego wsiada to myślałem że zemdleję. Mały, na oko 55 letni korpulentny pan o aparycji szczura z łysinką i dużym brzuchem (na sam jego wygląd powiedziałbym, że jeździ góra Audi 80 B3)
To chyba możliwe. Dziwniejsze by było, jakby wsiadł do niego 18latek. :kac:
U mnie na uczelni koleś w moim wieku może rok starszy (21-22 lata) codziennie przyjeżdża Astonem Martinem Rapide, Ferrari 599 GTO, Maserati Granturismo, lub Audi R8 V10. Wszystko na niemieckich blachach, więc taki widok mniej mnie dziwi bo bardziej mi pasuje do takiego auta. Swoją drogą z wrażenia nad pięknem auta machnąłem taką oto fotkę :bigok:

Obrazek



Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Golf IV 1.8T VS SLS AMG

Post autor: overrange » pn kwie 11, 2011 18:53

xxxGlaDxxx, ja bym chyba nie mial tyle odwagi pokazac sie takim samochodem :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości