Navigation system MFD

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

Awatar użytkownika
AdrianR32
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: śr maja 20, 2009 23:11
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AdrianR32 » śr lip 22, 2009 13:39

mam pytanko kto byl by taki dobry i za oplata oczywiscie by mi nagral taka mapke polski na navigacje mdf.....bo jak ja mam sie do tego zabrac to az mnie skreca...a znajac zycie i tak mi nie wyjdzie......pomocyyyy!!!!



Awatar użytkownika
wozny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pt cze 26, 2009 11:50
Lokalizacja: 3City

Post autor: wozny » śr lip 22, 2009 16:21

TADAM !!!! Okazało sie ze nie czyta pozycji z gps dlatego bo antena była skitrana za schowkiem obok pasazera i sygnal nie dochodzil...teraz jest na wierzchu przed szyba i jest git (8 satelit)...heh wkoncu bez stresu moge korzystac z navi nie obawiajac sie ze wyladuje gdzies miedzy zaglowkami na bałtyku :hehe: hehe

AdrianR32 - szukaj kogos z wawy, tez łapały mnie skurcze łydek jak mi nie wychodziło nagranie. clone-cd+nagrywara ja mam liteona jakiegos starego heh+cd sony 700 + dołaczony profil...a i warto na poczatku przeczyscic laser tak jak mnie pokierowali koledzy tutaj. elo elo ! :bigok: najwiekszy plus tego ze sam bedziesz potrafil to taki ze nie bedziesz musial za kazdym razem kogos prosic. :kwiatek:
Ostatnio zmieniony śr lip 22, 2009 16:25 przez wozny, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
AdrianR32
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: śr maja 20, 2009 23:11
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AdrianR32 » śr lip 22, 2009 18:17

heh dziki alll ja w sobote wyjezdzam i niemam kiedy sie tym zajac:P tak wiec jak ktos ma plytke z mapka do odsprzedania to dajcie znac.....mam wersje prawdopodobnie A....B choc jak przytrzymalem 3 i 6 na raz i nie mialem zadnego nr 010 ani innych tylko jakies 9348 i td



Awatar użytkownika
makeć
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: sob sie 04, 2007 12:10
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

Post autor: makeć » czw lip 23, 2009 12:47

AdrianR32 pisze:przytrzymalem 3 i 6 na raz i nie mialem zadnego nr 010 ani innych tylko jakies 9348 i td
do odczytania wersji hardware, musi być jakaś działająca mapa w napędzie.
Pozdrawiam


Moje aktualne wersje VCDS V2: ADAKO 23.3.1 (PL) i 23.3.1 (EN).

Awatar użytkownika
wozny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pt cze 26, 2009 11:50
Lokalizacja: 3City

Post autor: wozny » śr lip 29, 2009 18:23

Nie wiem czy to ma zwiazek ale przestala mi dzialac klima prawidlowo i przestaly grac tylne 4 glosniki (kanton kazdy z wzmacniaczem) podlaczone do MFD hmm ktos wie czego moze to byc przyczyna chodzi mi o glosniki.jak uruchamiam audio z dvd to "startują" normalnie ale po sekundzie nic nie slychac tych 4 z tylu.Zaznaczam ze to navi nie bylo tam orginalnie wstawione i glosniki tez.Zdarza sie ze zagra na wszystkich.Kable nie pozaginane ani nic - sprawdzalem - Wie ktos co moze to powodowac ?



Awatar użytkownika
makeć
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: sob sie 04, 2007 12:10
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

Post autor: makeć » pt lip 31, 2009 12:03

wozny pisze:Nie wiem czy to ma zwiazek ale przestala mi dzialac klima prawidlowo i przestaly grac tylne 4 glosniki (kanton kazdy z wzmacniaczem) podlaczone do MFD hmm ktos wie czego moze to byc przyczyna chodzi mi o glosniki.jak uruchamiam audio z dvd to "startują" normalnie ale po sekundzie nic nie slychac tych 4 z tylu.Zaznaczam ze to navi nie bylo tam orginalnie wstawione i glosniki tez.Zdarza sie ze zagra na wszystkich.Kable nie pozaginane ani nic - sprawdzalem - Wie ktos co moze to powodowac ?
Wiesz co ... ciężko tak na odległość, można by było tam pogrzebać i zobaczyć co tam się dzieje, może być coś z kodowaniem.
powiedz jeszcze, czy nie słychać nic kompletnie czy jednak coś tam w oddali jakby grało ??
.... bo pisać wypracowań to ja na pewno nie będę :bajer:
Pozdrawiam


Moje aktualne wersje VCDS V2: ADAKO 23.3.1 (PL) i 23.3.1 (EN).

Awatar użytkownika
wozny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pt cze 26, 2009 11:50
Lokalizacja: 3City

Post autor: wozny » sob sie 01, 2009 21:26

Z ta klima to pojde do elektryka dobrego wiec nie zawracam sobie glowy tym bo nie znam sie...a z glosnikami to hmm...sprawdzalem kable sa ok...jak gra tylko na przednich i faderem przelanczam miedzy tylem a przodem to jak daje na tylne to tylko przednie cicho graja tylne nic...dzis wchodze sobie do mojego gofra wlanczam i...graja znowu wszystkie :goof: nie wiem co jest ale tez kaze to sprawdzic elektromagikowi bo nie wiem czy to koncowka mocy czy poprostu kable przy wtyczce cosik nie stykaja...a mam pytanko o DSP bo nie mam wzmacniacza...czym to sie charakteryzuje ?



Awatar użytkownika
makeć
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: sob sie 04, 2007 12:10
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

Post autor: makeć » sob sie 01, 2009 21:30

wozny pisze:DSP bo nie mam wzmacniacza...czym to sie charakteryzuje ?
dlatego pytałem czy nic nie słyszysz ..... jak włącza się navi na tle loga VW przez ekran leci od lewej do prawej napis >>>DSP<<< ,łatwo to wyłączyć.
mógłbyś do mnie podjechać, możemy auto podłączyć pod kompa i przy okazji zobaczyć co słychać w NAVI. i mapka nowa by się znalazła itp ... ;)
Pozdrawiam


Moje aktualne wersje VCDS V2: ADAKO 23.3.1 (PL) i 23.3.1 (EN).

Awatar użytkownika
wozny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pt cze 26, 2009 11:50
Lokalizacja: 3City

Post autor: wozny » sob sie 01, 2009 21:34

Spoko DSP mam wylaczone na chwile tylko wlaczylem ale ze nie mam tego wzmacniacza to wylaczylem ta opcje ale kopsni mi na priwie jakis namiar gadulca czy tam komorke to sie zgadamy bo widze ze masz obcykane volcki ;) i tak najlepsze ze estakady kwiatkowskiego nie ma w nowej mapce heh
Ostatnio zmieniony sob sie 01, 2009 21:34 przez wozny, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Tekiera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: wt sty 06, 2009 18:54
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Tekiera » czw sie 13, 2009 11:59

witam mam takie małe pytanko mam nawi w golfie RADIO NAVIGATION SYSTEM tz ze ta tym nawi nie zadziała mapa polski ?? czy da sie w jakis sposob to zmienic??


Moja Bora!!
___________
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=265229

Awatar użytkownika
adams
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: czw maja 24, 2007 09:35
Lokalizacja: Tarnobongo

Post autor: adams » czw sie 13, 2009 17:53

nie

z tego co piszesz masz wersję A lub B więc mapy polski nie będą działały!


B5 3B 1.9TDI 115KM + chip & B4 2.8 VR6 174KM - oba na wypasie ;)

Awatar użytkownika
Tekiera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: wt sty 06, 2009 18:54
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Tekiera » pt sie 14, 2009 17:19

wniosek taki ze do wywaleni i dobre radio wsadzic!!


Moja Bora!!
___________
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=265229

Awatar użytkownika
szkaliniak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 123
Rejestracja: sob lut 02, 2008 12:19
Lokalizacja: MlaVWa

Post autor: szkaliniak » pn sie 17, 2009 22:15

P O M O C Y :pub:
Witam. Mam sprawe tego typu ze przez 1miesiac nie kozystalem z navi mfd a w miedzy czasie ja wyjmowalem i moze tam cos nie podlaczylem. Tam gdzie taka szeroka kostka idzie do nikad :goof: 2 incydent to ze rozladowal mi sie akumulator tak ze az zapalila sie poducha :grrr: no i wlasnie po tych incydentach przestala pokazywac gdzie co i jak :grin: zakladali mi ja w wawie no i teraz nie usmiecha mi sie gnac do wawy na ustawianie. Nie wiecie co moze byc z tym. z gory dzieki za pomoc


Audi XXL & VW Standard
..... .:R ........
.... R135 ......
.... ╚╬╬╣ ......
...... 246 ......
.... 4ᴍᴏᴛɪᴏɴ ...

Meniaa21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 18, 2009 14:34
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Meniaa21 » wt sie 18, 2009 14:43

Witam ...potrzebuje pomocy w sprawie nawigacji do golfa 4. Na radiu mam napisane Radio Navigation System--(czyli jak koledzy piszą wyżej to jest jakies a lub..czyli nie czyta polskich map) Chciałabym wreszcie mieć w golfiku navigacje ale nie wiem co mam zrobić... piszecie coś o jakimś spolszczeniu ale skąd mam wziąć navigacje...skoro polskiej i tak nie odczyta...co robić pomóżcie :( :otepienie:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości