Jakie zawieszenie do GTI Turbo ?

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Szum3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: wt paź 28, 2014 10:41
Lokalizacja: Grajewo

Jakie zawieszenie do GTI Turbo ?

Post autor: Szum3k » śr lut 25, 2015 01:52

Witam Piszę bo mam straszny dylemat. Chciałbym obniżyć auto i na myśl przychodził mi gwint MTS natomiast jest pewien problem. Auto jakim jeżdżę to GTI Turbo obecnie 300KM z małym +. Wielu ludzi zaczęło mieszać mi w głowie że gwint przy takiej mocy to minięcie się z celem. Obenie zawias ori GTI czyli nieco niższe od serii ale to nadal za wysoko. Jakie zawieszenie byście mi doradzili żeby było niżej ? Chodzi mi o to ze nie chcę żeby auto skakało i odrywało się od nawierzchni. Może same sprężyny? Tylko pytanie jakie ? Liczę na podpowiedzi z Waszej strony i z góry dziękuję! Piona


Moja Niepozorna Zabawka

GTI TURBO RED TUBE EDiTiOn

>>305KM/371NM<<

Obrazek

Temat z moim Golfikiem ;) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=561330" onclick="window.open(this.href);return false;

MarVW r32
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 01, 2014 18:25

Jakie zawieszenie do GTI Turbo ?

Post autor: MarVW r32 » pt mar 13, 2015 18:31

Witam potężny sprzęt z tego co czytałem na forum to MTS to dobra niemiecka firma zamów sobie gwintowane zawieszenie ale polecal bym z żółtymi sprężynami są wystarczająco twarde..



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Jakie zawieszenie do GTI Turbo ?

Post autor: MAPET » ndz mar 15, 2015 00:23

MarVW r32 pisze:Witam potężny sprzęt z tego co czytałem na forum to MTS to dobra niemiecka firma zamów sobie gwintowane zawieszenie ale polecal bym z żółtymi sprężynami są wystarczająco twarde..
ale glupoty wypisujesz kolego ehhh
szkoda slow...

zolte sprezyny... a czemu nie fioletowe niebieskie czerwone czarne?


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Żelu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt lip 18, 2008 13:26
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Jakie zawieszenie do GTI Turbo ?

Post autor: Żelu » czw kwie 09, 2015 21:56

Kolego mam u siebie zawieszenie gwintowane fk najtańszy model. Też mam mk4 turbo tylko troche słabsze :bajer: , obecnie gwint fk najtańszy model i jest średnio
denerwuje już mnie efekt pingpong, który nie ma co ukrywać na gwintach ta itp. bedzie ten sam.
Wysokość wiadomo ustawisz jaką chcesz mi przy 8x18 zdarza się przytrzeć o plastikowe nadkole od wew. a nie mam ustawione aż tak nisko.
Myślałem zmienić zawias z tego fk na ap, robił może ktoś taką podmiane w mk4? Jak odczucia, jest sens ?
Do tego w ap jest miejsce na mocowanie łącznika stab. długiego z 4motion.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=531642

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości