Golf III BILSTEIN Gaz

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Dubik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 299
Rejestracja: wt lut 17, 2009 00:00
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Golf III BILSTEIN Gaz

Post autor: Dubik » ndz sie 02, 2009 11:53

Witam mam takie pytanie odnośnie amorów gazowych marki BILSTEIN chciałbym założyć do tego zestawu sportowe springi tak myślę że nie więcej niż -40mm co maci do powiedzenia na ten temat i jak się jeżdzi no i jakie springi polecacie.pozdro czekam na odp



Awatar użytkownika
koledziak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: sob mar 15, 2008 21:51
Lokalizacja: Bartoszyce

Post autor: koledziak » ndz sie 02, 2009 13:59

ja mam takie amorki i sprężynę ok -60 i po pół roku są jak nowe, ładnie się trzyma drogi i nie jest za twardo ale zalecają żeby do sportowych sprężyn zakładać sportowe amorki bo podobno po prostu lepiej się jeździ



Awatar użytkownika
eldorado84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 944
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:56
Lokalizacja: lubartów

Post autor: eldorado84 » pn sie 03, 2009 07:39

koledziak pisze:ja mam takie amorki i sprężynę ok -60 i po pół roku są jak nowe, ładnie się trzyma drogi i nie jest za twardo ale zalecają żeby do sportowych sprężyn zakładać sportowe amorki bo podobno po prostu lepiej się jeździ
nie podobno a napewno,no i jeszcze bezpieczniej.

[ Dodano: Pon Sie 03, 2009 07:40 ]
Dubik pisze:Witam mam takie pytanie odnośnie amorów gazowych marki BILSTEIN chciałbym założyć do tego zestawu sportowe springi tak myślę że nie więcej niż -40mm co maci do powiedzenia na ten temat i jak się jeżdzi no i jakie springi polecacie.pozdro czekam na odp
choć jestem tego przeciwnikiem żeby na seryjne amory zakładać sportowe sprężyny ale jak już masz coś zakładać to EIBACH 35/35 czy tam 40/40


http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=10205&start=0
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=54809

- O żesz ty kur.., w chu.. jeb.. twoja mać, pier...ny, zasr.., poje..y kut..s !! - Powiedział marynarz, po czym szpetnie zaklął. ;) ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości