CB w mk3

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

Awatar użytkownika
jjaworskyy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: czw maja 05, 2011 19:31
Lokalizacja: WOLNE MIASTO GDAŃSK

CB w mk3

Post autor: jjaworskyy » pn gru 26, 2011 19:29

Witam :)
Na początku życze wesołych świąt ;] jezeli temat juz isnieje to prosze o skasowanie, szukałem ale nie znalazłem. Przymiezam sie do kupna cb radia. Moze macie jakieś miejsca gdzie można je tak zamontowac w mk3 zeby nie było go widać (dla złodzieja) Wiem ze jak bedzie chcial to i tak ukradnie ale moze jak nie bedzie widział to nie bedzie go kusic :)
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
mariusz325
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 121
Rejestracja: wt lis 08, 2011 15:56
Lokalizacja: SPI

CB w mk3

Post autor: mariusz325 » pn gru 26, 2011 19:38

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 8#p5275408" onclick="window.open(this.href);return false; :bigok: np. tak



Awatar użytkownika
jjaworskyy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: czw maja 05, 2011 19:31
Lokalizacja: WOLNE MIASTO GDAŃSK

CB w mk3

Post autor: jjaworskyy » pn gru 26, 2011 19:45

tez o tym myślałem :) czekam na inne propozycje :bigok:



Awatar użytkownika
meiker
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 21:24
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

CB w mk3

Post autor: meiker » śr mar 21, 2012 09:32

Znam wiele osób, które CB mają pod ręką, a nie schowane nie wiadomo gdzie, a mają markowe radia i nikt ich nie kradnie...
Jest też druga sprawa - po co chować, jak będziesz chciał szybko przełączyć kanał lub wyłączyć to będziesz gdzieś się schylać, kombinować i nie wiadomo co jeszcze?
Szkoda na to nerwów, podłączasz sobie w tym chowku przed gałką i może sobie tam leżeć, ja przynajmniej tak mam i podłączone kabelki pod instalację, żeby odpalało się z kluczyka...
Dostęp bez problemowy...i tak powinno być...im bardziej schowane tym bardziej kusi złodzieja :jezor:


______________
Aktualnie: MK4 Bora 1.6 16V
Poprzedni: MK3 - german style - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=336013
Grafik / projektowanie serwisów www
www.mariuszkunc.pl | kompleksowe strony www, grafika projektowa, identyfikacja wizualna

Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

CB w mk3

Post autor: k0nr4d » śr mar 21, 2012 19:28

meiker, otrzymujesz złotą łopatę. Poza tym bzdury wypisujesz. Jak dobrze ukryjesz CB to nikogo nie będzie kusić. Jeden potrzebuje na kanał 19 i mu niepotrzebne pod ręką nic więcej niż mikrofon, a drugi strzela DXy w trakcie jazdy i potrzebuje mieć wszystko pod ręką. Temat zamykam.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości