GWINT MTS na oponach 195/45 prozba o pomoc

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
emilson
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 928
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 17:25
Lokalizacja: lubliniec
Kontakt:

GWINT MTS na oponach 195/45 prozba o pomoc

Post autor: emilson » pn lis 03, 2008 18:55

Witam mianowicie rozchodzi mi sie o sprawe zawieszenia
chcialbym kupic GAwinde MTS od Kolegi mapeta do tego dołozyc na tyl dystanse 25 mm
na przod 20mm
i pytanie zasadnicze jak gwint skrece na -60to czy przy oponach 195/45/r 16 nie bedzie nic tarło przy jezdzie z 3 pasazerami np
FElgi mam BBS skrececane podwojnie 7j szerokosci ET 43

jesli ktos smiga na takim zestawie to prosilbym o jakas podpowiedz
bo z tego coczytalem to az taki twardy ten gwint MTS'a nie jest i wlasnie nie wiem...
Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc


never ending story

ernesto-cichy
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 189
Rejestracja: wt sie 26, 2008 13:26
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: ernesto-cichy » pt lis 07, 2008 01:22

moze to nie to samo ale jezdze na gwincie kw skreconym na maxa opony195/45/14 szerokosc 8,9' troszke trze tyl ale po zaklepaniu rantow nadkoli jest super



Awatar użytkownika
MarcoVW
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 962
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MarcoVW » ndz lis 16, 2008 08:56

ET43 to wysokie ET , a wiec kola siedzą w wewnątrz. Jak piszesz jeszcze ze to 7J nalożone na 195 to spokojnie mozesz dac na tył dystans 20 lub 25mm. Ale z przodu to raczej 10mm to max.
Pierwszym krokiem jest dobranie dystansów , tak azeby opona nie byla za blisko rantu blotnika. Potem zjezdzasz gwintem. Gwint to plynna regulacja wyskosci a wiec nie -60 tylko tyle az bedzie dobrze tzn bedzie ladnie blisko rantu i tez nie bedzie obcierało.

Dobrze wyczytałes MTS az taki twardy nie jest :grin:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości