2.8 24V AQP przerywa przy dodawaniu gazu

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

sajmondesign
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: wt lip 27, 2010 01:28
Lokalizacja: Dublin / Olsztyn

2.8 24V AQP przerywa przy dodawaniu gazu

Post autor: sajmondesign » śr sty 13, 2016 20:18

Masz na myśli nastawnik wałka?

Łańcuch nie rzęzi, a gdyby to był rozrząd to chyba nie było by czasami dobrze?


facebook.com/LoVWered

Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

2.8 24V AQP przerywa przy dodawaniu gazu

Post autor: kkkacper » śr sty 13, 2016 20:51

Tak nastawnik walka.. No nie wiem, ja u siebie w mk IV teraz walcze, bo wali bledem czujnika g40 wlasnie.. Vcds wskazuje na wyciagniety rozrzad, a silnik zachowuje sie roznie, raz dobrze, raz zle.. Wiec juz sam nie wiem co myslec.. Chociaz tak czy owak pracuje stosunkowo rowno, szarpac nie szarpie..


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

sajmondesign
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: wt lip 27, 2010 01:28
Lokalizacja: Dublin / Olsztyn

2.8 24V AQP przerywa przy dodawaniu gazu

Post autor: sajmondesign » śr sty 13, 2016 20:53

no właśnie u mnie błędów nie ma poza tym co wycięte z wiązki (sai,evap,abs,sondy za katami)


facebook.com/LoVWered

Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

2.8 24V AQP przerywa przy dodawaniu gazu

Post autor: kkkacper » pt sty 15, 2016 21:23

sajmondesign, skoro nie ma bledow w ecu to tymbardziej przyczyn szukalbym od strony mechanicznej gdzies.. bo raczej te nowe silniki maja tej elektroniki i czujnikow tyle, ze jak jest jakies kuku to zaraz cos krzyczy ;) czujnik temperatury cieszy tez jest ok? Bo to kupa czasem potrafi robic takie numery, ze az ciezko pomyslec.. chociaz tu raczej bym tego nie obstawial, ale i tak czeka Cie sprawdzanie kawalek po kawalku :jezor:


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

sajmondesign
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: wt lip 27, 2010 01:28
Lokalizacja: Dublin / Olsztyn

2.8 24V AQP przerywa przy dodawaniu gazu

Post autor: sajmondesign » czw lut 11, 2016 11:45

działa wszystko cacy już, nie wiem czego dokładnie wina była, najprawdopodobniej *#cenzura#* paliwa, zalany za 100wke i troche przekatowany i jak ręką odjął.

Wnioski po swapie? Po zamknięciu skrzyni uważam, że nie warto pchać się w skrzynie z 12V, wsadzać 6biegów od razu! :P

mała zapowiedź auta:
http://www.facebook.com/LoVWered/" onclick="window.open(this.href);return false;


facebook.com/LoVWered

ODPOWIEDZ

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości