Zawieszają mi sie obroty w ABFie

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Burza Jr

Zawieszają mi sie obroty w ABFie

Post autor: Burza Jr » czw kwie 17, 2008 20:14

Witam speców :) sluchajcie jak mu dam po *#cenzura#* ale tez niekoniecznie to poźniej obroty trzymaja mi sie na 2 tys na 1,5 tys różnie i nie chcą spadać, nawet jak go zgasze i odpale to tak sie dzieje, kumple mi doradzili żeby odpiać rurke co idzie do odmy chyba i napsikac tam WD40 i to pomaga obroty spadają :D powiedzcie mi w tym silniku jest silniczek krokowy ? i to może do niego psikam tym WD40 ? jak zrobić żeby sie to juz nigdy nie działo ?

Pozdro
Ostatnio zmieniony czw kwie 17, 2008 20:15 przez Burza Jr, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
CHUDY
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: sob sty 22, 2005 21:03
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: CHUDY » czw kwie 17, 2008 22:58

silniczek krokowy.odkrec 3 sruby na imbus co trzymja ten plastik przy kolektorze ssącym,nastepnie kluczem 10 mocowanie krokowca wyjmij go i przemyj.nie psikaj tam jezeli jest zalozony.



Burza Jr

Post autor: Burza Jr » pt kwie 18, 2008 10:00

Dobra dzięki wielkie a czym go wymyc w benzynie ? czy w czyms innym



Awatar użytkownika
CHUDY
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: sob sty 22, 2005 21:03
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: CHUDY » pt kwie 18, 2008 10:21

mozesz w benzynce.najlepiej wyjmij zalej go benzyna na noc rano przpłukaj jeszcze i bedzie gti :bigok:



Burza Jr

Post autor: Burza Jr » pt kwie 18, 2008 21:45

Dzięki tak zrobie :) dzis jeszcze wymienilem pompe paliwa i kur.. ciagnie sie lepiej :D



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32752
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » pt kwie 18, 2008 21:48

miałem to samo jak kupiłem swojego, tylko mi sie zawieszał przy ok 3000 zawsze - kenaj stwierdził ze to krokowiec sie zawiesza bo samochód zamulony, zalecił zalewanie v-powerem i częste butowanie (oczywiscie po porządnym rozgrzaniu oliwy). efekt diagnozy - jak ręką odjął :bigok:


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości