VR6 24V AYL 2001- manual, haldex

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

peter29pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob kwie 03, 2010 13:17
Lokalizacja: małopolska Nowy Sącz
Kontakt:

VR6 24V AYL 2001- manual, haldex

Post autor: peter29pl » czw kwie 08, 2010 20:31

witam dla zainteresowanych wrzuciłem fotki z kapitalki rozrządu w ayl vr6 24v. powód kapitalki brak synchronizacji wałków rozrządu do wału korbowego-komunikat vag kod błędu jakiś tam nie pamiętam i rzecz druga chciałem turbo wsadzić ale już wiem że muszę się lepiej przygotować bo gotowy zestaw nie podejdzie. Po tej kapitalce pojeżdże pół roku co by wiedzieć że się silnik ułożył i nie wali błędów wtedy to tematu turbo juz lepiej przygotowany podejdę:) a w międzyczasie jeszcze mnie sprzęgło z dwumasem czeka, a że koszta niemałe to na raz nie dam rady.Czas i tak upłynie. Fotki na www.peter29pl.fotosik.pl konto opłacone na pół roku po wrześniu 2010 pisać na pw bo u mnie będą zawsze :)na razie nie wiele fotek w ciągu paru dni dorzuce tylko płatność za konto pro zaksięgują w sumie będzie około 200 foto ale to za parę dni. Jak ktoś jakieś pytania ma to z góry pisze montujcie zawsze orginał bo jest dobrobyt w kraju, a przebieg na orginalne i tak zawsze większy niż na zamienniku, więc po co 2 razy robotę robić a i dla co niektórych koszty robocizny ponosić. reszta pytań jak jest to gg lub pw. Serdeczne podziękowania dla Mechaniki pojazdowej Jan Bednarek Łęki za pomoc, dobre słowo w chwilach zwątpienia, dach nad głową w czasie napraw bo własnego jeszcze nie posiadam(profesjonalnie wyposażony garaż), podnośnik, narzędzia i cierpliwość do mnie :) pozdrawiam
dzięki za info foty również tu http://profile.imageshack.us/user/peter29pl/
Ostatnio zmieniony pt kwie 09, 2010 00:09 przez peter29pl, łącznie zmieniany 3 razy.


pozdrawiam Piotr :)

Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: daniel1d » czw kwie 08, 2010 20:35

Ale o co chodzi bo nie rozumiem?


www.proturbo.com.pl

matys9
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: czw sie 09, 2007 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: matys9 » czw kwie 08, 2010 21:34

no ale czego nie rozumiesz koles robil rozrzad w 24v i zamiescil zdjecia dla osob zainteresowanych a ze napisal troche zamotanym jezykiem to trudno:)



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32752
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » czw kwie 08, 2010 21:36

fotki wrzucaj na www.imageshack.us :)


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości