MFD - Pozbyć się?

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

KRISMIKOLOW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pn sty 11, 2010 14:38
Lokalizacja: Mikołów

MFD - Pozbyć się?

Post autor: KRISMIKOLOW » pn sie 01, 2011 20:32

Witam koledzy i koleżanki. Posiadam w golfie model pierwszy. Tylko irytuje mnie brak odtwarzania płyt. Oprócz tego posiadam nową navi i mfd jest chyba zbędny... Kupiłem do niej emulator za 300zł którego nie umiem podłączyć, i mam dość kombinacji. Opłaca się to sprzedawać w moim przypadku i za jaką kwotę? Nie znam się i mam nadzieję że pytanie zadałem w odpowiednim dziale.



szczyku

MFD - Pozbyć się?

Post autor: szczyku » ndz paź 23, 2011 15:39

a jaki emulator zakupiłeś....?

co do sprzedaży... żaden z emulatorów nie jest trudny do podłączenia, jeśli kupiłeś z allegro i pod MFD to wystarczy podpiąć tylko wtyczkę mini ISO w miejsce podłączenia zmieniarki CD... :jezor:

zaopatrzyłeś się w wyjmaki pod MFD, musisz kupić 4 takie kluczyki (wyjamki, klucze), aby bez problemowo wyciągnąć nawigacje - koszt około 2,50 zł za sztukę :grin:

mi się wydaje że jeżeli nie masz zamiaru inwestować w jakiś lepszy sprzęt to MFD + emulator CD to bardzo dobre rozwiązanie :cool:



KRISMIKOLOW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pn sty 11, 2010 14:38
Lokalizacja: Mikołów

MFD - Pozbyć się?

Post autor: KRISMIKOLOW » ndz paź 23, 2011 18:28

MFD już poszło, tylko emulator nie potrzebny zostal..:) Tak więc dzięki za odpowiedź



szczyku

MFD - Pozbyć się?

Post autor: szczyku » ndz paź 23, 2011 20:14

jaki model emulatora... może bym był zainteresowany.... :bigok:



KRISMIKOLOW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pn sty 11, 2010 14:38
Lokalizacja: Mikołów

MFD - Pozbyć się?

Post autor: KRISMIKOLOW » pn paź 24, 2011 11:24

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-nowa-1 ... 63763.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Zmieniarka wygląda tak. Jak co to PW



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości