Kadett na stozku vs e46 330xi 2:0

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Kadett na stozku vs e46 330xi 2:0

Post autor: S7TDI » pt lut 24, 2012 16:34

jak czarnuchy
Kolega taki do przodu, ale sam szacunku do Afroamerykanów nie posiada...
Zamiast narzekac i obgadywac innych wezcie swoje szanowne 4 litery do roboty to moze kiedys tez sie dorobicie takiego BMW, ktorego wartosc rynkowa siega +- 25-30tys hahaha
Ja mam 21 lat i jeżdżę Audi A2 o wartości około 20000, ale to dostałem w spadku ;) Pracuję, zarabiam 1500 na rękę i jakoś nie widzę, żebym sam sobie na takie auto mógł zarobić... Chyba że za utrzymanie płaciłaby mi mama... Tak jak kolesiowi z BMW :grin:

Poza tym ja pisałem kupić i utrzymać taką Beemkę. Bo co z tego, że był za granicą, zarobił parę klocków i wydał wszystko na samochód jak za coś trzeba utrzymać wielki silnik, gigantyczne OC (w końcu jest młody, ale samodzielny, więc na pewno sam płaci sobie prawie 4000zł za OC - liczyłem na AllianzDirect :grin: ). I tankuje sobie sam jak pali mu z 15 litrów w mieście ;) Oczywiście też samemu sobie serwisuje, pewnie w ASO :grin:

Na wakacje jeżdżę w góry do takiej wioski i tam gość też wrócił z Anglii, kupił sobie E46 na ksenonach, ale prawie w ogóle nią nie jeździł, bo nie miał na paliwo, a w końcu ją sprzedał :grin:

Pozdrawiam realistów :bigok:


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

D00ZER
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sob cze 19, 2010 01:37
Lokalizacja: Jędrzejów. Świętokrzyskie

Re: Kadett na stozku vs e46 330xi 2:0

Post autor: D00ZER » pt lut 24, 2012 17:55

S7TDI pisze:
jak czarnuchy
Kolega taki do przodu, ale sam szacunku do Afroamerykanów nie posiada...
Zamiast narzekac i obgadywac innych wezcie swoje szanowne 4 litery do roboty to moze kiedys tez sie dorobicie takiego BMW, ktorego wartosc rynkowa siega +- 25-30tys hahaha
Ja mam 21 lat i jeżdżę Audi A2 o wartości około 20000, ale to dostałem w spadku ;) Pracuję, zarabiam 1500 na rękę i jakoś nie widzę, żebym sam sobie na takie auto mógł zarobić... Chyba że za utrzymanie płaciłaby mi mama... Tak jak kolesiowi z BMW :grin:

Poza tym ja pisałem kupić i utrzymać taką Beemkę. Bo co z tego, że był za granicą, zarobił parę klocków i wydał wszystko na samochód jak za coś trzeba utrzymać wielki silnik, gigantyczne OC (w końcu jest młody, ale samodzielny, więc na pewno sam płaci sobie prawie 4000zł za OC - liczyłem na AllianzDirect :grin: ). I tankuje sobie sam jak pali mu z 15 litrów w mieście ;) Oczywiście też samemu sobie serwisuje, pewnie w ASO :grin:

Na wakacje jeżdżę w góry do takiej wioski i tam gość też wrócił z Anglii, kupił sobie E46 na ksenonach, ale prawie w ogóle nią nie jeździł, bo nie miał na paliwo, a w końcu ją sprzedał :grin:

Pozdrawiam realistów :bigok:
Widzę kolego że jesteś z tych co jak zobaczą młodego osobnika w lepszym aucie to do razu teksty "za utrzymanie płaciłaby mi mama" albo pewnie bita i tanio kupił i tłumaczysz sobie że kupiłeś i na utrzymanie Cię nie stać zazdrość czuję :bigok:



Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Kadett na stozku vs e46 330xi 2:0

Post autor: overrange » pt lut 24, 2012 18:45

D00ZER,tez cos tak czuje, nawiazujac do debaty to dodam od siebie, ze sa takie powiedzenia typu: "zapier... jak murzyn", "skapy jak zyd", ktore wcale nie oznaczaja braku szacunku do powyzszych ras. Pare moich argumentow:
1. nie kazdy kto wrocil, z zarobku za granicy opiernicza sie w polsce-> moze pracowac dalej ;-)
2. 15 litrow nie musi byc koniecznie PB -> moze byc LPG (chociaz nie wiem czemu podales spalanie 15 litrow, skoro takie autko moze spalic i 10 albo i 20)
3. OC nie musi kosztowac 4tys wystarczy wpisac w dowod wspolwlasciciela, ktory ma znizki i po klopocie badz zarejestrowac auto na kogos z rodziny.
4. Nie kazdy musi zarabiac 1500zl.
5. Auto moglo byc brata, ojca, wujka, dziewczyny nie wazne kogo.
6. Mogl okrasc bank
7. Mogl wygrac w totka
8. Mogl je ukrasc
Takich argumentow mozna by wymieniac w nieskonczonosc.
9. Jakie utrzymanie w takim BMW jak to wolnossaca benzyna to co tam ma sie psuc, jesli nawet mlody kombinuje to wystarczy na byle glupim parkingu naciac jakiegos cofajacego dziadka na sztluczke i wtedy dowiesz sie jak szybko takie BMW sie zwraca w ten sposob i ile np warte sa same drzwi, a gdzie i czy wogole je zrobimy to nasza indywidualna sprawa. Odpicowane jak najtaniej by nacinac kolejnych ludzi na stluczki -> takich jest pelno. Ale nie znam czlowieka wiec nie oceniam, podalem CI jedynie przykladow pare.

To o czym teraz sie posprzeczamy?:>



D00ZER
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sob cze 19, 2010 01:37
Lokalizacja: Jędrzejów. Świętokrzyskie

Kadett na stozku vs e46 330xi 2:0

Post autor: D00ZER » pt lut 24, 2012 19:13

u mnie w domu wszystkie auta są na dziadka i mamę bo mają pełne zniżki i co mam się tego wstydzić ze w dowodzie nie ma mnie tylko dziadek?? :chytry: Ważne że sam na nie zarobiłem i sam je utrzymuję :bajer:



Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Kadett na stozku vs e46 330xi 2:0

Post autor: overrange » pt lut 24, 2012 23:55

D00ZER, a jakbys byl dopisany jako wspolwlasciciel to znizki lecialy by jeszcze dla Ciebie :D Oczywiscie jakas wzwyzka by byla ale nie az taka jakbys na siebie bral :D



D00ZER
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sob cze 19, 2010 01:37
Lokalizacja: Jędrzejów. Świętokrzyskie

Kadett na stozku vs e46 330xi 2:0

Post autor: D00ZER » sob lut 25, 2012 00:29

wiem wiem ale jak się przekroczy 25 lat to już chyba tej wzwyżki nie ma i wtedy się dopiszę na razie nigdzie mi się nie spieszy a i plusy są z tego jak przyjdzie fotka z fotoradaru to dziadek bierze punkty na siebie jeździ tylko do kościoła także jemu nie szkodzą :jezor:



Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Kadett na stozku vs e46 330xi 2:0

Post autor: S7TDI » sob lut 25, 2012 01:37

No widzisz, overrange, sam przyznałeś, że mógł nawet ukraść to auto. Więc sam nie możesz być pewien, że sobie zarobił na niego i sam je utrzymuje. Ja tylko powiedziałem jak jest w 99% przypadków. Może ten jeden założył sobie stronę internetową, z której trzepie kokosy i sobie płaci 4000 za OC.
Widzę kolego że jesteś z tych co jak zobaczą młodego osobnika w lepszym aucie to do razu teksty "za utrzymanie płaciłaby mi mama" albo pewnie bita i tanio kupił i tłumaczysz sobie że kupiłeś i na utrzymanie Cię nie stać zazdrość czuję :bigok:
Strasznie nieskładna ta wypowiedź... Że niby ja coś kupiłem i mnie nie stać... Zazdrość zazdrością, i tak bym czymś takim nie jeździł, bo by mnie nie było stać na utrzymanie. Sfera marzeń a życie codzienne to dwie różne rzeczy. Na pewno nie zazdroszczę mu dziecka w takim wieku :grin:


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

Awatar użytkownika
AD6
Forum Master
Forum Master
Posty: 1047
Rejestracja: pn paź 16, 2006 20:00
Lokalizacja: Śląsk SC
Kontakt:

Kadett na stozku vs e46 330xi 2:0

Post autor: AD6 » sob lut 25, 2012 10:50

S7TDI, gościu nie mierz wszystkich swoja miarą to ży ty nie potrafisz zarobić to twój problem i świadczy tylko o tobie że albo jesteś lewy albo niepełnosprawny jak mnie wku... tacy goście według ciebie ja jak Kupiłem sobie VR-a mając 24l za podan 20k i w całości za swoją kase a nie długo później VR5 też za swoje to znaczy że albo zaje... albo mam bogatych rodziców którzy mi i tak po cichu dali :banghead: i dla twojej wiadomości tankuje opłacam i naprawiam tylko za swoje


VAG-CZEWA.PL Admin



MK4 VR6 4x4 AQP
:dol:
Obrazek

mk4 VR6 4motion AQP, Toledo II VR5 AGZ, bo świat kręci sie za szybko żeby jeździć wolno

Awatar użytkownika
masakra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 395
Rejestracja: pn lut 27, 2006 18:34
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Kadett na stozku vs e46 330xi 2:0

Post autor: masakra » sob lut 25, 2012 14:18

ja tez nierozumiem co to za zaglądanie do czyjejś kieszeni, kto komu dał, czy zarobił sam ? za co sie auto utrzymuje, za co tankuje ? co Was to obchodzi ?

ja jakoś niemiałem kompleksów jazdy mk3, czy mk4. A jak obiade Pana puszącego sie na drodze, w furze za wielkorotnosc mojego auta to tylko patrze na jego mine :D (bezcenne), albo niezdąże bo Pan musi oglądać mój zderzak :bajer:
A jak ten Pan sie znalazł w tym aucie, to w ogóle mnie to nie rusza. :rozpacz:



Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Re: Kadett na stozku vs e46 330xi 2:0

Post autor: S7TDI » sob lut 25, 2012 15:08

AD6 pisze:S7TDI, gościu nie mierz wszystkich swoja miarą to ży ty nie potrafisz zarobić to twój problem i świadczy tylko o tobie że albo jesteś lewy albo niepełnosprawny jak mnie wku... tacy goście
Super, ale mógłbyś mnie nie obrażać? Taki dorosły jesteś, ale szacunku do ludzi nie masz :crazy: Poza tym ostatnio miałeś 25 lat jak kupowałeś, a teraz już 24, zaraz będzie 16 :grin: Poza tym jest różnica wieku między 20 a 25, nieprawdaż? Ja pracuję dopiero 1,5 roku, więc mi nie wjeżdżaj, że nie umiem albo co... Jak Ty robisz od 18 to do 25 roku życia miałeś trochę czasu na zarobienie kasy (7 lat).


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Kadett na stozku vs e46 330xi 2:0

Post autor: Qto » sob lut 25, 2012 15:23

:spam: Proponuję zakończyć



Awatar użytkownika
AD6
Forum Master
Forum Master
Posty: 1047
Rejestracja: pn paź 16, 2006 20:00
Lokalizacja: Śląsk SC
Kontakt:

Re: Kadett na stozku vs e46 330xi 2:0

Post autor: AD6 » ndz lut 26, 2012 23:12

24L 11M 13D 4h 23m 15s pasi :banghead: też proponuje zamknąć temat


VAG-CZEWA.PL Admin



MK4 VR6 4x4 AQP
:dol:
Obrazek

mk4 VR6 4motion AQP, Toledo II VR5 AGZ, bo świat kręci sie za szybko żeby jeździć wolno

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości