Abf

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Kaplaty
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 21:56

Abf

Post autor: Kaplaty » pn cze 17, 2013 21:48

Witam mam mk3 abf problem polega na tym że szarpie mk obroty od 3800 do około 4400 dalej jest ok... Mógł by mi ktoś podać cennik Sondy lambady kabli zapłonowych cewki palca świec a i jeszcze silniczek krokowy jaki koszt by mnie czekał jak bym chciał to wymienić z góry dziękuję



Awatar użytkownika
vurion
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 120
Rejestracja: wt kwie 07, 2009 11:21
Lokalizacja: LBN
Kontakt:

Abf

Post autor: vurion » pn cze 17, 2013 21:54

Nazwę tematu z edytuj bo nie wiadomo o co chodzi i wywal dubla tematu w 16v.

Jest już temat o przerywaniu w tym dziale 16v przeczytaj i poszukaj...

Odepnij lambdę wtyczka 4pionwa płaska znajdująca się po stronie kolektora wylotowego, następnie odpal samochód u mnie to pomogło.. dodatkowo przed rozruchem zresetowałem kompa.
Na pierwszy rzut przekaźnik nr30 do wymiany znajdujący się w skrzynce z bezpiecznikami jeżeli odpięcie lambdy Ci nie pomoże.
Ile by kosztowało? Zależy czy dobrej firmy czy tanie zamienniki.
Kopułkę wykręć i oceń sam czy jest do wymiany. Cewka przewody moim zdaniem odpadają.

Przewody NGK 320zl~ Polskie Jarmor ok 80. Jak szukałem rozwiązania (co było pudłem) wymieniłem przewody i nadal na nich jeżdżę, a te co były trzymam na zapas w razie jakiś przebić będą na podmiankę.
Najczęściej przebija kabel idący od cewki. Kopułka Boscha bardzo podobnie ja mam jakąś włoską tak jak i cewkę po 60zl~.


Obrazek
! x3 V x2 W <3 !

Awatar użytkownika
popielasty
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 950
Rejestracja: wt kwie 08, 2008 16:11
Lokalizacja: WWL

Abf

Post autor: popielasty » wt cze 18, 2013 10:04

Dokładnie, taki temat już istnieje - u mnie problemem był przekaźnik 30 - kupiłem drugi na szrocie za 5 zł i po problemie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości