Sportowy kolektor wydechowy 16V

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Lysiak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 19:09
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Lysiak » ndz kwie 06, 2008 13:00

Mam zalozony taki kolektor ta-technix. Widziale zdjecia tego z 8v i tragedia. W moim przypadku nie wystepuja laczenia "pod wlos" ale fakt jest faktem zeby to zalozyc to trzeba sie niezle pokatowac, jest sporo przeginania. Generalnie gdybym nie mial drugiej glowicy na stole to dopasoawnie tego na aucie wydaje sie niemozliwe. jesli chodzi o efekty to bladego pojecia nie mam, jedynie co czuje to ze auto jedzie tak bardziej zwawo z nizszych obrotow, wydaje mi sie, nie jest to potwierdzone zadnymi badaniami tylko moim odczuciem, ze jednak cos pozytwnego sie stalo po zalozeniu kolektora. Generalnie cena informuje o tym z czym mamy do czynienia. Pozdrawiam



bvw08
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: sob sie 19, 2006 17:10
Lokalizacja: śląsk, RŚL

Post autor: bvw08 » pn kwie 07, 2008 02:11

burza jr jeśli nie jedziesz na hamownie przed i po to najprościej zrób pomiary z rolowanego na jakims odcinku z kumplem ze stoperem w ręku i zmieniając biegi przy tych samych obr. Będziesz miał porównanie


[url]http://www.youtube.com/watch?v=ij7GrSMpcAY[/url]

Burza Jr

Post autor: Burza Jr » wt kwie 08, 2008 10:51

No wogole ja teraz stracilem doł bo wydech jest cały popruty i nieszczelny wiec tzreba to i tak zrobic od nowa ... mam nadzieje że bedzie lepiej :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości