Zawieszenie golf 3

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Garsija6
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 13:01
Lokalizacja: Opalenica
Kontakt:

Zawieszenie golf 3

Post autor: Garsija6 » wt kwie 12, 2011 23:17

Witam jak w temacie Mam zawieszenie tego typu :
http://moto.allegro.pl/vw-golf-3-mk3-ve ... 07773.html" onclick="window.open(this.href);return false;
I chciał bym spuścić golfa o 7 cm całego tym zawieszeniem I zakupił bym sprężyny obniżające o 80mm ale jak go usztywnić bardziej ? bo wydaje mi się że te sprężyny za dużo nie dadzą a ja bym chciał go usztywnić tak na chama. Czy jak założę sprężyny -80mm to drążki nie będą mi dobijać do końca ? Proszę koledzy pomóżcie...



Awatar użytkownika
kamos_DK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wt kwie 06, 2010 20:02
Lokalizacja: Bełchatów

Zawieszenie golf 3

Post autor: kamos_DK » śr kwie 13, 2011 19:02

Co do usztywnienia to mozna włozyc gumy usztywniajace w spręzyny,chodz mozesz sie spotkac z negatywnym nastawieniem co do tego...



Awatar użytkownika
Gashkas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt mar 21, 2006 14:28
Lokalizacja: OKlahoma City
Kontakt:

Zawieszenie golf 3

Post autor: Gashkas » śr kwie 13, 2011 19:36

Garsija6 pisze:ja bym chciał go usztywnić tak na chama
wstaw prety zamiast amortyzatorow i sprezyn.

A tak na powaznie, to -80 powinno byc dosyc sztywne juz, pewnie nie produkuja sprezyn z takim obnizeniem i tak miekkich jak seria.
W razie czego zawsze mozna dolozyc stabilizatory, rozporki itp, napewno mniej bedzie buda pracowala.


vw - the best drug in the world. more u taste it u get more addicted. dont even try to let it go. u just cant. addictiVWe thing.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości