opinie o produktach MTS-technik

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

MTS technik, warte:)?

Post autor: MAPET » sob cze 02, 2012 13:53

tak jak pisalem dobry ci dal zestaw


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
1krzy3siek6
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 341
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 11:01
Lokalizacja: BełchatóVW

MTS technik, warte:)?

Post autor: 1krzy3siek6 » czw cze 07, 2012 22:52

Panowie od około 2 miesięcy poruszam się na gwincie mts i wszystko jest ładnie pięknie oprócz jednej małej przypadłości...strasznie zaczęły skrzypieć amorki i to jakby było tego mało oba na raz choć jeden nie tak często. Taki typowy dźwięk skrzypienia jakby gumy (może odboju). Najbardziej skrzypi w momencie wolnej jazdy kiedy ruch amortyzatora jest mały - tak samo kiedy na postoju lekko bujam autem za błotnik przy większych skokach amora zgrzyt ustępuje. Pierwsze co wpadłem na pomysł aby spryskać wd40 odboje ale średnio to pomogło. O dziwo skrzypienie ustępuje kiedy przekręcę cały amor kilka razy w te i z powrotem...(kluczem 19 od góry przy kielichach). Jak myślicie co jeszcze można sprawdzić czy przesmarować? Może oboje jakimś konkretnym smarem? Czy gwint wadliwy? Z góry dzięki za propozycje :pub:


"Lepiej żałować za grzechy niż żałować, że się nie grzeszyło;)"

Awatar użytkownika
Waldek87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn sty 09, 2012 20:23
Lokalizacja: Toruń

MTS technik, warte:)?

Post autor: Waldek87 » pt cze 15, 2012 19:15

Mi mija pol roku nie narzekam. Ale tak jak i Tobie tak i mi skrzypia tyle ze tyl i ja mam mk4. ale jak orientowalem sie to albo jest to juz natura w tych przypadkach albo guma w sprezynie ,ktora wchodzi w kieliszek z tylu ona skrzypi .Z przodem odpukać większych problemow nie mam troche cos trzeszczy nie wiem co dokladnie dzisiaj wlasnie wymieniam łożyska i gumy na amorku bo miałem wywalone w kosmos ,jesli pomoze w co wierze i prosze o to najwyzszego to napisze...
pozdro



Awatar użytkownika
macieqq01
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw paź 27, 2011 20:52

MTS technik, warte:)?

Post autor: macieqq01 » pt cze 22, 2012 21:31

Ja mam taki problem w moim leonie, ze po zalozeniu gwintu mts gdy skrecam kierownica cos dziwnie strzela/przeskakuje jakby sprezyna albo na gumie. Łozyska i gumy wymienione. Podnosilem, ruszalem, krecilem i dalej to samo. oprocz tego wlasnie z tej strony (prawy przod) usiadl sporo nizej. Ktos wie co to moze byc?


Obrazek

Awatar użytkownika
Sato1234
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: sob gru 10, 2011 17:23
Lokalizacja: Gdańsk

MTS technik, warte:)?

Post autor: Sato1234 » ndz cze 24, 2012 17:13

To samo mam w Golfie MK2 i dołączam sie do pytania :otepienie:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=454607" onclick="window.open(this.href);return false; / MK II CL 1.6 >>> SWAP 2.8 VR6

Awatar użytkownika
jacek-special
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 546
Rejestracja: ndz maja 08, 2011 11:35
Lokalizacja: Kraków

MTS technik, warte:)?

Post autor: jacek-special » śr cze 27, 2012 18:35

Orientuje się ktoś może ile jeszcze siądzie gwint mts-a w mk2 gdy wyciągnie się z przodu sprężyny pomocnicze???


vagmalopolska.pl
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=444146" onclick="window.open(this.href);return false; <--Była Bora
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=578072" onclick="window.open(this.href);return false; <--Golf Us

Awatar użytkownika
Ener
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:38
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: MTS technik, warte:)?

Post autor: Ener » śr cze 27, 2012 20:18

Sato1234 pisze:To samo mam w Golfie MK2 i dołączam sie do pytania :otepienie:
Ja to samo w Mk3...

Sent from my Xperia Play


VW Scirocco III 2,0 TSI CCZB'12
Skoda Octavia III 1,6 TDI CXXB'15

Awatar użytkownika
KoRcZuS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: pn maja 24, 2010 16:52
Lokalizacja: Leszno

MTS technik, warte:)?

Post autor: KoRcZuS » śr cze 27, 2012 20:32

Mi też od nowości skrzypi gwint z przodu ale głównie jak auto postoi i przy ruszaniu, potem już nie słyszę.


Strona mojego MK4 =>> viewtopic.php?f=89&t=367588
Zrealizowano - [95%]

Awatar użytkownika
macieqq01
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw paź 27, 2011 20:52

Odp: Re: MTS technik, warte:)?

Post autor: macieqq01 » śr cze 27, 2012 20:44

KoRcZuS pisze:Mi też od nowości skrzypi gwint z przodu ale głównie jak auto postoi i przy ruszaniu, potem już nie słyszę.
Mam dokładnie to samo :/

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


Obrazek

Awatar użytkownika
szakulvip
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 603
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:09
Lokalizacja: WP
Auto: Audi a4 b8
Kontakt:

MTS technik, warte:)?

Post autor: szakulvip » wt lip 03, 2012 22:22

Koledzy, przeczytałem cały tutejszy wątek, mam pytanko co lepsze do mk4 alh 3d, chodzi mi zarówno o wygląd auta jak i trweałość zestawów:
1)kit amorki MTS + springi Eibach pro kit czy
2) kompletny kit MTS
dowiedziałem się z opinii użytkowników, że kompeltny kit MTS w mk4 nie zabardzo wygląda tj. przód wyżej stoi niż tył, jak to jest po czasie ułoży to się? który zestaw bardziej obniża?


Obrazek

stillo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: śr lis 19, 2008 15:43
Lokalizacja: rybnik

MTS technik, warte:)?

Post autor: stillo » wt lip 03, 2012 22:43

bierz opcje nr 1 jeśli masz diesla. Z -30 eibacha będziesz miał -35 i do tego jeszcze amorki mts które mają niżej kielich o ok 1cm czyli w sumie ok -45
Miałem kit mts, auto zeszło zamiast -30 to -80, do tego taki miekki, że po rozbujaniu się samochod darł osłoną silnika o asfalt, jak dla mnie porażka.
Zareklamowałem spręzyny z racji tego, że za słabe pod diesla i reklamacja została uwzględniona. Teraz mam amory mts i eibacha i jest super. :bigok:



Awatar użytkownika
szakulvip
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 603
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:09
Lokalizacja: WP
Auto: Audi a4 b8
Kontakt:

MTS technik, warte:)?

Post autor: szakulvip » śr lip 04, 2012 11:32

wypowie się jeszcze ktoś na mój temat? może ktoś podeśle fotki jak wygląda mk4 na eibach+MTS i cały kit MTS? przypominam sobie, że było na którejs podstronie fotka golfa na MTS to pupa mu siedziała, wyglądało to tragicznie.


Obrazek

valdeeTDI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: czw lip 09, 2009 20:48
Lokalizacja: płock

MTS technik, warte:)?

Post autor: valdeeTDI » wt lip 10, 2012 09:14

Ja mam w toledo zestaw MTS+eibach pro kit chwalę sobie i polecam! mimo że mam springi wg nr do golfa który ma lżejszy tył to ładnie równo siedzi, przód zszedł -35 tył -30. Nie jeździłem nigdy na jakimś koni czy kw ale dla mnie w porównaniu z serią jest rewelacja :bigok:



Awatar użytkownika
kamilsdz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 680
Rejestracja: pn sty 10, 2011 15:23
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

MTS technik, warte:)?

Post autor: kamilsdz » wt lip 10, 2012 10:56

macieqq01 pisze:ki problem w moim leonie, ze po zalozeniu gwintu mts gdy skrecam kierownica cos dziwnie strzela/przeskakuje jakby sprezyna albo na gumie. Łozyska i gumy wymienione. Podnosilem, ruszalem, krecilem i dalej to samo. oprocz tego wlasnie z tej strony (prawy przod) usiadl sporo nizej. Ktos wie co to moze byc?
zle złożone poduszki musza byc. Przerabiałem ostatnio ten temat i po ponownym poprawnym zlożeniu wszystko jest ok:P Powinno być sprężyna -> talerzyk -> łożysko -> poduszka -> nakrętka
Pewnie z jednej strony (tam gdzie masz wyzej) została zostawiona nakrętka na talerzyku i dlatego strzelają sprężyny



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości