Tablet zamiast firmowej navi

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

alya
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn wrz 30, 2013 20:44

Tablet zamiast firmowej navi

Post autor: alya » pt sty 03, 2014 10:20

Witam!
Zastanawiam się nad zamontowaniem tabletu http://www.redcoon.pl/c02230300-Tablety-PC" onclick="window.open(this.href);return false; w kokpicie mojego auta.
Dużo osób zmodyfikowało już swoje autka właśnie w taki sposób, widziałem na wielu forach informację na ten temat i oglądałem zdjęcia. Najbardziej przekonuje mnie fakt, iż urządzenie nie tylko będzie służyć jako nawigacja ale może również odtwarzać wszystkie filmy w różnych formatach ale również umożliwia podłączenia audio na out mini-jack'u co sądzicie o takim rozwiązaniu?



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Tablet zamiast firmowej navi

Post autor: jhosef » pt sty 03, 2014 11:24

alya, rozważ zakup produktów z Asteroid:
http://allegro.pl/parrot-asteroid-smart ... 00809.html" onclick="window.open(this.href);return false;
To zmodyfikowany pod względem interfejsu andek. Interfejs jest łatwiejszy w obsłudze niż zwykły andek. Ale pewne funkcje są ubite dla bezpieczeństwa.

Sam tablet to raczej średnio wygodne rozwiązanie. Wyjście audio w Nexusie jest na bok. Trzeba by rozwiązać problem zasilania. Nexus popracuje na baterii naście godzin. Do tego sam w sobie ma ustawienia blokowania ekranu więc albo będziesz to wyłączał albo będzie się świecił jak głupi itp...
To jest po prostu niedostosowane do takich rozwiązań. Aby odblokować Nexusa trzeba nacisnąć power i przeciągnąć kłódą co utrudnia zabudowanie.



Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Tablet zamiast firmowej navi

Post autor: Jarek_NS » pn sty 13, 2014 10:39

auto789 pisze:Ja tam bardziej wolę nawigacje bo tablet jak nie ma neta to niepójdzie a nawigacja tak
A słyszałeś o czymś takim jak nawigacja offline? Czytam już któryś twój post i odnoszę wrażenie że na siłę chcesz coś napisać tylko nie wiesz co.


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości