Usuwamy zbędne rzeczy z pod maski

Forum techniczne związane z silnikami 1.8T / 20V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Homikowaty
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz cze 02, 2013 22:35

Usuwamy zbędne rzeczy z pod maski

Post autor: Homikowaty » sob cze 22, 2013 22:33

Witam mam takie pytanko czytałem na temat usuwania Nxxx itp.. rzeczy ale nic dokładnie nie wywnioskowałem posiadam silnik AGU co można usunąć gdzie to się znajduje i w jaki sposób usunąć(tzn. zaślepić złączyć razem rurki itp, tak by nie było błędów) zamieszczam zdjęcie silnika prosił bym o oznaczenie co można usunąć oraz opisanie jak z góry dziękuję.
Obrazek



Awatar użytkownika
GregorzG60
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: pt lis 21, 2008 14:09
Lokalizacja: podkarpacie

Usuwamy zbędne rzeczy z pod maski

Post autor: GregorzG60 » ndz cze 23, 2013 01:03

Agu ma najbardziej prymitywną budowe ze wszystkich 1.8T nie ma w nim SAI n118 n 249 itp itd to też nie ma z niego za bardzo co usuwać.
Z agu co najwyżej możesz usunąć Evap i to wszystko. I to nie polecam w razie wypadku nie daj Boże , zgromadzone opary paliwa w baku w kontakcie z rozgrzanych wydechem mogą wybuchnąć. Tak że robisz to na własną odpowiedzialność. A jesli przeszkadza Ci 0.3kg zbiornik filtra z weglem aktywnym to może zamiast go wyrzucać lepiej wyrzucić z samochodu zbędne graty które walają się po schowkach/bagażniku etc.

Wogóle jaki masz cel w usuwania 'zbednych' Twoim zdaniem rzeczy z pod maski ?
Każda rzecz pełni określoną funkcje i jeśli auto nie jest cwiartkowym dragsterem to absolutnie nic nie opłaca sie wyrzucać.


http://gregor10.pl Chiptuning Diagnostyka Hamownia DPF OFF

Homikowaty
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz cze 02, 2013 22:35

Usuwamy zbędne rzeczy z pod maski

Post autor: Homikowaty » pn cze 24, 2013 16:13

denerwują mnie wszech obecne węże podciśnień itp.. i myślałem że je ogarnę ;)



Awatar użytkownika
GregorzG60
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: pt lis 21, 2008 14:09
Lokalizacja: podkarpacie

Usuwamy zbędne rzeczy z pod maski

Post autor: GregorzG60 » pn cze 24, 2013 17:09

węże mają być bo są konieczne, nie masz sie czym denerwować to normalne że silnik turbo benzynowy ma pare wezykow wiecej niz n/a,


http://gregor10.pl Chiptuning Diagnostyka Hamownia DPF OFF

ODPOWIEDZ

Wróć do „1.8T i 20V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości