1.8 turbo na "tor"

Forum techniczne związane z silnikami 1.8T / 20V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

berryboy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 23, 2010 15:00
Lokalizacja: miasto piwka

1.8 turbo na "tor"

Post autor: berryboy » wt mar 23, 2010 15:15

Witam właśnie zacząłem poszukiwania Golfa 1.8 Turbo, często jezdze amatarsko po torach, obecnie chce zakupic GTI i doprowadzić go do lepszej przyczepności na drodze. Wiem że samochodzik w stocku jest dużo bardziej podsterowny niż focus czy civic no ale wybór padł więc trza poprawić jego możliwości :)
Co proponujecie wymienić, jakie amory,koła, opony itp elementów które poprawią jego właściwości jezdne?



Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Post autor: maryjan » wt mar 23, 2010 17:46

Ja mam żaglówkę 3 play z długim masztem pływałem już na różnych jeziorach, teraz chcę wypłynąć na ocean ale nie wiem po co służy STER?

Kolego jeździsz na torach amatorsko, chcesz kupić 1.8 i nie masz pojęcia o podstawach ścigania?


Dziki

Awatar użytkownika
waciak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: sob kwie 28, 2007 09:18
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: waciak » wt mar 23, 2010 18:15

"Tor" to pewnie plac koło Tesco :crazy:


Wódka nie rozwiąże Twoich problemów...z drugiej strony mleko też nie :)

Gała
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: śr cze 20, 2007 15:20
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Gała » wt mar 23, 2010 18:20

Faktycznie po pierwsze tak jak kolega napisał wyżej, skaczesz do wody a nie wiesz jak się pływa lub tylko słyszałeś od kogoś że trzeba machać rękoma coś na tej zasadzie :) a po drugie jeśli już pytasz o coś to mógłbyś napisać pułap finansowy jaki chcesz na to przeznaczyć...

Zawieszenie: Tein, Koni, Kw
Koła: OZ Superleggera 18x8
Opony: Toyo, Yokohama

Fajny zestaw który wyniesie Cię trochę ponad 15 tysięcy... więc nie wiem czy jest jakikolwiek sens pisania takich oto zestawów rzekomo na tor.

Jeśli masz coś na oku to zapytaj kogoś co o danym modelu czy to zawiasu czy opon czy felg myśli, tak będzie Ci łatwiej, pozdro.



pajczaki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: śr lip 29, 2009 14:12
Lokalizacja: Warszawa/Ząbki
Kontakt:

Post autor: pajczaki » wt mar 23, 2010 18:36

taniej i latwiej wyjdzie kupic sejaka z 1.2 lub z dlubnietym 1.1 i przygotowanym do rajdow niz inwestowac w 1.8t


takie tam kombi 1.8T (250km) - było
corsa B MV6 HydroTransfer (200km+)

g60
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt maja 11, 2007 19:00
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Re: 1.8 turbo na "tor"

Post autor: g60 » wt mar 23, 2010 22:06

berryboy pisze:Witam właśnie zacząłem poszukiwania Golfa 1.8 Turbo, często jezdze amatarsko po torach, obecnie chce zakupic GTI i doprowadzić go do lepszej przyczepności na drodze. Wiem że samochodzik w stocku jest dużo bardziej podsterowny niż focus czy civic no ale wybór padł więc trza poprawić jego możliwości :)
Co proponujecie wymienić, jakie amory,koła, opony itp elementów które poprawią jego właściwości jezdne?
Witaj kolego, jeśli zamierzasz jeździć tylko amatorsko to proponuje amorki Bilstein B6 + jakaś sprężynka np eibach, felgi 16 + używany slick, rozpórki kielichów i oczywiście uniball



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » wt mar 23, 2010 23:11

Autor tematu coś wie o przygotowaniu auta do KJSów. Wróbel jeździł jego golfem i nawet chwalił

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=92098



ODPOWIEDZ

Wróć do „1.8T i 20V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości