ABF + kompresor

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
RasPL
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2554
Rejestracja: wt paź 02, 2007 11:39
Lokalizacja: ST
Kontakt:

ABF + kompresor

Post autor: RasPL » czw sie 19, 2010 20:18

Rapcio, w twoim przypadku ewidentnie było to źle zestrojone lub te wtryski nie bardzo dlatego się posrało, już nie ma co dramatu robić - doładowanie silnika kosztuje


mk2 gti 2.0 16Vsc 4Motion viewtopic.php?f=160&t=252428" onclick="window.open(this.href);return false;
Just like It https://www.facebook.com/VW-Golf-Mk2-GT ... 101982262/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32752
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

ABF + kompresor

Post autor: djtom » pt sie 20, 2010 07:28

myslalem ze moze ktos ma liste potrzebnych rzeczy taka szczegołowa
:rotfl: :okej:


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
siman20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: śr cze 23, 2010 14:52
Lokalizacja: Świdnica

Re: ABF + kompresor

Post autor: siman20 » pt sie 20, 2010 09:48

djtom pisze:
myslalem ze moze ktos ma liste potrzebnych rzeczy taka szczegołowa
:rotfl: :okej:
dzieki za potpowiedz jestes super.. widze ze tylko dwie osoby cos wmiare podpowiedzaly.. ehh widac ze to forum chyba do czego innego slurzy do nasmiewania sie albo do problemow typu, ( niemam swiec i niechce mi odpalic? odpiwoedz sprawdz olej.. ) i juz widze zaraz tez oburzone posty.. ze jak to? ze co? ze to ja jestem Lamus.. ten kto tak mysli niech sie troche ogarnie..



Awatar użytkownika
lukaszmut
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 15:45
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: ABF + kompresor

Post autor: lukaszmut » pt sie 20, 2010 19:25

siman20 pisze:
djtom pisze:
myslalem ze moze ktos ma liste potrzebnych rzeczy taka szczegołowa
:rotfl: :okej:
dzieki za potpowiedz jestes super.. widze ze tylko dwie osoby cos wmiare podpowiedzaly.. ehh widac ze to forum chyba do czego innego slurzy do nasmiewania sie albo do problemow typu, ( niemam swiec i niechce mi odpalic? odpiwoedz sprawdz olej.. ) i juz widze zaraz tez oburzone posty.. ze jak to? ze co? ze to ja jestem Lamus.. ten kto tak mysli niech sie troche ogarnie..
przeczytaj sobie cały dział 16V i temat o przygotowaniu silnika pod turbo i zauważysz że 80% postów dotyczą ABFa i znajdziesz odpowiedzi praktycznie na wszyskie swoje pytania



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32752
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

ABF + kompresor

Post autor: djtom » pt sie 20, 2010 19:53

kolego, szydzimy dlatego że sam nic nie zrobisz i skończy się jak zwykle na zapale. oodaj do wrocka, czechowic lub kilka innych sprawdzonych miejsc, dobierz kredytu i bedziesz miał zabawkę nie do zepsucia.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
siman20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: śr cze 23, 2010 14:52
Lokalizacja: Świdnica

Re: ABF + kompresor

Post autor: siman20 » pt sie 20, 2010 22:56

djtom pisze:kolego, szydzimy dlatego że sam nic nie zrobisz i skończy się jak zwykle na zapale. oodaj do wrocka, czechowic lub kilka innych sprawdzonych miejsc, dobierz kredytu i bedziesz miał zabawkę nie do zepsucia.
no widzisz i to jest juz konkretna podpowiedz.. a nie jak wczesniej... smiechy i chichy.. dlatego napisalem ten temat zeby sie dowiedziec a nie odrazu szydera.. teraz juz wiem ale mozna na spokojnie a nie szydzic i sie nasmiewywac z kogos..



archeolog
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: pn mar 08, 2010 09:58
Lokalizacja: jelenia gora

ABF + kompresor

Post autor: archeolog » ndz paź 03, 2010 22:41

Ale info naprawdę konkretnego na forum nie ma, bo to jest dość dochodowy biznes strojenie i składanie takich autek i to jest kosztowne bo ma być :bigok:



Awatar użytkownika
siman20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: śr cze 23, 2010 14:52
Lokalizacja: Świdnica

Re: ABF + kompresor

Post autor: siman20 » pn paź 04, 2010 12:27

archeolog pisze:Ale info naprawdę konkretnego na forum nie ma, bo to jest dość dochodowy biznes strojenie i składanie takich autek i to jest kosztowne bo ma być :bigok:
wiec tak jak juz pisalem wyzej po to jest to forum, a nie po to zeby naprawde sobie pomagac.. i wymieniac sie informacjami, ale nie polska mania pszesladowcza ze zaraz ktos to podlapie otoworzy swoj biznej i bd mial o jeszcze jednego konkorenta.. tylko jak ktos tak mysli to jest pojeb...any.. a teksty typu przyjedz zpalac to zrobie to niech odrazu taki krtos wyp....ierdala. i tak bym do cwaniaka nie pojechal chba zeby mu wpie.....rolic frajerzynuie jednej.. bo na takie cwniactow to tylko konkretny wpie...dol sie nalezy..



Awatar użytkownika
RasPL
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2554
Rejestracja: wt paź 02, 2007 11:39
Lokalizacja: ST
Kontakt:

ABF + kompresor

Post autor: RasPL » pn paź 04, 2010 16:07

siman20, lepiej dojdź do wniosku że aby uzyskać mądrą odpowiedź trzeba postawić mądre pytanie bo większość ludzi pytających nie ma nawet pojęcia co pisze, a to komu byś wpier.... zachowaj dla siebie


mk2 gti 2.0 16Vsc 4Motion viewtopic.php?f=160&t=252428" onclick="window.open(this.href);return false;
Just like It https://www.facebook.com/VW-Golf-Mk2-GT ... 101982262/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

archeolog
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: pn mar 08, 2010 09:58
Lokalizacja: jelenia gora

ABF + kompresor

Post autor: archeolog » pn paź 04, 2010 17:39

Bez urazy ale czytam dużo tematów szczególnie w dziale 16v i co rusz widzę odpowiedzi na KONKRETNE PYTANIE ."tego ci nie powiem bo to jest tajemnica każdego szanującego się warsztatu" Nie bede podawać ników :grin:



Awatar użytkownika
siman20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: śr cze 23, 2010 14:52
Lokalizacja: Świdnica

Re: ABF + kompresor

Post autor: siman20 » pn paź 04, 2010 18:34

RasPL pisze:siman20, lepiej dojdź do wniosku że aby uzyskać mądrą odpowiedź trzeba postawić mądre pytanie bo większość ludzi pytających nie ma nawet pojęcia co pisze, a to komu byś wpier.... zachowaj dla siebie
przesadzasz kolego.. wlasnie o to chodzilo. np nie mam pojecia o tym tzn o u turbianiu czy tam "kompresowaniu" silnika i mialem wyidalizowane pojencie o tym forum itp. wiec napisalem i zostalem wysmiany za swoja naiwnosc i chec zaczerpniecia wiedzy na temat "scisle tajny" bo kasa sie przy tym krenci tzn jacys tunerzy nabija ludziw butelke uturbiajac abf-a za 17 tys. jak bym tyle mial do wywalenia to bym sprzedal tego golfa a mam w doscyc zajebistym satanie ori xx jahre mysle za conajmniej 5 tysi by poszedl plus te 17 tysi to jest 22rys i jedze S3 2002rok 225ps i pie...dole tego golfa pod kazdym wzglendem.. i tak tez zrobie.. takze kolego RasPL dzieki za rade a pouczac o tym co mam zachowac dla siebie a co nie to sobie moze kolegow na podworku nie mnie...



Awatar użytkownika
siman20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: śr cze 23, 2010 14:52
Lokalizacja: Świdnica

Re: ABF + kompresor

Post autor: siman20 » pn paź 04, 2010 18:37

archeolog pisze:Bez urazy ale czytam dużo tematów szczególnie w dziale 16v i co rusz widzę odpowiedzi na KONKRETNE PYTANIE ."tego ci nie powiem bo to jest tajemnica każdego szanującego się warsztatu" Nie bede podawać ników :grin:
kolego archeolog sa odpowiedzi konkretne SA, ale na banalne pytania.. co kazdy kto sie toche tym interesuje bd mogl pomoc.. jak mialem kiedys wiekszy problem nikt nic konktrtetnego nie wymyslil...



Awatar użytkownika
RasPL
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2554
Rejestracja: wt paź 02, 2007 11:39
Lokalizacja: ST
Kontakt:

ABF + kompresor

Post autor: RasPL » pn paź 04, 2010 19:57

siman20, ilu ludzi Ci jeszcze napisze że jeżeli sądzisz że zrobisz z tego ABF te 225KM za kilka złoty to się mylisz ibo żeby wyszło taniej trochę wiedzy trzeba mieć i nie tylko co wsadzić ale rozumować dobrze. Narazie najsensowniejsze co napisałeś to zmiana auta bo napewno bym nie ruszał grata mk3 skoro za tą kasę mogę mieć o klasę lepsze audi


mk2 gti 2.0 16Vsc 4Motion viewtopic.php?f=160&t=252428" onclick="window.open(this.href);return false;
Just like It https://www.facebook.com/VW-Golf-Mk2-GT ... 101982262/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

ABF + kompresor

Post autor: evolution » pn paź 04, 2010 20:59

RasPL, odpusc sobie jakby kolega mial wiedze to by nie probowal wcisnac kitu ze da sie zrobic uturbienie za 5kpln tylko zrobil i pokazal ze mozna, przedstawil fakturki paragony wykresy i w koncu stalaby sie rzecz niemozliwa. Rąk mi zbraknie zeby policzyc osoby z tego forum ktore mowily dokladnie to samo i skonczylo sie na kosztach ponad 20kpln by ratowac projekt. Na chwile obecna to pluja mu w twarz a on mowi ze deszcz pada :panna:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości