zawieszenie obciera z tylu o nadkole pomoc:(:(

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

przemobk21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt cze 24, 2008 00:05
Lokalizacja: oleśnic

zawieszenie obciera z tylu o nadkole pomoc:(:(

Post autor: przemobk21 » sob cze 28, 2008 02:03

witaam mam problem obnizylem golfa 3 i kupilem felgi 17 cali przod i tyl mma nisko jak wjezdzam na duza dziure to z tylu ociera mi...wogole zawieszenie nie jest tak twarde ugina sie prosze o pomoc potrzebuje go jakos troszek podniesc lub wytwardzic lub cos obciac;/;/ ociera mi na nadkolach po jednej stronie....prosze o pomoc !!sportowe jest zawieszenie...prosze o pomoc bo nie wiem co mam robic;/ wogole opona siedzi prawie w srodku nadkola;/;/ to cos pomoze http://moto.allegro.pl/it...ze_gratisy.html ??prosdze o pomoc...w warsztacie wycieli mi w srodku cos w nadkolu ale to nadal obciera prz ydziurach:"(:(:(:(



Awatar użytkownika
ptaker1986
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 24, 2008 22:24
Lokalizacja: Tarnowskie Góry kolo K-c
Kontakt:

Post autor: ptaker1986 » sob cze 28, 2008 03:04

Podaj wymiary laćków i czy obciera na skrajach czy w środku??



przemobk21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt cze 24, 2008 00:05
Lokalizacja: oleśnic

Post autor: przemobk21 » sob cze 28, 2008 20:09

na skrajach;/;/ meio wiem co mam zrobic



Awatar użytkownika
ptaker1986
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 24, 2008 22:24
Lokalizacja: Tarnowskie Góry kolo K-c
Kontakt:

Post autor: ptaker1986 » sob cze 28, 2008 20:19

Dałes chyba za szerokie laćki względem tego jak obiżyłeś
spróbuj dac fabryczne opony jesli bedzie gites to znaczy ze musisz kupis weższe gumy albo z blachą sie pobawić
pozdro...



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » ndz cze 29, 2008 06:36

przemobk21, musisz dać nam wiecej informacji - jakie masz opony (rozmiar), felgi - jaka szerokość i jakie ET? przy feldzie 17/8 cali ET35 i oponie 205/40/17 oprócz zaklepania rantów w nadkolach trzeba jeszcze wyciąć kawałki zderzaka (to co się "zawija" do nadkola) tylko tyle, żeby się on jeszcze trzymał. Pozatym piszesz, że obciera Ci tylko z jednej strony - prawdopodobnie masz auto przestawione (krzywa belka?)


Obrazek

przemobk21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt cze 24, 2008 00:05
Lokalizacja: oleśnic

Post autor: przemobk21 » ndz cze 29, 2008 20:05

nom teraz obciera mi z obu storn flegi mam 17 calowe et 35 oponki 215 40 r 17 co mam zrobic prosze mam ranty wygiete do srodka ostatnio mi wycieli nie zaginali bo farba odchdozila dalem gumy jak jade z kolega to nic sie nie dzieje ale jak usiada osoby z tylu to obciera co mam zorbic :(:(:(zrobic;/;/ prosze was o pomoc!! z mojego punkut wylgada tak jak by oponka sie chowala w srodku nadkola ale jak wjade z osobami na dziure to z tylu slychac mam jeszcze dystanse...tylko mam problem z tylem...musze to jakos usztywnic zawieszenie albo inaczej..gumy juz dalem;/



Awatar użytkownika
covacsxxx
Forum Master
Forum Master
Posty: 1096
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 10:17
Lokalizacja: Sokółka/Białystok
Kontakt:

Post autor: covacsxxx » ndz cze 29, 2008 21:25

przemobk21, musisz zrobic kilka rzeczy.....
po [ierwsze...kupujesz gumy usztywniajace i wkladasz zje w zwoje sprzeyn..autko troche podwyzszysz i utwardzisz....
wymieniasz oponki na max 205/4r17 i musi byc oki..jesli jednak nie to sprzedajesz zawias i kupujesz nowy


[img]http://img387.imageshack.us/img387/3857/covacsxxxmp9.png[/img]

przemobk21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt cze 24, 2008 00:05
Lokalizacja: oleśnic

Post autor: przemobk21 » ndz cze 29, 2008 21:54

gumy juz mam i jak jade sam lub z kolega to jest oko ale jak siadze iwecej osob tyo lipa.....a zawias co to??? chcialem wstawic 2 gumy na jedna sprezyne ale nie dam rady bo z gory sa gesto zrobione a na dole zadko wiec tam mi guma weszla.... o co chodiz z zawiasem??wytlumacz :(:(

[ Dodano: 29 Cze 2008 21:57 ]
:grrr: gumy juz mam i jak jade sam lub z kolega to jest oko ale jak siadze iwecej osob tyo lipa.....a zawias co to??? chcialem wstawic 2 gumy na jedna sprezyne ale nie dam rady bo z gory sa gesto zrobione a na dole zadko wiec tam mi guma weszla.... o co chodiz z zawiasem??wytlumacz :(:(


[ Dodano: 29 Cze 2008 22:58 ]
covacsxxx, covacsxxx,

zawieszenie mam nowe jesli chodzi o to dalem 700 zl



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości