MERCEDES okular 2.9uturbiony disel vs w126 SEC500

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: MERCEDES okular 2.9uturbiony disel vs w126 SEC500

Post autor: spawacz » sob lut 23, 2013 19:54

No i co z tego? To jest moj 1 diesel , co nie oznacza sie nie mialem mocnej T beny. Takie glupie gadki trolli komputerowych, nikt nie widzial ale do komentowania 100 jest, moze wy sie pochwalicie jakie kille zrobiliscie ??? Co to bedzie 126p czy moze jakis wartburg? ... margrabiowie w fordach .


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

MERCEDES okular 2.9uturbiony disel vs w126 SEC500

Post autor: xxxGlaDxxx » sob lut 23, 2013 21:10

spawacz pisze:No i co z tego? To jest moj 1 diesel , co nie oznacza sie nie mialem mocnej T beny. Takie glupie gadki trolli komputerowych, nikt nie widzial ale do komentowania 100 jest, moze wy sie pochwalicie jakie kille zrobiliscie ??? Co to bedzie 126p czy moze jakis wartburg? ... margrabiowie w fordach .
Nikt tu nie ma zamiaru trollować, a kolega się niepotrzebnie spina :bigok: Sam sie zastanawiam co mają na celu wpisy "a gdyby on miał rakiete przyczepioną do tyłu to by w kosmos poleciał" "a jakby miał pierdyliard kunia bo wstrzyknąłby sobie podtlenek-lpg to wylądowałby w Kanadzie". Pojechał to pojechał, sam temat w sobie jest absurdalny bo jak auto które ma 2x mniejszą moc i taką samą wagę może gonić 5 litrową 240 konną benzynę? To tak jakbym twierdził, że swoim 90 konnym focusem bez spiny latałem za twoim cudownym Seatem z osiemdziesięcioma plusam. A co do margrabiego w Fordzie, bardzo sobie chwale i nie narzekam, trabanty biorę jak oszalałe, dziękuję za uznanie :pub:



erwinszczak_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: sob sty 19, 2008 15:59
Lokalizacja: Otwock

MERCEDES okular 2.9uturbiony disel vs w126 SEC500

Post autor: erwinszczak_ » ndz lut 24, 2013 16:28

spawacz pisze:moze wy sie pochwalicie jakie kille zrobiliscie ???
Mam serdecznie w dupie czy wyprzedzisz mnie spod swiatel swoim pomodzonym dieslem, a potem wieczorem bedzie tzw. " pamieciowka " i reczna robota na mysl o tym, twoja sprawa, ale nie musisz sie tak spinac i mnie obrazac, za swoj glupi post o 400 konnym 2.9 td, ktory kompletnie nic nie wnosi. :ass: :panna:



spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

MERCEDES okular 2.9uturbiony disel vs w126 SEC500

Post autor: spawacz » sob mar 02, 2013 15:28

Pamieciowke to ty mozesz robic objezdzajac trabanta , ja mam żone wiec mi to nie grozi nawet jakbym objechal jakims cudem Veyrona :bigok: . Pier... co badz i to wszstko skad mozesz wiedziec co bylo w tym 2.9TD , to tak jak ostanio przyjechalo Clio sport 2 172KM ktora zmasakrowalem do mojego znajomego i gosc wali textem , ostatnio wymieszala mnie bordowa Cordoba, i mowi cos takiego to clio jakies zepsute chyba jest, a moj kumpel odpowiada tylko ze ta cordoba ma 200KM, a kolo zwatpil w tym momencie. To obrazuje ze czasem nie wiesz na co mozesz sie natknac. :pub:


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

Awatar użytkownika
Sopek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 654
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 17:37
Lokalizacja: Stettin

Re: MERCEDES okular 2.9uturbiony disel vs w126 SEC500

Post autor: Sopek » ndz cze 23, 2013 22:16

spawacz pisze:Tylko ze taki 2.9 TD z Holsetem HX40 zrobi 400KM+ ... , to dla zepsucia twojego humoru :rotfl:
czy ten 2.9uturbiony okular ma Holset HX40 ?


moje GTI ~~~~> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=439807

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości