Podłączenie oryginalnej nawigacji MFD

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Podłączenie oryginalnej nawigacji MFD

Post autor: Rafit » śr gru 07, 2011 20:39

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że dziwi mnie iż jeszcze nie powstał i nie jest podwieszony żaden How To dotyczący podłączenia nawigacji MFD. Przygotuję fotoporadę dla wszystkich, którzy będą zmagać się z tym problemem jednak na początek potrzebuje kilka informacji.

A mianowicie gdzie podłączyć 3 kabelki potrzebne, aby nawi śmigała sprawnie (z tego co wiem to jeden z kabli jest np. sygnałem ABS itd)

Są to następujące 3 kable:

- żółty
- niebieski
- brązowy

Proszę o info gdzie się najlepiej w nie wpiąć, a przy okazji montażu przygotuję fotoporadę dla przyszłych nabywców tego sprzętu. :bajer:



bi 15019
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob sty 03, 2009 14:13
Lokalizacja: Białystok

Podłączenie oryginalnej nawigacji MFD

Post autor: bi 15019 » sob gru 10, 2011 18:20

Kolego z całym szacunkiem ale należy tylko trochę poszukać. Kolega pogromca z forum passata to opisał http://forum.vw-passat.pl/showthread.ph ... czenie-MFD" onclick="window.open(this.href);return false;



Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Podłączenie oryginalnej nawigacji MFD

Post autor: Rafit » sob gru 10, 2011 18:35

bi 15019, z całym szacunkiem nie będę przeglądać 102312893419 for internetowych. Szukałem na tym i tu nie znalazłem dlatego zapytałem.
Ja mam do tego inny model nie potrzebujący tego modułu.

Już i tak doszedłem do tego co i jak zrobić, więc jak będę montować to w Golfie IV (a nie Passacie) to porobię zdjęcia.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości