montaż anteny

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

bamber137
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: wt mar 01, 2011 23:02
Lokalizacja: Fotel kierowcy

montaż anteny

Post autor: bamber137 » czw maja 03, 2012 12:51

Witam koledzy.
Potrzebuję porady którędy poprowadzić kabel od anteny na dach.
Golfa mam 3 drzwiowego.
Dotychczas maiłem kabel poprowadzony przez klapę. Ale przy szybszej jeździe słychać świst powietrza poprzez okolice kabla przylegającego do uszczelki klapy. Zastanawiam się nad przeprowadzeniem kabla przez dziurę gdzie idzie instalacja klapy. Czy ma ktoś tak poprowadzony kabel do wewnątrz samochodu. Jeśli nie to poradźcie którędy najlepiej go przeprowadzić by było dobrze


mk4 by bamber137
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=469358" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

montaż anteny

Post autor: k0nr4d » czw maja 03, 2012 16:40

By było dobrze, antenę montuje się w otworze dachu, a nie na rogu na magnesie. Stawiaj na środku dachu i kabel prowadź pionową uszczelką prawych drzwi, nie będzie świstać.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

bamber137
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: wt mar 01, 2011 23:02
Lokalizacja: Fotel kierowcy

Re: montaż anteny

Post autor: bamber137 » czw maja 03, 2012 17:21

k0nr4d pisze:By było dobrze, antenę montuje się w otworze dachu, a nie na rogu na magnesie. Stawiaj na środku dachu i kabel prowadź pionową uszczelką prawych drzwi, nie będzie świstać.
Antenę zawsze mam na środku dachu tylko problem z przeprowadzeniem kabla by było dobrze.
No i , żeby nie świstało


mk4 by bamber137
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=469358" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości