Navigacja MFD2 - Prosze o pomoc

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

Awatar użytkownika
Dziadol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: wt sty 09, 2007 20:24
Lokalizacja: Bydgoszcz

Navigacja MFD2 - Prosze o pomoc

Post autor: Dziadol » czw kwie 26, 2012 10:18

Witam serdecznie.
Posiadam navi MFD2 w Golfie. Golf jest z początku 2005 roku.
Po właczeniu radia pokazuje że to jest MFD2 i Navi na płytki CD. Pokazuje napis "No CD Navigations"
Posiadam płytkę navi org lecz z niemiec o nazwie "Navigations -CD (DX) Deutschland.
Znalazłem, i zgodnie z instrukcją nagrałem na płyti różnego rodzaju mape jako ''Teleatlas DX polska czechy 2010-2011 oraz dla blaupuncta DX ponoć także pasują lecz navi nie widzi płytki lub że błąd odczytu.
Doczytałem, żę problem jest z nagrywarkami nowszych generacji. Skąd teraz wykopać nagrywarki typu LG itp...do stacjonarek....
Masakra. Navi zaopatrzyłem w polskie MENU i pozostaje tylko poprawne nagranie płytki. Teleatlas na 100% śmiga na w/w navi tylko zostaje nagrywarka.

Bardzo prosze o pomoc moi drodzy.
Dziękuje z góry za jakomkolwiek pomoc, z wyrazami pełnej wdzięczności..

Pozdro...


===============================================================
EDIT;

OK.
Temat do zamknięcia. Zamontowałem swoją starą nagrywarke LITE ON do szwagra kompa. Mój stary komp leżał w piwnicy padnięty, lecz nagrywarka sprawna. Nagrałem kilka płyt w celu sprawdzenia z profilami Teleatlas i safe disc. Mapki Teleatlas Pol/Cze 2010/2011 oraz 20011/2012 śmigają aż miło, bez czyszczenia laserka w NAVI...Wszystkie jakie nagrałem.
Wiec jestem szczęśliwcem z nagrywarką....

Pozdro...


[b]Człowiek jest wielki,nie przez to co ma,nie przez to kim jest,
nie przez to co posiada, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II[/b]

Awatar użytkownika
Dziadol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: wt sty 09, 2007 20:24
Lokalizacja: Bydgoszcz

Navigacja MFD2 - Prosze o pomoc

Post autor: Dziadol » wt wrz 18, 2012 13:54

Panowie co sadzicie o takim AUX...IN

http://moto.allegro.pl/wejscie-aux-gnia ... 60726.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Posiadam w autku NAVI MFD2 DX na płyty CD z przerobionym menu pl.
Wiem, że trzeba wyjąć navi i wpiąc się. Mam pytanie, czy to się nada i czy dzwięk np z MP3 będzie tragiczny, czy w miare czysty...
Niewiele to kosztuje więc zastanawiam się nad tym rozwiązaniem....Wiem, że to wejście jest tylko na audio. W navi jest jeszcze opcja oprócz AUX także coś o audio/video i jak to wybiore to robi się ciemny ekran...Do czego to się podłącza i na co to jest...

Ppozdro...


[b]Człowiek jest wielki,nie przez to co ma,nie przez to kim jest,
nie przez to co posiada, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II[/b]

materazzi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 03, 2012 19:06

Navigacja MFD2 - Prosze o pomoc

Post autor: materazzi » sob wrz 22, 2012 19:47

ja mam samodzielnie wykonany ten kabelek jack 3,5, podpiac wystarczy z tylu radyjka i puscic przez schowek po wyjeciu lampki ze schowka(tak mialem w Touranie), niestety juz nie mam MFD2 i mam ten kabelek zbedny, jakosc jest bardzo fajna,porownywalna jakbys puszczal z plyty w tym moim kabelku,jesli chcesz za 17zl z wysylka moglbym ci oddac.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości