VR6

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

co sądzicie o powstaniu działu VR6

Czas głosowania minął pn lis 20, 2006 22:14

jestem za
9
47%
raczej nie
10
53%
 
Liczba głosów: 19

Awatar użytkownika
Młoda
KS KathStyle
KS KathStyle
Posty: 13142
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 19:35
Lokalizacja: PO
Auto: Czarna Wdowa <3

Post autor: Młoda » wt lis 14, 2006 20:30

bartvw pisze:Młoda, nie chodzi mi o to co Ty pisałaś tylko juniorwwa.
Junior ma czasami takie akcie, troszeczke go znam osobiście ;) Czasami z przymrużeniem oka trzeba brać ;) a co do tematu, co bym smieci nie produkowała, wydaje mi sie, ze dział byly fajny, tylko, ze każdy by chciał późnije odzielny jak to ktoś wyżej napisał, poprostu pisac jak pisać jakis temat lub problem odnośnie VR, a później sie zobaczy ile ludzi jest :piwka: I jakby coraz wiecej by było uzytkowników z VRkiem :P mozna by sie głebiej zastanowic, czy zrobic czy nie OT :kwiat:


:satan: Squad Nocne Mary Enigmatycznie... "(...) Jeśli niebo - to siódme, jeśli piekło -to samo dno. Żadnych półśrodków(...)"

juniorwwa
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: pn sty 02, 2006 20:21
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Post autor: juniorwwa » wt lis 14, 2006 20:32

bartvw pisze:chodzi mi o to co Ty pisałaś tylko juniorwwa.
jak Cie uraziłem to sorka widocznie mamy różne poczucie humoru ..


www.juniorwwa.fotosik.pl zapraszam

VR-ka zmieniła właściciela.....
pojawiło sie E46 by BMW no cóż życie...
wkrótce toledo 2.3V5 do zmodyfikowania:):)
http://www.forum.auto-moto.sklep.pl/profile.php?mode=register&refer_id=178] [img]http://e-numizmatyka.pl/phpBB2/img/41788.jpg[/img][/url]

Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3207
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » wt lis 14, 2006 23:03

juniorwwa pisze:bym był wdzięczny moderatorowi za dodanie w waznych tematach dziekuje za siebie i innych zainteresowanych....
Bedzie podwieszony jesli w temacie ktory juz jest zalozony zobacze szerokie zainteresowanie VRkami, a nie tylko pogawedki pomiedzy 4 uzytkownikami :P Zobaczymy kto z nowych uzytkownikow, wlascicieli VR6 bedzie uzywal szukajki.. ta napewno w wynikach da zalozony temat. Rozwinie sie - podwiesimy. EOT.
Pozdro
Gitner


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości