opinie o produktach MTS-technik

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
szakulvip
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 603
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:09
Lokalizacja: WP
Auto: Audi a4 b8
Kontakt:

MTS technik, warte:)?

Post autor: szakulvip » śr lip 11, 2012 17:23

widze kolega valdeeTDI z moich okolic :)
przesiadłbym się na 99% na ten zestaw tyle, że mam informacje że na dzień dzisiejszy amorki MTS kupić nie da rady - są nie osiągalne u producenta. Nie wiem teraz czy kupować cały kit MTSa i wywalić z niego spręzyny, tyle czy to są te same amorki co oddzielnie można kupić? :? czy jest coś porywnówalnego w tej cenie co MTSa amorki też o skróconym skoku? czy po prostu kupić bilstein b4 - na b6 i > mnie nie stać


Obrazek

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

MTS technik, warte:)?

Post autor: MAPET » śr lip 11, 2012 17:27

szakulvip pisze:że mam informacje że na dzień dzisiejszy amorki MTS kupić nie da rady - są nie osiągalne u producenta. Nie wiem teraz czy kupować cały kit MTSa i wywalić z niego spręzyny, tyle czy to są te same amorki co oddzielnie można kupić? :?
jak chcesz kupic kit jak amorki sa nieosiagalne :)?


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
szakulvip
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 603
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:09
Lokalizacja: WP
Auto: Audi a4 b8
Kontakt:

MTS technik, warte:)?

Post autor: szakulvip » śr lip 11, 2012 17:47

zrozumiałem, że kupić odzielnie są nieosiągalne ale jęzeli cały kit to jest możliwosć :)


Obrazek

Awatar użytkownika
macieqq01
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw paź 27, 2011 20:52

Odp: Re: MTS technik, warte:)?

Post autor: macieqq01 » pt lip 13, 2012 16:46

kamilsdz pisze:
macieqq01 pisze:ki problem w moim leonie, ze po zalozeniu gwintu mts gdy skrecam kierownica cos dziwnie strzela/przeskakuje jakby sprezyna albo na gumie. Łozyska i gumy wymienione. Podnosilem, ruszalem, krecilem i dalej to samo. oprocz tego wlasnie z tej strony (prawy przod) usiadl sporo nizej. Ktos wie co to moze byc?
zle złożone poduszki musza byc. Przerabiałem ostatnio ten temat i po ponownym poprawnym zlożeniu wszystko jest ok:P Powinno być sprężyna -> talerzyk -> łożysko -> poduszka -> nakrętka
Pewnie z jednej strony (tam gdzie masz wyzej) została zostawiona nakrętka na talerzyku i dlatego strzelają sprężyny
Wszytko złożone poprawnie. Przyczyną okazał się opadniety i zablokowany talerzyk na "trzpieniu". Odboje zostawily warstwę gumy, talerzyk opadl jakieś 2cm od łożyska i stanął. Po rozkreceniu i wyczyszczeniu wszystko jest ok :)

Pozdro

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


Obrazek

Awatar użytkownika
oli26
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: pt gru 31, 2010 10:54
Lokalizacja: Inowrocław CIN

MTS technik, warte:)?

Post autor: oli26 » pt lip 13, 2012 21:38

wczoraj dotarła do mnie paczka od Mapeta z gwintem, teraz czekam tylko na montaż i pierwsze wrażenia z jazdy :bajer:


regulamin odnośnie wielkości obrazka w podpisie
MOJA CZARNULA<<<<< ZAPRASZAM!

tus125
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt gru 31, 2010 22:59

MTS technik, warte:)?

Post autor: tus125 » ndz lip 15, 2012 16:42

witam . mam mały problem . kupiłem od Mapeta gwint mts wczoraj zabrałem sie za montaż , zmontowałem tylko tył i po skręceniu gwintu na sam dół moim zdaniem stoi nadal wysoko i jest prześwit między kołem a błotnikiem co to może być dodam że mam alu 17 . podesłał bym zdjęcia ale nie mam czym zrobić może ktoś ma zdjęcia ze skręconym tyłem żeby mógł ocenić



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MTS technik, warte:)?

Post autor: truckman » ndz lip 15, 2012 16:59

tus125, dopóki nie założysz całości to nie ocenisz gleby. Siądzie inaczej jak założysz przód.


Obrazek

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

MTS technik, warte:)?

Post autor: MAPET » pn lip 16, 2012 14:46

po 2 jakei auto? jak mk4 to tyl na zadnym gwincie nei zejdzie mega nisko...


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

tus125
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt gru 31, 2010 22:59

MTS technik, warte:)?

Post autor: tus125 » pn lip 16, 2012 15:35

tak mk4



Awatar użytkownika
malutki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1051
Rejestracja: śr lis 15, 2006 12:03
Lokalizacja: Opole/Krapkowice
Kontakt:

MTS technik, warte:)?

Post autor: malutki » pn lip 16, 2012 19:29

a jak wygląda sprawa z gwintem do varianta mk3? bo z tego co widzę to tylko z TA Technixa jest. a czy jest możliwość kupienia osobno gwintu na przód i kitu na tyl do tego auta?


Clarion DXZ958 - Morel Hybrid Integra 402 - Morel 6W - Gladen RS10 - Phoenix Gold Ti600.4 - Phoenix Gold Ti1500.1
Szafa gra :-)

Awatar użytkownika
darrrrekdaro
edismd.
edismd.
Posty: 915
Rejestracja: śr sie 11, 2010 22:07
Lokalizacja: Tarnów

MTS technik, warte:)?

Post autor: darrrrekdaro » wt lip 17, 2012 09:07

mam gwint mts w golfie 4 3d. kupilem nówkę jakoś w maju, zawieszenie wymienił warsztat, pieczątka jest, wsyzstko super. po jakichś 3 tyg jazdy zauwazylem, ze jak jade po nierownosciach albo zjeżdżam z jakiegos podwyzszenia ( tak, ze koła opadają-wiadome) to slysze dizwny przytłumiony dźwięk, wkurza mnie to bo nie wiem o co chodzi a na początku wsyzstko było OK. Generalnie to ten dźwięk jest ciągle bo jak wiadomo nierównosci u nas nie brakuje.. gumy mam ORI ( nie poliureany ), miejsce do stabilizatora jest, nic nie ociera. Co moze byc powodem ? zauwazylem tez, ze jak podniose samochod to amory latają w kielichac ale z tego co wiem to tak ma być. na co zwrocic uwagę? co moglo si stać? ogolnie jestem bardzo zadowolony z tego zawiasu, to moj pierwszy gwincior i jak dla mnie jest ok :) z tył mam wywaloną regulację całkiem, moglby być troszke niżej ale ogolnie jest spoko, nie narzekam :) polecam.


Mój Golf tutaj

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

MTS technik, warte:)?

Post autor: MAPET » wt lip 17, 2012 10:18

malutki pisze:a jak wygląda sprawa z gwintem do varianta mk3? bo z tego co widzę to tylko z TA Technixa jest. a czy jest możliwość kupienia osobno gwintu na przód i kitu na tyl do tego auta?

nie ma mts do varianta a nie ma dostepnego soobno przodu z gwintu z mts


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
malutki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1051
Rejestracja: śr lis 15, 2006 12:03
Lokalizacja: Opole/Krapkowice
Kontakt:

MTS technik, warte:)?

Post autor: malutki » wt lip 17, 2012 21:08

MAPET pisze:nie ma mts do varianta a nie ma dostepnego soobno przodu z gwintu z mts
czyli zostaje tylko ta technix? a czy coś innego możesz polecić?


Clarion DXZ958 - Morel Hybrid Integra 402 - Morel 6W - Gladen RS10 - Phoenix Gold Ti600.4 - Phoenix Gold Ti1500.1
Szafa gra :-)

Awatar użytkownika
oli26
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: pt gru 31, 2010 10:54
Lokalizacja: Inowrocław CIN

Re: MTS technik, warte:)?

Post autor: oli26 » wt lip 17, 2012 21:27

truckman pisze:tus125, dopóki nie założysz całości to nie ocenisz gleby. Siądzie inaczej jak założysz przód.
Dokładnie jak mówisz. Też dzisiaj zdążyłem tylko tył zrobić i mam podobnie, ale nie ma co się podniecać dopóki przód nie siądzie, dopiero wtedy będzie efekt :hmm:


regulamin odnośnie wielkości obrazka w podpisie
MOJA CZARNULA<<<<< ZAPRASZAM!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 29 gości