Mk2 1.8 16V PL

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
dj domin1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 566
Rejestracja: wt lis 13, 2007 21:39
Lokalizacja: Koziegłowy, Częstochowa
Kontakt:

Mk2 1.8 16V PL

Post autor: dj domin1 » śr maja 14, 2008 06:35

Witam! Mam pytanko, mianowicie, czy pod obciążeniem, znaczy się podczas jazdy, pompa paliwa może tracić ciśnienie? Mieżyłem na postoju, przy odpalonym silniku, i daje 5.5 bara. Spoko, tylko zastanawiam się czy podczas jazdy też jest w stanie podać tyle. Chodzi o to że podczas jazdy czuje pod nogą delikatny spadek mocy. Przeważnie tak koło 2.5tyś obrotów i gdzieś koło 4.5-5tyś. Będę wdzięczny za pomoc! :pub:



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: Mk2 1.8 16V PL

Post autor: Borys » śr maja 14, 2008 08:03

dj domin1 pisze:Witam! Mam pytanko, mianowicie, czy pod obciążeniem, znaczy się podczas jazdy, pompa paliwa może tracić ciśnienie? Mieżyłem na postoju, przy odpalonym silniku, i daje 5.5 bara. Spoko, tylko zastanawiam się czy podczas jazdy też jest w stanie podać tyle. Chodzi o to że podczas jazdy czuje pod nogą delikatny spadek mocy. Przeważnie tak koło 2.5tyś obrotów i gdzieś koło 4.5-5tyś. Będę wdzięczny za pomoc! :pub:
zapnim manometr zamontuj na dłumim przewodzie w srodku bedziesz widział jak zachowuje sie cisnienie paliwa przy obciązeniu silnika



Awatar użytkownika
dj domin1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 566
Rejestracja: wt lis 13, 2007 21:39
Lokalizacja: Koziegłowy, Częstochowa
Kontakt:

Re: Mk2 1.8 16V PL

Post autor: dj domin1 » śr maja 14, 2008 08:39

Borys pisze: zapnim manometr zamontuj na dłumim przewodzie w srodku bedziesz widział jak zachowuje sie cisnienie paliwa przy obciązeniu silnika
Tak też zrobie. A możliwe jest że będzie się tak działo, że będzie traciła to ciśnienie?



ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości