kupiłem uszkodzonego KRa... i Mam problem...

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
odzim
...
...
Posty: 2156
Rejestracja: pn mar 12, 2007 11:59
Lokalizacja: Radom

kupiłem uszkodzonego KRa... i Mam problem...

Post autor: odzim » ndz sie 15, 2010 22:04

6tys w takie auto , chłopaki to on by musial byc zdrowo napalony na to auto


Obrazek

Awatar użytkownika
J.B.S.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1819
Rejestracja: sob mar 22, 2008 19:08
Lokalizacja: Radom

kupiłem uszkodzonego KRa... i Mam problem...

Post autor: J.B.S. » ndz sie 15, 2010 22:23

To znaczy w jakie. W takie stare i niebezpieczne :rotfl: Bo takia ostatnio moda się zrobiła na posiadanie nowszych bezpiecznych ,oszczednych samochodów .
Jak zrobi porzadnie to będzie wiedział co ma.



Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

kupiłem uszkodzonego KRa... i Mam problem...

Post autor: toffic » ndz sie 15, 2010 23:41

Jak stać na krowe to i łańcuch musi być odpowiedni, jak nie ma $$ na Remont KRa (specjalnie przez duże "R") to zawsze można 1.3 wstawić, którego zresztą remont generalny też troche kosztuje :helm:



Awatar użytkownika
daro89cm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt sie 13, 2010 17:41
Lokalizacja: Hajnówka / Ewentualnie Białystok...

kupiłem uszkodzonego KRa... i Mam problem...

Post autor: daro89cm » ndz sie 15, 2010 23:44

rozumiem... jutro postaram Się zając zapłonem... ;/ na wtorek zamówiłem przewody i Świece (przewody Beru i Świece NGK ) bo mam kijowe... katalogowo powinienem miec z trzema elektrodami a mialem na 3 cylindrach jedno elektrodowe i na jednem dwu... kable są kijowe... Ciśnienie na Cylindrach postaram sięzmierzyc w Tym Tygodniu...
Dziś Zrobiłem Dłuższą przejażdzkę:
wiec tak mówiąc o benzynie bo na gazie mi nie bardzo chodzi... ale i tak jakoś lpg będe musiał wskrzesić bo niestety... spore przebiegi kręce a na benzie za drogo... ale narazie mniejsza o to...
wiec tak normalnie moge silnik na benzie rozkręcic do końca obrotów ( oczywiście robiłem to na nagrzanym Silniku )
a problem pojawia się jak jade autem i jako siako rozkręca się do 3 tys obrotów a po 3 tys... to juz wogóle porażka... to nadal moze być przyczyna zapłonu, ze powoduje iż spalanie mieszanki głównie jest w kolektorze...? i jakoś ma tendencję to tego ze przed zgaszeniem jak trochę go pogazuje to nie moge go odpalić przez jakis czas tak coś mi mówi ze go zalewa... ;/



Awatar użytkownika
odzim
...
...
Posty: 2156
Rejestracja: pn mar 12, 2007 11:59
Lokalizacja: Radom

Re: kupiłem uszkodzonego KRa... i Mam problem...

Post autor: odzim » pn sie 16, 2010 21:12

jbs-78 pisze:To znaczy w jakie. W takie stare i niebezpieczne :rotfl: Bo takia ostatnio moda się zrobiła na posiadanie nowszych bezpiecznych ,oszczednych samochodów .
Jak zrobi porzadnie to będzie wiedział co ma.
nie chodzi o to ,w auto co jest warte 1 tys wkałdać 6tys w sam motor to trzeba mieć albo kasę albo posrane w głowie albo byc fanem prze duże F
Ostatnio zmieniony pn sie 16, 2010 22:25 przez odzim, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek

Awatar użytkownika
daro89cm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt sie 13, 2010 17:41
Lokalizacja: Hajnówka / Ewentualnie Białystok...

kupiłem uszkodzonego KRa... i Mam problem...

Post autor: daro89cm » pn sie 16, 2010 21:34

dobra panowie ustawiłem na swoje oko zapłon i teraz chodzi jak burza w porównaniu z Tym co się zaliłem... teraz mi zostaje zrobić porządek pod maską, (czyli czujniki, paski... itp...) no i w elektryce grzebnąć i nowa instalacje lpg zwykłą z Blosem założyć..., w środku też małe poprawki zrobic by było kompletne podświetlenie szyby i wstawić manetkę MFA... no i audio, z zewnątrz zmienić przedni zderzak bo pęknięty, tylną klape bo jest w stanie idealnym ale na gładko, będe miał na sprzedasz, alu pomalować na biało...



Awatar użytkownika
daro89cm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt sie 13, 2010 17:41
Lokalizacja: Hajnówka / Ewentualnie Białystok...

kupiłem uszkodzonego KRa... i Mam problem...

Post autor: daro89cm » wt sie 24, 2010 06:27

tak wogóle jeszcze jedno pytanie jakie ja mam tam popychacze zaworowe...? hydrauliczne...?



Awatar użytkownika
J.B.S.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1819
Rejestracja: sob mar 22, 2008 19:08
Lokalizacja: Radom

kupiłem uszkodzonego KRa... i Mam problem...

Post autor: J.B.S. » wt sie 24, 2010 08:48

hydrauliczne...?
Tak



atosss007
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: śr cze 16, 2010 17:42
Lokalizacja: częstochowa
Kontakt:

kupiłem uszkodzonego KRa... i Mam problem...

Post autor: atosss007 » ndz lis 28, 2010 14:26

hehe to ja mam posrane w głowie bo swojego KR-a remontuję i już jest na dzień dobry 2k a dopiero kupiłem tłoki i przygotowałem blok. Przeznaczyłem na ten szczytny cel 7k więc raczej nie braknie. No i popieram... przynajmniej wiesz co wkładasz :okej:



ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości