2.8 v6 nitro?

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
speed88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pn lut 24, 2014 22:48
Lokalizacja: Kamień Pomorski

2.8 v6 nitro?

Post autor: speed88 » pt sie 28, 2015 21:29

Witam. Ostatnio tak rozmyślałem jak by tu podnieść delikatnie moc w mojej Borce. Jako że turbo jest sporo po za moim zasięgiem budżetowym pomyślałem o N2O. Zestawy są za ok. 3500zł (mokry) więc nie jest tak źle. Pytanie tylko czy nadaje się to pod serię? Myślałem o dyszach 75KM co dawałoby mi moc przy strzale ok 300KM. Miał ktoś może zamontowany taki zestaw pod seryjny silnik?? Co o tym myślicie, jest sens to montować czy lepiej sobie darować taką zabawę?? Dodam tylko, że gaz używany byłby głownie na ćwiartkę.



Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

2.8 v6 nitro?

Post autor: kkkacper » pt sie 28, 2015 23:17

speed88, ogolnie w takiej ciezkiej budzi to wedlug mnie szkoda zachodu i hajsu na sprzet + potem na gaz.. wiadomo, ze jakas frajde to da, ale zastanow sie czy jest sens.. na cwiare to i tak nic nie pojedzie i tak.. ogolnie te zestawy tyle w PL kosztuja, a tak na prawde mozna je wyrwac o wiele wiele taniej ;)


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

luckash
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 317
Rejestracja: czw gru 08, 2005 19:55
Lokalizacja: Bartniczka
Kontakt:

2.8 v6 nitro?

Post autor: luckash » sob sie 29, 2015 09:47

Ja tam wolę mieć moc ciągle. Wyskrobałeś na nitro to bym się wstrzymał i uzbierał na to, co w chwili obecnej jest poza Twoim zasięgiem finansowym. Tu psikniesz kilka razy i po zabawie, trzeba tankować... o i znów nie ma. A gaz drogi:)



Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

2.8 v6 nitro?

Post autor: kkkacper » sob sie 29, 2015 12:10

luckash, no o tym wlasnie mowie.. chociaz zeby dmuchnac porzadnie to musialby naprawde sporo jeszcze poodkladac.. tak czy owak to takie rozwiazanie na zasadzie "zapchaj dziure" wedlug mnie i w cywilnym ciezkim aucie totalnie zbyteczne i bezsensowne..


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
speed88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pn lut 24, 2014 22:48
Lokalizacja: Kamień Pomorski

2.8 v6 nitro?

Post autor: speed88 » sob sie 29, 2015 16:54

Czyli proponujecie odkładać kasiorkę na suszarkę. Teraz to mi zrobiliście kocioł w głowie bo sądziłem, że to będzie dobre rozwiązanie a tu pupa :ass: Trzeba to jeszcze przemyśleć dokładnie i przekalkulować. Dzięki za rady :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości