Co wybrać??

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Danijel
youngtimer
youngtimer
Posty: 1170
Rejestracja: wt cze 03, 2008 10:21
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Danijel » sob cze 26, 2010 23:39

guti, ja nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie ze Ty masz zawsze swoją teorie na każdy temat. I na ogół jest ona odmienna od ogółu. Ja mam amory MTS i nie uważam ich za chłam, gó..no itp. Ich jakość jest adekwatna do ich ceny. Jeśli ktoś chce mieć ekstraklasę za 300 zł to życzę powodzenia.

Podsumowując, jeśli ktoś chce zrobić porządek ze swoim zawieszeniem, chce mieć niskie auto za małe pieniądze to produkty MTS są właśnie dla niego. To moje zdanie, użytkownika nie związanego z żadnym sprzedawcą, hurtownią itp...



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » sob cze 26, 2010 23:51

Danijel pisze:guti, ja nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie ze Ty masz zawsze swoją teorie na każdy temat.
bop prawda jest jak d.. kazdy ma swoją..

jaki swiat byłby nudny , jakby kazdy sioe z kazdym zgadzał nie ? to po co wybory prezydenckie, czemu jeden jezdzi dieslem, drugi benzyna itd ? wolny kraj . wyrazam swoją opinie itd :)
masz do tego prawo , tak jak i ja...


to co ? nie moge miec odmiennego zdania ? mam sie zawsze zgadzac ?
Danijel pisze:Ja mam amory MTS i nie uważam ich za chłam, gó..no itp.
no niestety samymi amorami człowiek nie obnizy auta :) powiedz mi ile kitów , ile gwintów przerobiłes w swoim aucie ?

dla oceny zawieszenia , potrzebne jest porownanie.. póki ma sie jeden kit pod własnym tyłkiem to co to za wiarygodna ocena ?
zanim nabylem weiteca, smigalem na FK ,Jamexach , MTS, Ta technix, Vogtland.. z tego całego towarzystwa najwyzej oceniam Weiteca.. najnizej MTS TA technix...

takie moje zdanie... po przejechaniu na weitecu jeden z kumpli wylazł z auta i sprawdzał ile mam gleby ( -60 ) , a auto jechało miekko i pewnie.. zupełnie od jego -40 na MTSie.. gdzie kazdą nierównosc człowiek czuł i nie dało sie telefonu utrzymac w ręce, bo wylatywał pocczas jazdy z ręki przy uchu...
najezdzilem sie MTSem.. nasłuchaklem sie piszczenia amorków.. i pozwól , ze będe mógł wyrazic swoje zdanie ok ?


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » ndz cze 27, 2010 00:01

a MTSa polecają ludzie ktorzy albo kupili u Ciebie po jakiejs tam znizce , albo kupili i głupio sie im przyznac , ze kupili chłam.. albo nie mają porównania z innym zawiasem.. takie moje zdanie.
hhahahhahaha no tak tylko ty sie wylamales haaaa

tym sposobem obrazasz sporo uzytkonikow forum i wszystkich tych co to niby komentarz pozytywny wystawili ... no ale przeciez co... boja sie napisac ze to jest zle... bo to gówn.o przeciez... i kazdy to wie... a ty najlepiej heh

wiesz co smieszne rzeczy piszesz.... i obrazliwe czesto dla innych...

ja mysle ze powienienes na forum volvo pospamowac ;)


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » ndz cze 27, 2010 00:18

MAPET pisze:tym sposobem obrazasz sporo uzytkonikow forum i wszystkich tych co to niby komentarz pozytywny wystawili ... no ale przeciez co... boja sie napisac ze to jest zle... bo to gówn.o przeciez... i kazdy to wie... a ty najlepiej heh
nie wiem gdzie ty obrazazanie widzisz.. widocznie mamy inne pojęcie w tej kwesti.. kolejny raz..

MAPET pisze:ja mysle ze powienienes na forum volvo pospamowac ;)
i niby ja jestem smieszny...

bez komentarza..

KONIEC TEMATU Z MOJEJ STRONY !!

mam zdanie na temat MTSa i go nie zmienia .. proste :) osobiscie wolałbym skompletowac sobie oddzielnie amora.. odzielnie markową sprezyne i tyle :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Danijel
youngtimer
youngtimer
Posty: 1170
Rejestracja: wt cze 03, 2008 10:21
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Danijel » ndz cze 27, 2010 00:43

guti pisze: to co ? nie moge miec odmiennego zdania ? mam sie zawsze zgadzac ?
Możesz, bo generalnie mocno mi to zwisa. I nie reagowałbym, nie pisał gdyby nie to że piszesz... bzdety. Na temat gleby i wypadania z rąk czegokolwiek pisze człowiek który porusza sie... rodzinnym i statecznym Volvo... No coś tu jest nie tak.
Każdy ma prawo do swojego zdania, tylko przważnie twoje jest odmienne i niestety zawsze musi być na wierzchu... i to nie jest do końca ok... Jest to dość nie poważne. Po za tym twój chamski i rozczeniowy ton jest nie na miejscu. To forum miłośników marki a nie wojna. Nie każdy jest twoim wrogiem



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » ndz cze 27, 2010 00:57

Danijel, chce miec mozliwosc wyrazania swojego zdania.. napisałem , ze dla mnie MTS jest taki a taki.. a tu juz riposta, ze mam swój swiat itd..

Danijel pisze:Każdy ma prawo do swojego zdania, tylko przważnie twoje jest odmienne
nie rozumiem tego słow " tylko" skoro mam prawo do swojego zdania , to nie wazne jakie ono chyba jest prawda ? wiec załóz tez , ze moje zdanie nie zawsze jest takie samo jak większosci.. bo.. MAM DO TEGO PRAWO...
Danijel pisze:niestety zawsze musi być na wierzchu...
nie musi byc na wierzchu, mnie to zwisa, tylko wkurza mnie jak ktos mi próbuje wmówiuc, ze nie wiem co mówie, ze moze mam jakis w tym interes , albo ze moze nie powinienem sie wypowiadac, bo juz nie mam golfa , etc..

Danijel pisze:Po za tym twój chamski i rozczeniowy ton jest nie na miejscu.

jezeli poczułes sie urazony to przepraszam, wkaz mi tylko słowa w których przekroczyłem bariery dobrych manier, , obraziłem Cie personalnie to zaraz to cofne..
Danijel pisze:To forum miłośników marki
więc nie rozumiem skąd przytyki do Volvo.. wielu uzytkowników tego forum nie ma z VW nic wspólnego.. bo łączy nas pasja do VW.. auta schodzą na dalszy plan.. forum to ludzie a nie auta ! chyba ze ja znowu nie mam racji..

dlatego bądz łaskaw przyjąc tez moje zdanie.. jezeli rozni sie od Twojego.. ja szanuje je tak samo jak Ciebie , mimo , ze Cie nie znam.. masz do tego prawo..
masz prawo kupowac cokolwiek chcesz.. ale prosze o jedno.. o przyjęcie do wiadomosci , ze ktos moze miec odmienne zdanie na ten sam temat..

[ Dodano: Nie Cze 27, 2010 1:03 am ]
Danijel pisze:Na temat gleby i wypadania z rąk czegokolwiek pisze człowiek który porusza sie... rodzinnym i statecznym Volvo...
z całym szacunkiem kolego.. ale volvem jezdze niedługo :) a dotychczas przez ponad 2000 dni poruszalem sie VW.. niejednego przez ten czas rozebrałem, poskładałem, naprawiłem i popsułem.. takze próba zaszufladkowania mnie w Volvo.. to chyba Ci srednio wyszła..


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
coupeace
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 232
Rejestracja: ndz paź 12, 2008 11:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: coupeace » ndz cze 27, 2010 20:15

najlepiej kup springi dobrej firmy-używki, nowe seryjne amory(springi max -40)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości