Chłodniczka Oleju Mocal

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
BialyUst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 22:11
Lokalizacja: Ustka

Chłodniczka Oleju Mocal

Post autor: BialyUst » sob mar 28, 2015 21:26

Jesli pisze w złym temacie proszę o przeniesienie


witam mam pytanko ma ktoś u siebie jakaś chłodniczke zewnętrzna oleju typu Mocal albo inna jakas tuningowa ??

interesuje mnie głównie jak macie zamocowane którędy macie puszczone weze itd

moze jakies zestawy ?? najlepiej z termostatem czy bez ??

ktos ma jakies doświadczenia ?



Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

Chłodniczka Oleju Mocal

Post autor: kkkacper » ndz mar 29, 2015 01:07

BialyUst, nie obraz sie, ale smieszne sa takie pytania.. co to za roznica jak kto puscil? zajrzyj sobie gdzie masz filtr czy tam wymiennik nad filtrem, w tym miejscu bedzie podstawka, wiec chyba widzisz jak musisz puscic weze, zeby zamocowac gdzies z przodu chlodniczke.. z prawej strony czy z lewej to przeciez wedle uznania i miejsca, wystarczy pojsc i spojrzec.. podstawke szukaj od Opla (GM), uzywki mozna kupic za 60-80 zl sa z termostatem i wykonane o wiele ladniej niz mocal wedlug mnie (mam u siebie mocala, kumpel ma ta GM'owa i jakbym kupowal drugi raz to na pewno nie zaplacilbym tyle za mocala).. jesli chodzi o chlodniczke bierz z FMIC, maja tanie i dobre jakosciowo, nie widze sensu przeplacac drugie tyle badz jeszcze wiecej za mocala czy setraba, ktore wcale duzo sie nie roznia..


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
BialyUst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 22:11
Lokalizacja: Ustka

Chłodniczka Oleju Mocal

Post autor: BialyUst » ndz mar 29, 2015 12:27

kkkacper, dzieki wielkie za pomoc :) z ta podstawka od opla duzo mi pomogles bo mocal z termostatem cos kolo 250 zł a skoro ta od opla spełni takie same zadanie to poco przepłacac



Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

Chłodniczka Oleju Mocal

Post autor: kkkacper » ndz mar 29, 2015 13:55

BialyUst, spoko.. Sam zaluje, ze dowiedzialem sie po fakcie :jezor:


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
BialyUst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 22:11
Lokalizacja: Ustka

Chłodniczka Oleju Mocal

Post autor: BialyUst » ndz mar 29, 2015 15:18

kkkacper, mogl bys zdradzić z jakiego opla taka podstawkę z termostatem kupic ?? żeby pasowała bo patrzalem na allegro to jest tego w brud



Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

Chłodniczka Oleju Mocal

Post autor: kkkacper » ndz mar 29, 2015 16:23

BialyUst, od silnika c20let, ale z c20xe tez wydaje mi sie, ze powinna pasowac..

http://olx.pl/oferta/c20xe-podstawka-ch ... 88bf0f11a9

zawsze mozesz poprosic zeby zmierzyl Ci srednice pod filtr i srednice otworu i bedziesz wiedzial czy siadzie..


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości