"zabudawoany" zestaw do o1

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

Awatar użytkownika
mp1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: pn lis 27, 2006 18:27
Lokalizacja: Warszawa

"zabudawoany" zestaw do o1

Post autor: mp1985 » sob wrz 21, 2013 14:19

witam

pacjentem jest octavia 1 kombi,
chcę zbudować zestaw cb dobrej jakości i co ważne w miarę możliwości ładnie i solidnie zamontowany na stałe w aucie bez plątaniny kabli na wierzchu i radiem wcisnietym między konsolę środkowa a fotel pasażera.

1. radio
wymóg radio musi się zmieścić w kieszeń 1din i musi być do niego dostępna półkieszeń montażowa np taka:
http://allegro.pl/cbpawex-polkieszen-cb ... 28006.html" onclick="window.open(this.href);return false;
wybrałem unidena 520 (mam tanio do kupienia) który od razu pojedzie na tuning do firmy konektor5000.pl celem poprawy parametrów i optymalnego dostrojenia
tu pytanie nie mam do niego mikrofonu kupić od razu ze wzmocnieniem taki:
http://allegro.pl/fd2020-mikrofon-ze-wz ... 95597.html" onclick="window.open(this.href);return false;
czy taki
http://allegro.pl/super-mikrofon-ze-wzm ... 58654.html" onclick="window.open(this.href);return false;
czy moze nie ma to różnicy bo bedzie poprawiana modulacja i kupić zwykły? za 30zł dedykowany do tego unidena/presidenta?

2. antena wybrałem wyjście pośrednie nie chce nowej dziury w dachu więc będzie to sirio twin car + antena omega 27 - tu pytanie gdzie za rozsądne pieniadze kupie taki zestaw? bo an allegro twin car 125zł + omega 27 z jakas tam koncóka do twin car 130zł czyli w sumie 250zł za zestaw:/


opisałem swój projekt proszę o sugestie na temat wybranego zestawu swoje oczekiwania określiłem dokładnie więc może ktoś zaproponuje jakąś alternatywę do wydania myślę max 600zł im mniej tym lepiej oczywiście



obecnie mam euroCB miniscan + antena hustler 1metr na magnesie i co mnie denerwuje to ze wlasnie kable placza sie po aucie, jak auto stoi na deszczu duzym to po kablu zatrzasnietym drzwiami leci woda do środka bo nie zawsze chowam antene, radio mam wsadzone na wcisk miedzy fotel pasażera a tunel środkowy (okolice ręcznego) i jak pasażer chciałby zmienić ustawienie fotela to trzeba na radio uwazać bo przeszkadza



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

"zabudawoany" zestaw do o1

Post autor: k0nr4d » sob wrz 21, 2013 20:58

Pytanie tylko co to za Uniden, jeśli najnowszy wypust, to za wiele się w nim nie wymodzi. Z tych dwóch mikrofonów K-PO jest dużo lepszy. Niestety kombinacje kosztują, spytaj o twincara w Konektorze, nie wiem czy teraz chłopaki mają na stanie, ale zestaw jaki oczekujesz powinni złożyć za mniej niż 250 zł. Zamiast twincara proponuję normalnie zamontować antenę i do tego podłączyć spliter antenowy.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości