Caddy mk1, KR przeróbka na Digi z 2e, kto to przerobi?

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Jędrzej
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: pt mar 11, 2011 21:49

Caddy mk1, KR przeróbka na Digi z 2e, kto to przerobi?

Post autor: Jędrzej » ndz lis 29, 2015 20:57

Pytanie jak w temacie. Od 2 lat mój caddy stoi, bo nie mam czasu się nim zająć, a na moim terenie nie idzie znaleźć normalnego elektryka do takiej przeróbki. Silnik po remoncie auta był wstawiony i tak od 2 lat stoi, silnik co jakiś czas obrócony, zalałem pod świece olej - to nie ważne. Do silnika kupiłem komplet części z 2e razem z wiązką do przeróbki na digi. Jeden magik "elektryk" przerobił mi całą wiązkę na skrzynkę nowego typu z mk2 po 89 więc same wtyczki od silnika wystarczy wpiąć. Mam wstawione gniazda wtrysków z G60, wtryski z 1,8 20v razem z listwą wtryskową, przedłużki do wtrysków - trzeba poskładać. Generalnie szukam kogoś, kto zechciałby cały samochód elektrycznie i silnikowo dopracować i uruchomić, komputer wystroić pod 16v. Szukam kogoś w promieniu 100km od Leszna WLKP. np Poznań, Wrocław, Jarocin itp. Z przewozem nie ma problemu, mam busa i lawetę, ale nie chce mi się jeździć po Polsce.



ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości