Air Ride - INFO Ogólne

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: MAPET » wt cze 05, 2012 15:16

widze niezle "firmy" w PL powstaja i dzialaja... zaliczki "nie mam tej kasy" mnie rozbroilo
teraz co drugi moze zalozyc firme zakladajaca pneumaty... heh i pozniej takich komentarzy przybywa... ale zostawiac taki smrod za soba to trzeba miec rozum :)


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
bula222
Forum Master
Forum Master
Posty: 1323
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 12:00
Lokalizacja: SKL

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: bula222 » wt cze 05, 2012 15:59

Docenty ma rację najlepiej samemu poczytaj tutaj temat i pytaj się lub podbijaj na gg;) założysz taki jak chcesz pod swoje wymagania :jezor:


Obrazek
Edit 1- OEM+ :) -->> viewtopic.php?t=222953" onclick="window.open(this.href);return false;
Edit2 -->>viewtopic.php?f=88&t=538921

Damian27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 07, 2012 22:37

Re: Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: Damian27 » śr cze 06, 2012 11:58

$iemi pisze:właśnie kupiłem smar festo :) przesmaruje dziś wieczorem
Rozumiem ze naolejacz od razu za butla montować. Z butli mam dwa wyjścia czyli dwa naolejacze

Gdzie kupiłeś ten smar festo ? Z tego co czytałem to jak przesmarujesz tym smarem to już nie potrzeba naolejacza a jak go zamontujesz to już musisz cały czas naoliwiać bo olej wypłukuje ten smar



Awatar użytkownika
zyzek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 19, 2012 15:37

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: zyzek » śr cze 06, 2012 14:03

smarowanie musi być raczej cały czas , smar ci nic nie da , powietrze może ci go wydmuchać bo to jest cześć ruchoma przez którą przechodzi powietrze czy to w górę czy to w dól , chyba że nie dasz osuszacza to bedzie chodzić na mokre powietrze ale to do czasu



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: MAPET » śr cze 06, 2012 17:18

ze smarowaniem ma duzo wiecej cykli zawór
moze chodzic bez ale zawsze mu trudniej :)


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
zyzek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 19, 2012 15:37

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: zyzek » śr cze 06, 2012 18:05

będzie chodzić trudniej ale do czasu , z tego co zauważyłem budowa zaworów płytkowych od środka jest bardzo słaba , wytrą się gumki , oraz pokrzywią się rowki w których te gumki siedzą , a jak się to już stanie to w ogóle nie będzie trzymać powietrza i będzie pupa blada , u mnie chodziło na sucho i gumki szlakt trafił a miejsca w których siedzą się pokrzywiły ...

jedyna zaleta tych zaworów to że są tanie po za tym to jak dla mnie g*wno!. membranowe bądź iglicowe jedynie są godne polecenia...



Damian27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 07, 2012 22:37

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: Damian27 » śr cze 06, 2012 18:53

Dokładnie te zawory lipne są :? Skąd dorwałeś ten smar festo ?



$iemi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czw gru 15, 2011 22:45

Re: Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: $iemi » śr cze 06, 2012 22:21

Oj droga była długa...... zapytałem u mojego olejarza który powiedział mi ze na ul.łopuszańskiej jest sklep ze smarami itp. tam facet powiedział ze brał kiedyś hurtowe ilości z centrali festo w Jankach. Miał jakąś końcówkę którą odkupiłem za drobne. W fiesto byłem tego samego dnia i sprzedawca mi powiedział ze ich zawory nie potrzebują dodatkowego smarowania bo to które jest w "serii" starcza na zawsze . Nie chciałem dyskutować z gościem bo jakiś taki naj naj był.... przy okazji zapytałem np. o szybkozłączki i za kolanko 1/2 na wąż 10 mm chcą 35 zł, sporo lecz powiem szczerze ze " markowe festo " różniły się wykonaniem od takich jak dotychczas widziałem.

Powracając do naolejacza czy tak jak na rysunku to dobre połączenie ??

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us



Awatar użytkownika
zyzek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 19, 2012 15:37

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: zyzek » czw cze 07, 2012 04:02

złaczki festo nie ma co porownywac z tymi made in china ;) cana sama mowi za siebie

a co do tego naolejacza to on powinien chyba byc za kompresorem przed podlaczeniem do butli tak mi mowili ...



marcys_99
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr gru 15, 2010 17:25

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: marcys_99 » pt cze 08, 2012 12:21

Fredi88 kurcze szkoda ze nie napisałeś wczeniej;/ niestety, ale kasa juz poszła, dostałem od goscia 2 butle, 4 elektrozarory 3 manometry, dużo złączek, dużo niebieskich przewodóe, kompresor i chyba tyle. I od 2 -3 tygodni nie mam z nim zadnego kontaktu, ani mail ani telefon nie odpowiada, dzwonił do mnie kiedyś ze stacjonarki, ale nie zapisałem;/;/ niby mam graty na 2500, ale chciałbym jeszcze odzyskać kasę za amorki, a z tego co widze to sie nieda;/ Mam jego adres, kolega podjedzie i dam znać co i jak.

Co do samej umowy to jest napisana tak, ze gościowi nie mamy prawa nic zrobić przez 2 miesiące;/;/



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: MAPET » pt cze 08, 2012 14:47

heh juz 3 osoba do mnie dzis dzownila ze nie doczekali sie od stage up ani zestawow a i probelm z kasa
niezle walki potrafia ludzie w dzisiejszych czasach tez robic ;(


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
lukas.g60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1346
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:14
Lokalizacja: TBU/sw209ld
Kontakt:

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: lukas.g60 » pt cze 08, 2012 20:16

lukasz chyba cie to nie dziwi?zawsze sie znajdzie jakas kurfa co by uprzykrzyc innym zycie,nie wiem jak ktos moze nie miec wstydu i samokrytyki,ja bym sie spalil ze wstydu jakbym tak zajepal,dobrze ze mi w koncu wyslal zawias,co prawda *#cenzura#* ale odeslal.



Awatar użytkownika
mikolajmakoski1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1562
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 14:10
Lokalizacja: Nowa Sól

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: mikolajmakoski1 » pn cze 11, 2012 17:33

siemanko.Mial może ktoś odczynienia z tymi zaworami?? mam ich parę w domu i nie wiem czy sie nadają do zestawu air.Nie wiem jak je podłączyć dodaje pare fot
Obrazek
Obrazek
Obrazek


"Dla ciebie to wkładanie kasy w starego golfa,dla mnie to wkładanie serca w pasje."
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 6&start=56

...:::BRYLANT:::...
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 07, 2011 00:30

Re: Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: ...:::BRYLANT:::... » wt cze 12, 2012 22:45

mikolajmakoski1 pisze:siemanko.Mial może ktoś odczynienia z tymi zaworami?? mam ich parę w domu i nie wiem czy sie nadają do zestawu air.Nie wiem jak je podłączyć dodaje pare fot
Obrazek
Obrazek
Obrazek
zastosować można ale ten air mega wolno będzie chodził przy takich otworach jakie one mają



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości