Gdzie zamontować CB w golfie 4

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

barto52
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: wt lis 09, 2010 01:33

Re: Gdzie zamontować CB w golfie 4

Post autor: barto52 » sob lis 27, 2010 00:55

ja cb mam w szufladzie pod radiem a gruszke na pulpicie pod szyba na macie antyposlizgowej "pentagram nanopad" czy jakos tak za 20zł i trzyma sie super



Awatar użytkownika
Steryd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 328
Rejestracja: czw maja 27, 2010 20:21
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Gdzie zamontować CB w golfie 4

Post autor: Steryd » śr lut 16, 2011 20:16

Ja mam TTI TCB, radyjko dosc duze, nie weszlo by pod radio mp3, wiec poszly 2 sruby w tunel od strony pasazera. Wszystko jest pod reka, dodatkowo gruszka ze zmiana kanalow. Czasem troche przeszkadza jak wieksza osoba jedzie z przodu i chce nogi szeroko rozlozyc albo jak chce sie fotel pasazera dac mocniej do przodu. Moglem dac ciut blizej deski rozdzielczej, ale nie bede juz przestawial, bo wtedy 1 dziure bylo by widac.


Sprzedam kierownicę czteroramienną MK4 z poduszką - 100zl z gratisową wysyłką

Awatar użytkownika
Grycek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr sie 13, 2008 20:23
Lokalizacja: Poland

Gdzie zamontować CB w golfie 4

Post autor: Grycek » czw mar 17, 2011 23:50

hej ho! :) to ja Wam pokażę mój patencik. Trzymam radio z lewej strony fotela kierowcy. Przyklejone na rzepach z castoramy. Trzymaja solidnie. Nigdy mi sie radyjko jeszcze nie odkleiło. Łatwo i szybko moge je zdemontowac i przełożyc do innego auta, a i nie kusi złodziei bo wcale go nie widac. Gruszka sobie swobodnie leży miedzy progiem a radiem. Ogólnie same zalety :) jedyna wada to to, że nie widze wyświetlacza, ale w radiu nie gmeram za czesto, wiec nie jest to duży problem. Polecam ten sposób.

Załączam jeszcze pogladowe zdjecie:
Obrazek



Chmarski
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 542
Rejestracja: śr lut 11, 2009 14:14
Lokalizacja: mazowsze

Gdzie zamontować CB w golfie 4

Post autor: Chmarski » pt mar 18, 2011 12:21

Otwierasz drzwi w czasie deszczu i woda leci do radia. Ze śniegiem to samo. Nie jest to najszczęśliwsze miejsce.


Najlepsze przy kołku w serce jest to, że działa nie tylko na wampiry.

Awatar użytkownika
Grycek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr sie 13, 2008 20:23
Lokalizacja: Poland

Re: Gdzie zamontować CB w golfie 4

Post autor: Grycek » pt mar 18, 2011 19:11

Chmarski pisze:Otwierasz drzwi w czasie deszczu i woda leci do radia. Ze śniegiem to samo. Nie jest to najszczęśliwsze miejsce.
taa heeeeektolitry wody wlewaja sie do srodka i zalewają mi pół auta, w tym radio. Staaaary :) nie ma tak źle. Ale nikogo nie zmuszam przeciez do tego rozwiązania. Podsuwam tylko mój pomysl :) Pozdro



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Gdzie zamontować CB w golfie 4

Post autor: k0nr4d » pt mar 18, 2011 19:32

Wystarczy, że trochę wody się dostanie i masz głośnik do wymiany, bo jest ze zwykłego papieru.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
Grycek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr sie 13, 2008 20:23
Lokalizacja: Poland

Gdzie zamontować CB w golfie 4

Post autor: Grycek » pt mar 18, 2011 20:32

jeżdże już tak ponad 2 lata i jest git :) jak sie coś zacznie dziać to Was poinformuje :)



Chmarski
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 542
Rejestracja: śr lut 11, 2009 14:14
Lokalizacja: mazowsze

Gdzie zamontować CB w golfie 4

Post autor: Chmarski » pt mar 18, 2011 20:50

Grycek, Ty polecasz swój sposób a ja pokazuję jedną z jego wad. A czy Tobie się coś z radiem stanie... to Twój problem.
Wbrew pozorom dużo wody nie potrzeba.
Wkręć chociaż śrubę od mocowania uchwytu. Zawsze to jakieś zabezpieczenie.


Najlepsze przy kołku w serce jest to, że działa nie tylko na wampiry.

KazioM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob cze 26, 2010 18:12
Lokalizacja: Leszczany

Re: Gdzie zamontować CB w golfie 4

Post autor: KazioM » pt kwie 01, 2011 02:22

DuDa pisze:Ja mam przykręcone pod podłokietnikiem, jak truckman. Wszystko jest super oprócz tego, że nie widać kanałów. Na szczęście w gruszce mam przyciski do zmiany (Yosan Pro 120), więc na "ślepo" można zejść niżej/wyżej jak ktoś mnie wywoła. Jakby kogoś interesowało, to mogę wrzucić fotki.

Mam taki sam problem. Zapodaj fotki jak to wygląda?

P.S. Ciekawe żebym przykleił taka mate http://allegro.pl/22x19-duza-mata-antyp ... 28641.html po lewej stronie siedzenia pasażera. Po prawej stronie od wajchy biegów. Czy by wytrzymało ciężar CB?



Chmarski
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 542
Rejestracja: śr lut 11, 2009 14:14
Lokalizacja: mazowsze

Gdzie zamontować CB w golfie 4

Post autor: Chmarski » pt kwie 01, 2011 08:34

NIe sądzę. A na pewno nie w przypadku ostrego hamowania.


Najlepsze przy kołku w serce jest to, że działa nie tylko na wampiry.

KazioM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob cze 26, 2010 18:12
Lokalizacja: Leszczany

Gdzie zamontować CB w golfie 4

Post autor: KazioM » pt kwie 01, 2011 08:55

Właśnie najodpowiedniej będzie mi go podłokietnik dać tylko chcę się do wiedzieć gdzie kupić jakieś rzepy lub jakaś taśmę aby nie wiercić dziur. i jak kolega DuDa z łaski swojej udostępnił by mi te fotki był bym bardzo wdzięczny:) i Jeszcze jedno pytanie. Jadąc do niemiec zauważyłem, że przewoźnik ma w Busie takie coś do zapalniczki co rozdziela ją na dwie części ze mogę sobie podłączyć CD i Navi tak zwana "złodziejka". Lecz szukałem na allegro i nie wiem jak to się fachowo nazywa:( pomoże ktoś?



Awatar użytkownika
DuDa
Forum Master
Forum Master
Posty: 1247
Rejestracja: pt sie 27, 2010 20:22
Lokalizacja: Wrocław / Lubin

Re: Gdzie zamontować CB w golfie 4

Post autor: DuDa » pt kwie 01, 2011 09:31

KazioM pisze:jak kolega DuDa z łaski swojej udostępnił by mi te fotki
1. "Z łaski swojej" to możesz mnie cmoknąć. Napisałeś posta ok. pierwszej w nocy i miałem lecieć pstrykać fotki, bo je potrzebujesz? Zrobię dzisiaj i wieczorem wrzucę, jak nie zapomnę.

2. http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... ozdzielacz


Obrazek

KazioM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob cze 26, 2010 18:12
Lokalizacja: Leszczany

Gdzie zamontować CB w golfie 4

Post autor: KazioM » pt kwie 01, 2011 09:47

Nom ja nie mowie o pierwszej. Jak byś mogł to zrob na wieczor mi się nie spieszy. Pozdro



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Gdzie zamontować CB w golfie 4

Post autor: truckman » pt kwie 01, 2011 16:46

2 zdjęcia jak wygląda to u mnie. Po prostu na 2 zwykle sruby które były dołączone do cb.
Obrazek
Obrazek

co do złodziejki do zapalniczki to ja sobie to za 19.99 kupiłem podwójna na stacji przy okazji tankowania. Ale dostaniesz to w każdym markecie który ma dział motoryzacyjny za mniejsze pieniądze. Ja musiałem wziasc na stacji bo telefon mi padl a bez cb na jazdę mnie nie stać :)
trochę drogo jak na 2 użycia ale może kiedyś się przyda jak będę potrzebował nawigacji innej niż ta vw w radiu.


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości